Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość matuleńka

peeling z kawy - jak często????????????????

Polecane posty

Gość ja dziś zrobiłam
pięknie pachnie ale muszę jeszcze kilka zabiegów powtórzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dziś zrobiłam
ja zrobiłam tak : czubata łyżka kawy zaparzyłam niewielką ilością wody przecedziłam przez sitko , dodałam trochę soli i oliwki dla dzieci tak żeby było tłuste i wcierałam w ciało z 15 minut ze spłukaniem nie było problemu potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_187543
A ja robię tak ; fusy robię tak samo jak robi się normalną kawe (tylko używam ok 6 małych łyżeczek) + 1 łyżeczka cynamonu i dodaje jeszcze trochę żelu do mycia ciała (lepiej się smaruję) Polecam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling Thallasso od HB - również polecam. Używanie jakościowych kosmetyków to absolutna podstawa - wiem, jak to wyglądało z naszej strony. Jeśli chcecie, żeby cera wyglądała zdrowo, normalnie, jak należy, to to musi być stała, systematyczna dbałość. W przeciwnym wypadku cudów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Peeling HB jest genialny - akurat u mnie on zdecydowanie dał radę, chodzi o peeling Thalasso. O ile tylko używa się systematycznie tegi samego kosmetyku i robi się to odpowiednio systematycznie, to wtedy powinny z tego wynikać naprawdę przeogromne zmiany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mf80

Ja łączę fusy z kawy z olejem kokosowym🤩rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domowespa

Jeśli chodzi o problem ze zmyciem fusów, to ja dodaje zamiast oliwki olej kokosowy i fusy spływają, gdy tylko poleję je wodą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×