Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość raina2

Perfumy ! Odkupowanie, odsprzedawanie perfum ! ! !

Polecane posty

nietrafiona Lolita Lempicka EDP- psiknięta 2 razy ze 100 ml. Praktycznie cała- czeka na nową właścicielkę- mogę ją wystawić na allegro specjalnie dla zainteresowanej nią dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey,a ja szukam Gabriele Sabatini SUMMER!!! Nie ma go na allegro...ma ktoś ten zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lajza mineli
odsprzedam - bardzo tanio oryginalne francuske perfumy damskie S.T.Dupont eau de parfum - zapach bardzo intensywny, niesłychanie trwały - a dodatku kupiłam flakon 100 ml kosztowały majątek...nie mogę zniesć tego zapachu - nadaje się idealnie dla starszej pani, uczcicie piszę, gdybym miała mamę dałabym z radością.... jest oko 2/3 flakonu.Szkoda bo stoją bezużytecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynek_26
Odsprzedam taniej dziś otrzymane: Olimpia i Active Energy z Polleny Evy, kupione w ciemno zapachy nie dla mnie. Pozdrawiam. Kontakt:m.justine@wp.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deadly_Combination
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesese
Bardzo bardzo bardzo chętnie odkupię od kogoś ANGEL anek222@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka4121
Witam, ma moze ktos z Was "sun" jil sander? Zakochalam sie w tym zapachu juz ok 6 lat temu, a ze jest niedostepny w Polsce to radze sobie jak moge ;)) Pomozcie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ata77
Polecam strone www.wizaz.pl. tam dziewczyny odsprzedają,kupują,wymieniają sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumix
Mam calkiem szeroka game perfum szczegulnie nastawiam sie na marki hugo boss , armani , dolce & gabbana, lacoste szukam ludzi ktorzy sa zainteresowani dorobieniem sobie na sprzedazy tych perfum zadne bzdury typu starter w avon czy w innych mlm firmach nie wchodza w gre zamawiasz produkt i to co zamowiles dostajesz choc wolalbym by zamowienia byly w okolicach 10szt. zarazem rozumiem ze kazdy chcialby sprawdzic jakosc produktu wiec na poczatek rowniez detal wchodzi w gre cena to jakies 60 - 70 zł za sztuke czekam na odpowiedzi unitra255@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja chetnie odsprzedam MIRACLE SO MEAGIC -Lancoma :) 100ml z czego 90ml jest juz zuzyte Cena do uzgodnienia :) Gdyby ktos byl zainteresowny cena to szczerze odsprzedam nie drogo tzn napewno nie za 300zl ,bo po tyle jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie
prosze zamiencie sie .Ja mam caly zestaw Today z avonu.Zamienie sie na jakas wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam do sprzedania Jil Sander, Sport 100ml, zuzyte ok 1 cm. oryginal, bez korka bo to tester, kolezanka pracujaca w perfumerii mi go zalatwila :) jesli ktos jest zainteresowany to mail jest w moim profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam, mam do sprzedania jeszcze meski Miracle Homme, L`aquatonic 125ml, nieuzywanie, tata dostal ale mu sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co myslicie
moze chcesz ten today?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Poszukuję wody toaletowej NATURE MILLENAIRE Yves Rocher, jesli ktoś ma, prosiłabym o kontakt. Zapłacę za nią wysoką cenę! gg 7706491

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CHANEL52
Mam do odstąpienia coco mademoiselle Chanel 100 ml poszukuję Davidowa GOOD LIFE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nataszka32
ile chcesz za coco? to czarna ? lajza mineli ile chcesz za te perfumy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość light blue
mam do odsprzedania Light Blue D&G. pojemność wody toaletowej to 50ml. ma mały ubytek. nie trafiony zapach dla mnie. tanio. katia.ka7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ABJ
ABJ - ja kupię Yves rocher millenaire!!! Brązowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałamarnica5
Hej, mam na sprzedaż wodę toaletową YVER ROCHER \"NATURE MILLENAIRE\" 60ML, nieużywana, w folii. Kupiłam ją za 260 zł, ale mam jeszcze drugi flakon, także tą chętnie odsprzedam. Mój nr gg 6891601 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge zamienic lub
odsprzedac, połowę Joop roccoco. Zapach bardzo trwały i słodki. Wawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge zamienic lub
Szukam Red Delicious DKNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupup upupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×