Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość memory

Jaki kształt ma wasza pussie???

Polecane posty

Gość memory

Chciałabym wiedzieć jakie dominują kształty! :D Piszcie jakie macie!!! :D Moja przypomina tą z 3 zdjęcia od dołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja to 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahhhhhhhh
Brzydal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzęęę
że są takie brzydkie cipki!co to jest co tak zwisa?ja pie...dolę.Czy to jest łechtaczka?moja chyba to ta 2 ale i tak mam ładniejszą bo jest całkowicie zamknięta,ku...wa teraz dopiero widzę jakie mam szczęście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka310/34
Moja to ta najładniejsza czyli 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzęęę
niby najładniejsza ta 2 ,ale i tak są wszystkie brzydkie w rzeczywistości są ładniejsze cipki niż na tych fotkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahhhhhhhh
co na tych cipkach grzyy rosna|???????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jahhhhhhhh
grzyby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda zocha
ja mam 5, a i nie wierzę że ktoś może mieć nr 1 i ostatni- to wygląda jak pogryziona gma do żucia którą ktoś dziewczynie dolepił dla draki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja to 3 P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psitki do wyboru do koloru... no może tego koloru brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyy
o ja piernicze, jak komus sie pdoba taka jak 2 to sorry ale musi byc podofilem, takie cipki mają dziewczynki w przedszkolu - zero kobiecosci i zeby nie było - jestem facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfasdf
Boże jesteście chorzy,ta druga wygląda jak cipka 8 letniej dziewczynki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzęęę
Ja to wogóle nie wierzę że mogą być takie brzydki pipki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za wqkręty
ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja pierdole!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzęęę
ja mam 27 lat i właśnie taką mam!a nawet ładniejszą bo nie ma tej szparki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memory ta prawdziwa
Fajnie że ktoś ma inną niż 2 bo już myślałam że ja jestem jakaś inna :D Zawsze chciałam mieć taką \"bułeczke\" ale z czasem - za sprawą zdań facetów - stwierdziłam że dyskretne \"motylki\" są fajniejsze (czyt. bardziej kobiece) :D Ktoś mi już nicka podpierdzielił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierzęęę
mnie i mojemu mężowi się podoba a nie take wypadające niewiadomo co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×