Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lista przebojów kosmetycznych

Kosmetyk roku. Lista 10 najlepszych.

Polecane posty

Gość Kotti
1) tusz 500% z oriflame 2) giordani gold w perełkach 3) z serii Vision z oriflame 4) - 6) mleczko z Eris do cery suchej 7) z Ziaji 9) Dove 10) Pearl z Oriflame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Tusz do rzęs: Double Extension- L\'Oreal oraz Ultra Volume- Astor. Jeden tusz to za mało by wyczaroać maksymalnie długie i pogrubione rzęsy👄 2. Pudru nie używam, stosuję natomiast podkład Lasting Performance- Max Factor. 3. Błyszczyk do ust: w zależności od nastroju- szminka w płynie Full Volume- Rimmel, albo Wather Shine Diamonds- Maybelline. 4. Cieni do powiek nie używam, wolę czarną kredkę do oczu. 5. Mleczko do demakijażu Garnier. 6. Krem do mycia twarzy Garnier. 7. Kremu nie używam, czasem nawilżam skórę kremem Bambino albo Aqua Stop. 8. Lubię żel pod oczy ze świetlikiem. 9. Nie znalazłam idealnego szamponu i stosuję na przemian: Pantene Pro-V albo Head & Shoulders. Idealny szampon to Seboravit Farmony, ale słabo się pieni, nie da się go wmasować, dlatego nie biorę go pod uwagę. 10. Mleczko do ciała Nivea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. rimmel 2. avon all day comfort 3. bell, miss sporty 4. inglot 5. ziaja 6. ivostin 7. balsam do twarzy i ciała neutrogena 8. ivostin 9. garnier długie i mocne 10. oliwka do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak chmurka
1.Astor - Lycra Extend Fibres 2.Sypki puder Oriflame (na bazie jedwabiu a nie ryżu:)nie zatyka porów) 3.Nienawidze,preferuje szminki ocgronne np. Oriflame Visions tropikalny lub truskawkowy,usta sa mieciutkie,nawilzone,pieknie pachna i slodko smakuja 4.Inglot lub Isa dora 5.Soraya - z minerałami z morza martwego 6.Clean and clear - pianka albo zel z mikrogranulkami 7.Balance day gel,Oriflame- jest cuuuudowny,skora wszedzie nawilzona przez cały dzien,ma neutralny zapach i lekka konsystencje. 8.Nie uzywam 9.Glisskur jest niezly,ale jeszcze nie trafiłam na to "cos" 10.Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolamanola
Ja znam fajne kosmetyki do opalania Exclusive Bronze i można je teraz tanio kupić w sklepie www.eversun.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiuffka
Najlepszy waszym zdaniem: 1) tusz do rzęs - Bourjois volume Glamour 2) puder - fluid Chanel Volie Universel 6) żel do mycia twarzy - L'Oreal Pure Zone 7) krem do twarzy - ze wszystkich drogich i tanich i tak najładniejszą skórę mam po zwykłym białym Nivea 9) szampon i odżywka do włosów - Gliss Kur z jedwabiem 10) balsam do ciała - zwykły biały krem Nivea lub oliwka w żelu Johnson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sowiuffka
jeszcze dodam krem matujący Ivostin. jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie pytanko...
ile kosztuje Neutrogena Formuła Norweska balsam do ciała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Estee Lauder Lash XL (niestety dość drogi, ale świetny) 2. MaxFactor Colour adapt 3. L\'oreal Glam Shine i ex equo Bourjois Effet 3D 4. Inglot (może są inne lepsze, ale jakoś od lat używam tylko tych) 5. Nie znalazłam wartego polecenia 6. To samo co wyżej, ewentualnie L\'oreal taki różowy w piance, co to niby miał uszczęśliwić moją skórę, ale jakoś nie zauważyłam :) 7.Planet Spa Avon (dobry na lato, bo bardzo lekki) 8. Nie używam 9. Nadal poszukuję. Kiedyś miałam odżywkę Kerastase - bardzo dobra, ale trochę za droga. 10. Tego naj jeszcze nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troskaa
4) cienie do powiek-----------------Inglot 6) żel do mycia twarzy ------------Nivea 7) krem do twarzy -----------------Nivea soft lub AA Oceanic 9) szampon i odżywka do włosów-Pantene (ten zielony) 10) balsam do ciała------------------Ziaja masło czekoladowe Reszty nie uzywam lub nie znalazlam jeszcze tego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tym razem ukrywam nicka
1) tusz do rzęs- nie mam 2) puder- Nivea Visage young 3) błyszczyk do ust- Paloma wiśniowa 4) cienie do powiek-Lancome 5) płyn do demakijażu oczu -nie mam 6) żel do mycia twarzy-Garniere czysta skóra 7) krem do twarzy- nie mam 8) krem pod oczy-nie mam 9) szampon i odżywka do włosów-Fructis do włosów suchych i zniszczonych 10) balsam do ciała-J&J z mlekiem i miodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolinka
1) tusz do rzęs- Astor, Magic style 2) puder-Max Factor lasting performance 3) błyszczyk do ust- seria AA 4) cienie do powiek- Inglot potrojne perlowe 5) płyn do demakijażu oczu- Garnier 6) żel do mycia twarzy-Dermedic Acnederm 7) krem do twarzy-Oligo 25 mieszana, La roche posay hydraphase legere a takze ulubione brevoxyl 8) krem pod oczy-zel ze swietlika z zielona herbata, krem nivea z ogorkiem 9) szampon i odżywka do włosów-Pantene przeciwlupiezowy badz Elseve 10) balsam do ciała-SPA Avon wszystkie, St Ives ujerdniajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechcemniesięzaczeniać
1. diorshow 2. shiseido luminizing color powder - drogi, ale wydajny 3. wszystkie takie same 4. isadora 5. ziaja! :) niebieski 6. nie używam 7. olay w czarno-białych pudekach 8. nie używam! dermatolog dr Noszczyk twierdzi, że ze zmarszczkami lepiej radzą sobie kremy do twarzy i jeśli nas nie uczulają, to nawet lepiej używać ich pod oczy 9. szampon fructis, odżywka gliss kur dwufazowa w sprayu 10. AA masło kakaowe i oliwka johnsons baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ch ch ch
1 Max factor 200 calorie 2 nie uzywam 3 Delia - Glamour - Diamond Lip Gloss 4 nie mam takich 5 nie mam takiego 6 hmm moze Ivostin purritin choc tez nie jestem pewna 7 Auriga - Auriderm XO 8 nie uzywam 9 szampon Dermena odzywka Jedwab w plynie Gliss Kura 10 Bio Cosmetic - Mildness - Milk protein & honey - mleczko do ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWIKIWI
1) tusz do rzęs - MAX FACTOR MASTERPIECE 2) puder - NIE UŻYWAM 3) błyszczyk do ust - CRISTALLE GLOSS CHANEL 4) cienie do powiek - NIE UZYWAM 5) płyn do demakijażu oczu - LOREAL 6) żel do mycia twarzy - CLARINS 7) krem do twarzy - LA ROCHE POSAY EFFACLAR 8) krem pod oczy - AVENE 9) szampon i odżywka do włosów - ELSEVE RÓŻOWE 10) balsam do ciała - DERMEDIC HYDRAIN LOTION

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleeeeeeeee
elisabeth, to nie na temat, Ci co sie interesuja natura juz wiedza, nie badz nachalna, bo to szkodzi i na pewno nie zacheca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) tusz do rzęs l\'oreal architect czy jakos tak 2) puder kulki avon moje ukochane, podklady rozne max factor last performance lub l\'oreala nie pamietam nazwy taki rozswietlajacy 3) błyszczyk do ust-brak 4) cienie do powiek jakie wpadna w reke 7) krem do twarzy nivea complete protection 8) krem pod oczy lirene przeciwzmarszckowy 9) szampon pantene odżywka do włosów gliss kur 10) balsam do ciała nivea sucha skora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewuśka
1. tusz do rzęś 2000 calorie 2.podkład true match loreal puder z tej samej serii 3.maybelline water shine diamonds 4.bell z serii planete 5.nivea 6.emulsja do mycia twarzy johnson's 7.dermika peptidiq 8.nivea dnage 9.gliss kur do włosów farbowanych 30 10.oriflame skin so soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) tusz do rzęs - Astor \"Air Max\" 2) puder - nie używam, a podkład : Rimmel \"Recover\" 3) błyszczyk do ust - Maybelline \"Water Shine Diamonds\", Rimmel \"Vinyl Stars\" 4) cienie do powiek - Inglot \"Sprint\", \"Vertigo\" 5) płyn do demakijażu oczu - Avon 6) żel do mycia twarzy - Garnier \"Czysta Skóra\" 7) krem do twarzy - Dax Cosmetics - Perfecta \"No Problem !\" 8) krem pod oczy - nie używam 9) szampon i odżywka do włosów - Nivea \"Ryż i Lotos\" 10) balsam do ciała - Avon \"Skin so soft\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaj
MOJE KATEGORIE (sory, że nie po kolei). najlepszy tusz: CHANEL EXTRACILS ( mam brązowy- piękny, naturalny efekt) najlepsze mleczko do mycia: SHISEIDO BENEFIANCE (NIE ŚCIĄGA !!!) najlepsza pomadka/błyszczyk: CARMEX :-) najlepszy podkład: DERMACOL, CLARINS. najlepsze cienie: CHANEL ( miałam podwójny: ciemny fiolet i róż- były bezkonkurencyjne) najlepszy balsam : AVENE (taki duży 400 ml) suuper, bardzo lubię Ziaję czekoladową, uwielbiam też balsamy zapachowe- najpiękniejszy: pure poison Dior- jedyny balsam, który pachnie i PIELĘGNUJE. najlepsza odżywka do paznokci: BOURJOIS fortifiant lissant - mam odcień bleu -błękitno biały-rewelacyjny do francuskiego manicure. najlepsze żel pod prysznic- GUCCI RUSH (czerwone opakowanie, druga edycja). POLECAM !!! trzymajta się dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagaa22
A oto moja lista:) 1. tusz do rzęs - Maybellinne intense XXL 2. puder - podkład ISA DORA velvet touch 3. błyszczyk - nie uzywam 4. cienie - Loreal ale wolę czarną kredkę 5. Demakijaż oczu - Mleczko do demakijazu Rajska oliwka Kolastyna 6. Krem do mycia twarzy - nie uzywam 7. Krem do twarzy - Loreal Happyderm 8. Krem pod oczy - uzywam zelu ze swietlikiem FLOSLEK 9. Szampo plus odzywka - Szampon Nivea z jedwabiem i rewelacyjna odzywka z jedwabiem GLISSKUR 10. Balsam do ciała - Brązująco ujędrniający SOPOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luthien00
1) Avon ''Pełnia rzęs'' 2) Eris " City Matt'' 3) Evelyne ten powiększający usta, wiem że są lepsze ale jak dotąd każdy zostawiał na wargach ''białe wałeczki'' a ten nie 4) Inglot 5) mi pasuje każdy 6) Avon, ten z wyciągiem z grapefruita i drzewa herbacianego 7) używam tylko matujących ale narazie nie znalazłam najlepszego 8) nie używam 9) Garnier Nutru Gładki 10) nie mam ulubionego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1) Miss Sporty XXL 2) Oriflame 3) Bourjois 4) Miss Sporty 5) Ziaja 6) Lirene 7) Garnier 8) - 9) Pantene Pro-V 10) Dove Summer Glow, Termoaktywny Żel Antycellulitowy Bielenda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatrycze17
u mnie tak: 1) tusz do rzęs - lancome hypnose 2) puder - loreal i bourjois 3) błyszczyk do ust - bourjois 4) cienie do powiek - inglot 5) płyn do demakijażu oczu- garnier 6) żel do mycia twarzy -brak 7) krem do twarzy -garnier 8) krem pod oczy - nie mam 9) szampon i odżywka do włosów - fructis 10) balsam do ciała - dove summer glow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lody tabakowo-mięczkowe
1/tylko jednego używałam - miss sporty - i jestem zadowolona 2/nie używam - albo czasem buchnę od siostry - co tam ma 3/to samo 4/to samo 5/to samo 6/myję twarz rumiankiem 7/nivea i różne dziecięce , bo inne mnie podrażniają 8/jak wyżej 9/schauma - różne rodzaje; tomotei z ogórkiem i aloesem 10/nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
1) tusz do rzęs - L'oreal Telescopic 2) puder - nie używam 3) błyszczyk do ust - Yves Rocger, Deligloss 4) cienie do powiek - Inglot 5) płyn do demakijażu oczu - używam mleczka 6) żel do mycia twarzy - Yves Rocher Pure Callmile 7) krem do twarzy - Darmica z UV nie pamiętam dokładnie nazwy 8) krem pod oczy - nie używam 9) szampon i odżywka do włosów - szampon: Yves ERocher dodający objętość, odżywak - Glis Kur do włosów farbowanych 10) balsam do ciała - Garnier czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrin242
1) tusz do rzęs - Avon Tusz "pełnia rzęs" Super Full Mascara 2) puder -Max Factor Lasting Performance 3) błyszczyk do ust - MF Lipfinity, Rimmel Vinyl 4) cienie do powiek - Max Factor, Inglot 5) płyn do demakijażu oczu- Nivea Visage 6) żel do mycia twarzy -tonik Nivea Visage 7) krem do twarzy -Dove 8) krem pod oczy - nie mam 9) szampon i odżywka do włosów - Dove do włosów farbowanych, odżywka Gliss Kur - jedwab w płynie 10) balsam do ciała - Nivea Q10. Loreal Nutri.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×