Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamisia_17

jaki jest według Was najlepszy tusz do rzęs

Polecane posty

Gość Simion
Ja mam ostatnio nowy hit: False Lash Wings Sculpt od L'oreal. Rzęsy wyglądają po nim dosłownie jak sztuczne! No dawno takich nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lionka
jak sztuczne ale w sensie pozytywnym ma się rozumieć? drogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simion
No jasne, że w pozytywnym sensie. Są mega czarne, długie podkręcone. Popatrz sobie filmiki z dziewczynami w necie jak testują. Ten tusz to mój faworyt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolki
faktycznie piszac,ze wygladaja jak sztuczne brzmi srednio, jakbym przeczytała ze efekt to długie podkręcone mega czarne to mnie osoboscie bardziej kręci ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Simion, a porównywałaś z innymi? Ja nie mam zbyt dużego doświadczenia z tuszam, a szukam dokładnie takiego, o jakim piszesz - żeby rzęsy po nim wyglądały na długie i podkręcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lionka
a jak sobie radzicie ze szczoteczką w tym tuszu False Lash Wings Sculpt - wygląda na skomplikowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy do zapisu do szkoły Policealnej Delta Edukacja na kierunek Technik Usług Kosmetycznych! Wiedza, którą u nas zdobędziesz pomoże Ci zadbać o urodę na najwyższym poziomie! Nauka trwa dwa lata i jest całkowicie bezpłatna! Zapraszamy do zapisu już dziś! ul. Szewska 17/1 Kraków Pozdrawiam - Delta Edukacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lionka
widziałam już kilka filmików testowania tego tuszu Sculpt, chyba się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simion
myszkafiszka - oczywiście, że nie jest to pierwszy tusz jaki w życiu używałam. Efekt jest bardzo zadowalający, dlatego go polecam. Lionka - No po filkikach naprawdę widać efekty. B ędziesz zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolki
lionka: szczoteczka jest inna od wsztskich ,efekt też jest zupełnie inny , ale malujesz tak samo ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wychodzi na to, że trzeba wypróbować, bo już mi w innym wątku tuszowym też akurat ten proponowano. Rossmann, Allegro - jakieś różnice cenowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simion
Ja kupiłam u siebie w lokalnej drogerii, nie wiem jak cenowo wychodzi gdzie indziej. Sama musisz zrobić reaserch!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lionka
Faktycznie ten False Lash Wings Sculpt jest super - przetestowałam w weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolki
róznica pewnie paru zł, bez znaczenia. za swoje zadowolenie można zapłacić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowanka_
Ja ostatnio używam tuszu Pupa, takiego w czerwonym opakowaniu. I pewnie na razie przy nim zostanę, bo zauważyłam, że przy niektórych tuszach mnie oczy pieką. Ostatnio w ogóle zaczęłam się dokładniej przyglądać składowi wszystkich kosmetyków, jakich używam (polecam przydatną aplikację http://cosmeticscan.tech/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jerzynka19
Problem jest taki, że często się płaci kosmiczne pieniądze za tusz, który czysto teoretycznie ma spełniać nasz wszystkie oczekiwania, a jak już się kupi to się okazuje wcale nie taki fajny jak w reklamie, albo fajny, ale za drogi. Ja chyba wypróbowałam połowę tuszy dostępnych na rynku, wiele razy wcale nie byłam zadowolona, wiele razy byłam, ale stwierdziłam, że nie wydam tyle pieniędzy na tusz. Teraz odwiedzam Drogerie Natura, wybór jest bardzo duży, ale mnie zachwycił szczególnie jeden tusz. MySecret 300% sensual volume. Po pierwsze dlatego, że wydałam na niego 12zł, bo to było moje kryterium, ale jak wypróbowałam to jestem zachwycona. Pogrubia, zagęszcza, wydłuża i lekko podkręca, czyli robi wszystko czego mi potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkakurka
Według mnie najlepszy jest Maybelline Push Up Drama. Ma wszystko czego potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrylka
Też go lubię, szczególnie tą super czarną wersję. Idealny na wieczorne wyjścia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi999
noo jakbym miała miec taaakie rzęsy jak Gigi od push up drama to byłoby super;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusia17sdw
maybelline push up drama jest zdecydowanie bezkonkurencyjny! Bardzo ładnie pogrubia i przedłuża rzęsy. Jestem z niego bardzo zadowolona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmelka_nelka
Zawsze lubiłam tusze od Maybelline. Świetny stosunek jakości do ceny i duży wybór różnych typów tuszy. Tego Push Up Drama jeszcze nie miałam, a bardzo lubię efekt sztucznych rzęs na rzęsach. No to w to wchodzę i jutro do Rossmanna śmigam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrylka
Tylko nie oczekuj, że będziesz mieć sztuczne rzęsy :) Efekt jest naprawdę fajny ale jednak to są ciągle Twoje rzęsy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny_kot
Zgadzam się z dziewczynami - nowy push up drama od maybelline jest rewelacyjny. Parę razy robiłam rzęsy u kosmetyczki i efekt jest bardzo podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigi999
@karmelka-nelka dobre spostrzeżenie maybelline ma całą gamę tuszy ,można wybierać jakiego się chce efektu. @nocny-kot ja nie robiłam , bo sie bałam alergii... ale widze ,że nie straciłam szansy skoro push up drama da mi to samo:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha41
No wiadomo, że nie wyjdą z tego sztuczne plastikowe rzęsy. Ale chwila pracy i jest czad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja255
od zawsze wybieram tusze maybelline i jestem zadowolona praktycznie z każdego. Ale zwłaszcza z tego nowego unoszącego i pogrubiającego rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiam L'Oreal Volume Million Lashes FELINE NOIR na abckosmetyczne.pl. Jest bardzo dobry, trwały, nie rozmamzuje się i świetnie uwydatnia rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×