Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość neutralna

CZY FACETOM PODOBAJĄ SIE WYSOKIE DZIEWCZYNY?

Polecane posty

Gość neutralna

Ostatnio wszyscy zachwycaja się niskimi dziewczynami. :( Czy rzeczywiscie wyższe dziewczyny są mniej atrakcyjne od tych nizszych? Są tu jacys faceci którzy lubia wyzsze? Zawsze myslalam ze wzrost raczej nie jest minusem a teraz okazuje sie ze kobiece sa tylko te niskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedźwiedzie cyniczne
prezydent i brat wysokie to te, co mają więcej niż 160 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutralna
wysokie czyli 1,72-1,75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci lubią
górować nad kobietami pod każdym względem, na tym polega mizerność ich istnienia, głupsi są więc muszą się dowartościować siłą, wzrostem, masą i innymi podobnymi walorami. Będąc wyższa wpędzasz typowego zakompleksionego facecika w jeszcze większe kompleksy. Szukaj wśród takich co znają swoją wartość, a na pewno będziesz dla niego sexy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki archer
ludzi na Boga. tak, takie dziewczyny tez nam sie podobaja i wcale nie uwazam, ze 1.75 to jakies duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutralna
moze faktrycznie trafiam na jakis malo pewnych siebie? Ale na forum tez pisza wysocy faceci ze te niski sa och i ach, kryszynki maluszki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki archer
no ba sa :D ale te wyzsze w Twoim mniemaniu bo w miom całkiem normalnego wzrostu tez sa mniam :D maja długie nogi;) i pewnie cała mase innych fajnych atutów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutralna
Turecki ty tak serio czy tylko mnie pocieszasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki archer
bosz neutralna :O a co? pojdziesz sie powiesic z tegopowodu ? ;) wtedy powinnas dostac nagrode darwina :O przeciz kobiety sa rozne, i to normalne ze jedna se wyzsze inne nizsze. Jatam lubie wszystkie, pewnie jak wiekszosc innych fcetów. I mimo ze mam 183 to moze byc dla mnie i mała i duza, dla mnie nie ma roznicy i gówno mnie obchodzi e babka jest nizsza niz srednia przewiduje ;) Chyba tylko dziewczyny zwracaja uwage na wzrost partnera i mali faceci, którzy maja kompleksy przy wyzszych paniach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutralna**
A jakbys kierowal sie tylko wzrostem nie wybrałbys nizszej? Ja wiem ze to troche zalosne takie uzalanie sie ale jest niewielu wysokich facetów dlatego pewnie zaczynam sie czuc coraz gorzej z takim zalozeniemn ze wolicie te nizsze. Jasne ze sie nie powiesze ale poprostu czuje sie jakos malo komfortowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki archer
przeciez w zyciu bym sie nie kierował wzrostem :O chyba musiał bym byc poprany. Wybrał bym fajniejsza pania nie patrzac na wzrost w ogóle. Całokształ by decydował. A po drugie to wiecej jest wyskoich facetów niz niewysokich, pzynajmniej takie odnose wrazenia chodzac po ulicach, przynjamniej jesli chodzi o under 25;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutralna**
szkoda ze tak malo jest takich niepopapranych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki archer
co Ty gadasz :) duzo takich jest jestem pewien ze wiekszosc w ogole nie kieruje sie wzrostem :) raczej pannice gadaja ze tamten to jest fajny tylko jak ja bede wygladała jak on jest 2 cm ode mnie mniejszy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutralna**
Ja tak nie mowie!!! Naprawde dopoki nie wyczuwam ze facetowi to przeszkadza to sama nie widze roznicy. Nawet facet nizszy czy tego samego wzrostu jak jego dziewczyna wydaje mi sie czasami bardziej meski przez to ze swoja samooceny opiera na czyms innym niz wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki archer
i słusznie, masz moje błogosławieństwo, przyjdz poźniej na kontrole, zobaczymy czy nie ma nawrotów natrectw myślowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neutralna**
podobno przy nizszych dziewczynach facet chce byc bardziej opiekunczy itp bo ona taka mala nie da rady a ja tez chce zeby sie facet mna opiekowal i troszczył o mnie, to ze mam taki wzrost to nie znaczy ze w srodku jestem jakas silniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja****
mam175 cm jestem wysoką brunetką, noszę wysokie obcasy, mam 26 lat i nie narzekam na brak powodzenia (nigdy nie narzekalam) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość turecki archer
napewno bedzie sie Toba opiekował, tylko nie zachowuj sie dziwnie i nie mysl ze jestes za duza:D i zapamietaj sobie,z e 175 cm to nie jest jakis wielki wymiar:) norma, ja tam lubie takie kobietki :) wszystkie lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie 175 cm są super !!!! jesli oczywiście są szczupłe pozdrawiam wszystkie wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kelog
oczywiscie, ze wysokie sa jak najbardziej fajne :) w koncu facet majac 190 w pewnym momencie tez zaczyna narzekac na bol w krzyzu od ciaglego pochylania sie ;)) no wlasnie... ja to jakos zawsze trafialem na takie 25-30 cm nizsze :O tez sa OK... bo to nie ma nic wspolnego z charakterem... ale... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im większy king kong tym większa rozkosz dla mojego wielkiego..... czegoś tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki topicku
dziewczyno co ty za głupoty opowiadasz.To zawsze wysokie kobiety były uważane za ideał i byłytymi super laskami. Długie nogi, ładne proporcje, prezencja itp. Wysoki modelkowy wzrost to cholerny atut i jak do tego ma się jeszcze ładną buzię to jest się laska pierwsza klasa. Kto ci powiedział że ktoś się zachwyca małymi?to gzdura. Niskie czyli do 167cm lub po prostu przeciętne są okropne, niekobiece, nieatrakcyjne, komicznie wyglądają, mają krótkie nożki, wyglądają jak kaczki i tyłekiem podłogi czyszczą, koszmar!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fidorp
Tylko wyskie laski sa the best a male musza sobie obcasy fundowac by nie wyglądac tak smiesznie i nigdy chocby nie wiem co nie przebiją atrakcyjnością wysokiej szczupłej kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niskie też lubię w roli ścisłości. jestem osiedlowym ogierem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolos1234
pierwsze słyszę , ja nigdy na takie małe karły uwagi nie zwracam. Z reguły tego typu kurduple z wiosek i małych mieścin pochodzą. Wyglądają karykaturalnie . 🌼 dla modelek!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość male jest wstretne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa
* akto się niby malymi zachwyca?dlamnie ideał to taka dziewczyna 175-8 szkoda tylko że takie laski uwagi na mnie nie zwracają jedynie moge sie pocieszyc pospolitem niskoskanalizowana kobietka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to ze rzeczywiscie pisza faceci ze wysokie sa ok a nie wysokie dziewczyny ktore tez troche sie przejmuja wzrostem to super i wilekie dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najezdzca
Ja np. lubie sie kochac na stojaka i dla mnie wysoka dziewczyna to ideal. Nie lam sie, a jak nie mozesz znalezc partnera, to po prostu umowmy sie na wspolny prysznic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×