Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neutralna

CZY FACETOM PODOBAJĄ SIE WYSOKIE DZIEWCZYNY?

Polecane posty

Gość wysoka malinka
Mam 178 cm i uwielbiam buty na obcasie.Jestem szczupła, mam duzy biust i na prawdę duże powodzenie u facetów. Dlatego sądzę, że wzrost jest raczej moim atutem aniżeli defektem. Będąc wysoką trzeba bardzo dbać o swoją figurę, bo jak się jest malutkim i przybedzie paru kilogramów, to jest się puszystą kuleczką. A jak się jest osobą wysoką to zamienia się w zwalistego potwora (np. Mariah Carey- mimo że nie jest baardzo tłusta to już co niektórych przeraza swoim ogromem, a taka Kasia Bujakiewicz mimo, że jest propoorcjonalnie tak samo otłuszczona, nie wygląda na kogs wielkiego). Z drugiej stony kiepskie jest to, że zostaje mało facetów do wyboru. Ci ponizej 185 cm jakoś mnie nie pociągają. Ale faceci też pewnie nie lubią kobiet wyższych od siebie. na szczęście mój ukochany ma 196 i nawet w szpilkach jestem przy nim malutka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pechow_szczesciara
Wlasnie czasem lepiej byc wyzszym ale i tak wole te swoje 162 Cm niz miałabym miec 178 :O Bez obrazy oczywiscie :) Dziwnie sie tylko wczoraj czułam idąc obok kolegi który miał 190 Cm, nawet na obcasach mu nie siegałam do ramienia, dlatego najlepszy dla mnie facet to 184 Cm :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 164 cm
i zawsze chciałam byc wyzsza. lubie szpilki, wiec na nich mam ok 1,70 - w sam raz przy wiekszosci facetów. moj chłopak ma 193 wzr, jestem jego pierwszą taką niską dziewczyną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuore
Ja mam 181 cm wzrostu i uwielbiam dziewczyny tak 1,70 - 1,77 cm wzrostu...wg mnie to duży plus u dziewczyny :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idi
a ja mam 185cm ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laszlo
Przyznam, ze lubie wysokie dziewczyny co wiecej strasznie fajnie sie czuje idac z nimi po miescie - serio - sam mam 182 ale powiedzmy takie do 180 jak najb :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelog
185? wow... niezle :) u mnie kolezanka w pracy ma 183... ech... i wcale to nie jest u niej za duzo :)) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam slychac
wysokie? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenka166
a ja mam 172cm:Di jestem modelka:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam 184 cm i nie mogę się odpędzić od facetów. Na szczęście mam sportową sylwetkę bo dużo pływam- jestem ratownikiem. Mój chłopak jest ode mnie niższy bo ma 180 cm ale nam to nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furczaczek
witam furcząco :-) rewelacja... uwielbiam wysokie dziewczyny, zwłaszcza podczas tańca przytulańca i innych po temu okazjach ;-) http://furczak.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWAkuacja
A ja mam 167 i na pewno nie chcialabym miec o 10 cm wiecej. Moglabym miec 170, tak dla okraglego rachunku. Ale generalnie moj wzrost jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie to ma znaczenie. Może i zawsze chciałem mieć drobną dziewczynę. Moja obecna ma 180 cm wzrostu i na pewno nie jestem z nią nieszczęśliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysus a dlaczego zawsze chciales miec drobna? Wiesz samo nie bycie z kims nieszczesliwym jest malo romantyczne i chyba to nie tak okresla sie milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba mnie słabo zrozumiałaś. Po pierwsze. Aspekt drobnych (w sensie niższego wzrostu) dziewczyn chyba u większości facetów odnosi się do namacalnego (nie odbieraj tego wyrażenia dosłownie) roztoczenia opieki nad ukochaną. Możne ją fizycznie \"zamknąć\" w sobie. Ale nie jest to jakikolwiek powód w wyborze życiowych partnerów czy partnerek. Pomimo dzieczyny, z którymi się związałem miały 170 cm, 175 cm i wspomniane 180 cm i tylko jedna 158 cm. Różnica polega tylko na tym, że zamiast wymarzonego lumbago w szyi, będącego skutkiem schylania się podczas pocałunku, bolą mnie łydki od wspinania się na palcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlaśnie ten aspekt otaczania opieka najbardziej mnie marwti, przeciez dziewczyny mojego wzrostu tez chca sie czuc otoczone opieke, co niekoniecznie musi oznaczac ze jak prxytulasz kobiete to ona znika, wlasnie to ze faceci uwazaja ze tak naprawde tp moga opiekowac sie tymi 1,60 sprawia, ze niektore wyzsze dziewczyny czuja sie prze to mniej kobieco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wyczytałem masz 175 cm wzrostu, więc nie wiem w czym problem. Jeśli moja dziewczyna ubierze buty na wysokim obcasie (co bardzo lubię) jest gdzieś 6 cm wyższa ode mnie. Mimo wszystko nie zaśnie jeśli jej nie przytulę (na tzw. łyżeczkę). Nigdy się nie skarżyła, że robię to nieczule, niewystarczająco, lub że za mały jestem. Ważne chyba jest serce nie wzrost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja wlasnie o tym mowie ze zaopiekowac sie mozna nie tylko wtedy jak sie góruje wzrostem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie twierdzę, że nie. Tylko różnica wzrostu daje takie pierwsze złudzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już wsponiałem wcześniej, jedyna różnica to bolące łydki. Na resztę wzrost nie ma wpływy. No może jeszcze w seksie raczej odpada dobre 69 Rychłego poczucia męskości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 135790
a ja mam 160 i jestem fotomodelka!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×