Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamisia_17

jaki jest według Was najlepszy tusz do rzęs

Polecane posty

Gość Clinique Pretty Long Lashes
Moj ukochany tusz, ktorego nie zamienie na inny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie MAX FACTOR 2000 calories-dramatic look.Uzywam go od 10 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximeyes
dior maximeyes daje bardzo naturalny efekt i wystarczy tylko jedno pociagniecie zeby slicznie wygladac. dlugo sie trzyma i nie kruszy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maximeyes
mozliwe, ze wszystkie. trzeba pamietac, ze w roznych krajach opakowania moga sie roznic. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rudra
A czy wy uzywałście takiego w takim opakowaniu jak na pierwszym Max Factor 2000? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperShock od avonu, najlepszy tusz jaki miałam do tej pory, a probowalam juz wielu. Niesamowity efekt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CandyWomenxD
Chanel - Extreme Cils Intense Waterproof Dior-eyeshadow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherine*
najlepszy tusz ( a używałam wielu) to: BENEFIT- BAD GAL LASH 130 zł, w sephorze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagajcie
astor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arli91
Widze że jest tu dużo pochlebnych komentarzy tuszu Max Factor 2000 calorie. Kupiłam go niecały miesiąc temu. W pierwszym tyg sprawował sie dobrze,ale po tym okresie zaczął niemiłosiernie gęstnieć! musze go teraz co jakis czas rozwadniać póki nie kupie nowego;/ Szczerze nie polecam! Bardzo zawiodłam się na tej firmie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatusiQ
Szczerze również nie polecam 1000 CALORIES , mi się strasznie kruszył i nie dawał rzadnego efektu oprócz czerni (mam blond rzęsy). porażka , próbowałam DIORSHADOW i wydłuzał i ładnie rozdzielał moje rzęsy , MAYBELLINE volum' express turbo boost strasznie szybko mi wysechł,po mimo iż wiem że nie należy wtłaczać powietrza. RIMMEL VOLUME FLASH(8ml) ładnie podkreślał rzęsy lecz za bardzo ich nie pogrubiał, raczej podkręcał, do oczu wrażliwych. RIMMEL EXTRA SUPER LASH WATERPROOF(8ml) beznadziejny produkt jak dla mnie ,prawie wogole nie podreśla rzęs,czerń słabej jakości, śmierdzący AVON SUPER SHOCK (10ml)ma rewelacyjną szczoteczkę,ładną czerń, (szczoteczka porównywalna do szczoteczki diorshadow , dostałam go w prezencie i szczerze powiem że nie byłam zadowolona z firmy i wgl dopóki nie spróbowałam, starczył mi na równiutkie pół roku, przy codziennym malowaniu:) ORIFLAME STRETCH & CURL (8ml) żadnej rewelacji ,do delikatnego makijażu, ładnie pokrywa rzęsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wannda90
Ja własnie wczoraj kupiłam sobei nowość od Rimmla maskare Wonder’Full. W sumei ja zawsze lubie nowości a tutaj szczególnie jakoś do zakupu zachęciło mnie bardzo fajne, mozna powiedziec ze eleganckie opakowanie. No i tez to ze zawiera olejek arganowy a on jest teraz dosyc popularny. Dzisiaj umalowałam sie pierwszy raz i moge powiedziec ze jest bardzo fajny, bo rozdziela każdą rzese i nie obciąza jej. Nie ma czegoś takiego jak grudki. Naprawde wyglada fajnie i wytrzymał 8 h bez zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wannda80 ja olejek arganowy znam tylko z tego że często odzywki do włosów go zawierają bo ma bardzo dobroczynny wpływ na włosy, a w sumie rzęsy to też włosy, ja również szukam tuszu który nie będzie sklejał rzęs i powiem szczerze, że nie jest to wcale takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również jestem bardzo ciekawa recenzji tego tuszu rimmela wonderfull, bo tak jak napisałam szukam ciągle dobrego tuszu do rzęs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie najlepiej jest podpytać kogoś znajomego o dany produkt, żeby wiedzieć, w jaki kosmetyk warto zainwestować a w jaki nie, dlatego czekam na recencję tego tuszu wonderfull.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia3434
Mnie osobiście się bardzo dobrze kupuje poprzez stronkę www.lovenue.pl. Na pewno dużo mi daje fakt, że można w tym sklepie skorzystać z porad eksperta, czyli pani Magdy Pieczonki, która jest zawodową makijażystką. Na filmach, które są na stronie maluje między innymi Natalię Siwiec i robi to rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
@adelllll ja jakoś ponad tydzień temu się jednak skusiłam na ten tusz od rimmel'a więc to moje z nim początki, ale już widzę, że dobrze rozdziela i fajnie wydłuża rzęsy. Podoba mi się też, że jest lekki na oku :) Lubie dość naturalne podkreślanie urody, więc polecam Wam kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8989
Maybelline, Colossal Volum Express(wlasciwie wszystkie te zolte sa dobre) i taki czarny z czerwona koncowka,z clinique i clarins uzywalam tez kilka dobrych ale jednak jak dla mnie za drogie. T ak naprawde to szczoteczka jest najwazniejsza i technika nakladania tuszu,najlepiej jak tusz nie jest nowiusienki tylko juz troszke zgestnial. Mnie sie czesto pytaja co za tuszyuzywam,ze mam takie takie rzesy dlugie, a tak naprawde troszke wprawy dobra szczoteczka i nawet tusz za 5 zl da rade,z tym ze malowanie wtedy troche wiecej czasu zajmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Kwitnące_fiołki dzięki za odpowiedź, a jak Ty trafiłaś na tą maskarę przypadkiem czy też po recenzji kogoś znajomego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Bell Glam&Sexy Volume Black :) jest rewelacyjny, tani i co co najważniejsze, pogrubia rzęsy. Wydłużenie u mnie nic nie daje, bo mam rzadkie i wydłużone wyglądają jeszcze gorzej, a po użyciu tego tuszu może nie są najdłuższe, ale są gęste, a o ten efekt mi chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubię jak tusz nie skleja i nie obciąża rzęs, bo wtedy wyglądają dość naturalnie, a przecież do naturalności w makijażu powinnyśmy dążyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×