Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Apolonia222

Moje drogi do ORGAZMU

Polecane posty

Z początku jak mój Kaziuk mnie ciupkoł to nigdy nie miałam orgazmu alem sie tym wcale nie martwiła- to jakieś miejskie wymysły na co mi on ten orgazm- tak myslałam. I tak było. Tera to se myślę że go nigdy nie miałam bo zawsze robilim to ukradkiem, szybko i coby nikt nie zobaczył. W kurniku, w starej drewutni albo nawet w stogu. U mnie na wsi jakby kto zobaczył ze chłopa do siebie przypuszczam to koniec nigdybym męża nie nalazła i ladacznicą by mnie zwały do dziś. Więc zawsze szybko, na stojaka czy z tyłu było i tylko zeby on se ulżył, o mnieśmy nie mysleli, trwało to ładnych pare lat.Moge śmiało pedzieć że nawet nic miłego nie czułam jak on sie we mnie w środku czochrał. Bo nawet jakeśmy slub wzieli to z mą matusią w jednej izbie mieszkalim i wstydno mi było przy niej wiec jak zasneła to my szybko pod kołdrą w te i we wte i po sprawie. Zarno dokończę bo mi kapusta sie przypala. No i długo tak było, myslałam ze cały ten seks to jeno po to coby chłopu rozkosz dać a orgazm to bajda. A mój chłop często chcial i zawdy mu dawałam , lepszy był wtedy dla mnie, i nigdy grów wstępnych nijakich mi nie robił. Po prostu- chciało mu sie to obracał sie w moja stronę(nawet mnie nie budził) rozwierał nogi na boki szeroko i wpychał swe przyrodzenie. Cwiknął mocno kilka razy, rozlal co miał rozlac i po sprawie spał se dalej. Ale kilka lat temu dobudowalim nowe 2 pokoje , jeden dla dzieci drugi dla mnie i starego i wreszcie zostalismy na noc sami. Com ja wtedy miała. Brał mnie co noc i co ranek, ciąglem chodziła nie wyspana. Mówiłam mu ze to za czesto a on mnie zawdy odpowiadał ze w końcu my sami to trza korzy stać. i mówił- co ja moja apolciu poredze ze mmnie tak twa kapciorka kusi. Tom zawdy zmiekła i mu dawała alem szczerze to juz miała dość a on się tak rozochocił że pozyczył od kompana video i kasety zbereźne takie że az wstyd i w głowie sie nie mieści co tam te dziewuchy wyprawiały. Zara dfopisze tylko w garnku zamieszam I on jak sie tego napatrzył to chciał ze mną takie świdrygasy wyczyniać. Rozkladam nogi coby mnie wziął a on nie! Pupsko mi wystaw mówi, ja na to ze nigdy w tamte dziurke sie nie zgodze aon na to ze on chce w te dziurke co zawsze jeno co z tyłu tez do niej dojśie jest, jakaś siła w niego wstąpiła i tak mnie wyciupkał z tego tyłu zem o bozym swiecie nie wiedziała tak mnie w głowie kręciło potem chciał cobym na niego wlazła i na nim skakała ale ze swoja wagę mam 110 kg to zrezygnował i pedział co od tego tyłu woli, Oglądał tego mój stary i coraz to ze mna chciał próbować różności. A nawet przerobic mnie chciał na lafirynde bo raz mówi- ale twoja kuciapa obrosnieta jak bory tucholskie, obacz jak to kobity se tam włosy wydziabują,a lem sie na to nie zgodziła, widział kto zeby porzadnej kobiecie wszystko na widoku było i jakieś mieso rózowe z tamtad wychodziło? O nie. I raz mój stary kazał mi sie połozyć rozewrzeć nogi a sam połozył się z boku i zapakował mi swego jak zawdy ale miast nim dźgać on tylko trochę sie ruszał. Myslę se szkoda bo będzie długo, a on mi ręke położył na kuciapce, coś tam wyszperał, i zaczął pacać w to kciukiem a sam ruszał sie we mnie. Jeny takie mnie lubosci przejęły i wary oblały, a ognie mi po ciele chodziły a on tylko kciukiem pacał i kutasem mocno pchał aż poczułam jakbym fruneła gdzieś a potem to wszystko znikło. Podobało mi sie jak nie wiem co i wiem juz że jest ten orgazm. Tera zawze starego namawiam coby mnie przy tym pacał kciukiem. Kto by pomyslał że to ciupkanie mi sie spodoba. Powodzenia zyczę. Apolonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasneee
ZAJEBISTE!!!!!! Autorze tego wątku brawa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tekst super:) Apolonia mimo, że gada gwarą chłopską świetną składnię językową ma. Normalnie elokwentna babka, hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizon
Ze wsi jesteś Apolonia, może weźniesz się za konia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja droga do orgazmu
to odcinek A4 Katowice - Krakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizon
W dniu moich trzynastych urodzin mame powiedziała mi, że jestem szpetny, po czym wytargała mnie za pejsy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezle!!! super ,podoba mi sie, wiecej! wiecej! wiecej! wiecej! wiecej! wiecej! wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja droga do orgazmu
o.n.a to opis twojej drogi czy zadanie abysmy sie jeszcze produkowali? Uscislij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Pydruj
Kochana a jak mu to pedzieć coby tym kciukiem mnie zaczoł mizdrać? Bo mój to wkładać owszem wkłada ale co inszego popiescic to ani mowy a tak wprost pedzieć o tym mi wstydno bo pomysli zem lakudra i tłuk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalli
Nawet nie wiecie jak częsta to sytuacja, mnie mąż tam dotknął po raz pierwszy 3 lata po slubie, wczesniej po prostu...wsadzał bez gier wstępnych. A ze był moim pierwszym mężczyzna to myślalam ze tak ma byc. Dopiero koledzy z pracy go poduczyli i wpadł na pomysł oględzin mojej pochwy- a ja wtedy miałam swój pierwszy orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o labogaaaa
a ty nie wiedzialas ile przyjemniosci moze dac ci wlasna lechtaczka???? nigdy sama jej nie dotykalas?????!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i z tego ciupkania tak na świat kolejno były przychodziły: Tadeuszek, Weronka, Józiu, Henio, Jadwisia, Marynia, Karolek, Justysia, Tomaszek, Danusia, Haneczka, Amelka, Jagódka (ale ta to potem jak ksiundz nas po kolędzie odwiedził) Miecio, Staś, Antek, Maciej i Wiesiek Apolonia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizon
ą kurwiszony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizon
Pytanie do kissmyass. A co to są kurwiszony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziko klik klak
Nawet nie wiecie ile kobiet mogłoby opowiedzieć taka historię. Ile mężów zaniedbuje grę wstępna i nie wie co to łechtaczka. Smutne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetti4444
olaboga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość genialne
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczę+
wszystko się zgadza tylko że ja jestem zodiakalną rybką.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×