Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość nikan

oliwa z oliwek

Polecane posty

Gość brazylka
z primo gusto też masz najwyższej jakości oliwę z oliwek, a do tego kupisz bez problemu w każdym lepiej zaopatrzonym sklepie, nie trzeba kupować przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza oliwa z oliwek Frantoi Cutrera ...magia oliwy .. www.oliwa-z-oliwek.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Unkalaa89

kupiłam oliwe z oliwek z firmy Cezra tłoczona na zimno, tez się mega meczylam, wrocilam do starej dobrej sprawdzonej monini, nie chce mi się szukac dalje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam wysokiej jakości hiszpańską oliwę Cazorla, obecnie jej używam i już nie zmienię na inną, po prostu jest pyszna, używam jej do sałatek, dipów, smażenia ryb, jest idealna i delikatna, ja mam odmianę picual uniwersalną, polecam naprawdę, możecie ją znaleźć u producenta tutaj sklep www.oliwacazorla.pl 

pozdrawiam

Edytowano przez marta.oliwka1980

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przepadam za oliwą turecką. Ale każdy musi znaleźć swój smak. Porównując oliwy np. z Turcji, Grecji czy Hiszpanii czuć, że nie są one jednakowe. Kupując oliwę warto zwrócić uwagę na jej pochodzenie, ale także na sposób przechowywania. Oliwa z pierwszego tłoczenia powinna być spożywana na zimno, na przykład jako dodatek do sałatek. Z kolei inne frakcje z powodzeniem mogą być wykorzystywane np. do smażenia.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×