Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kora22

On ma dziewczynę, a świruje do mnie

Polecane posty

Gość kora22

3 miesiące temu poznałam chłopaka. Dość długo rozmawialiśmy. On "zdobył" mój numer telefonu od moich znajomych. Teraz pisze codziennie, prosi mnie o spotkanie. Rozmawiamy też na gg. Dla mnie to tylko kolega, dodam bardzo fajny. Lubie go i nawet mi sie podoba. MOze i bym chciała go blizej pozac gdyby nie fakt ze i ja, i on mamy partnerów. Pytałam go o jego dziewczyne, ze nie chce sie z nim spotykać bo on kogoś ma itd. On na to, że w kazdej chcwili moze z nią zerwać, a zresztą ona i tak sie nie dowie. Odmawiam mu od 3 miesięcy, a on nadal mnie namawia. Wiem, że ta dziewczyna bedzie cierpiec, ze bedzie miała do mnie zal. NIe chce tego. Jak mam mu delkatnie odmówić, juz mi brakuje argumentów. Dodam, że nie odmawiam mu ze względu na mojego chłopaka tylko na jego dziewczynę. Mój chłopak mnie olewa, nasz związek nie jest dobry wiec tu nie o to chodzi. Poprostu zal mi tej dziewczyny. Gdyby nie ona to pewnie bym sie z nim umówiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim wieku jesteście
? i w jakich okolicznościach się poznaliście bo to też jest very ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMON24
Czesc! Jestem chłopakiem wiec sie wypowiem na ten temat. Nie warto dziewczyno. Pewnie mu sie podobasz fizycznie, chce Cie bliżej poznać, ale jak juz Cie pozna to poprostu wróci do tamtej. Ty jestes "zakazanym owocem", go do tego ciągnie. Jak juz przestaniesz byc "zakazana" prawdopodobnie wystraszy sie, ze ejgo dziewczyna sie dowie i zakończy tą znajomość. Nie warto. Sory za szczerość, ale jestem facetem i tak sądzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora22
ja mam 22 lata, on 25. Poznaliśmy przez wspólnego kolegę na imprezie gdzie bylismy bez partnerów swoich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a w jakim wieku jesteście
jeśli tak to przykro mi to mówić ale ten dupek jest szczwany i chce cię zaliczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora22
Samon ja to wszystko rozumiem, ale to nawet nie chodzi o to. Poproprostu nie chce ranic tej dziewczyny, wiem ze to sie tak własnie skonczy jak piszesz. Ona i tak jak sie dowie bedzie cierpiec. Nie wiem jak mam mu juz odmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bardzo piękne że jesteś odpowiedzialna za uczucia tej dziewczyny i myślisz o niej i o tym jhak może cierpieć. Jeśli nie można z nim normalnie tego zakończyć powinnaś zrobić cięcie ostre tak jak odcina się gnijącą nogę albo zatrute źródło. A jeśli to nie pomoże to może pwowiedz swojemu partnerowi że on nie daje ci spokoju . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora22
Wróżka Aisha - tak, myśle o tej dziewczynie, że będzie cierpieć. Pewnie to dla niektórych ludzi dziwne, jak ja moge o tym myślec. Ale mi kiedys ktoś zrobił podobnie. Tamta dziewczyna nie myslała wtedy o mnie, a na koncu jak wszystko sie wydało powiedziała "NIe potrafisz sobie upilnować faceta, to nie moja sprawa". Moze dlatego teraz jestem bardziej uczulona na takie coś i na uczucia innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeeeejku ale masz problem - no sory - nie odbieram od niego telefonu, nie odczytuje smsow, jak do ciebie cos mowi to odwracam sie na piecie i spokojnie odchodze... itd.itp. A swoja droga - wydaje mi sie ze nie ma tak ze mozesz dalej sie z nim \"kolegowac\" - albo ci zalezy zeby nie zranic uczuc tej \"drugiej\" - wtedy definytywnie konczysz znajomosc, albo to z twojej strony gra - podoba ci sie ze chlopak sie za toba ugania - w takim wypadku ciagnij dalej ta znajomosc. Jezeli naprawde tak bardzo zalezy ci zeby nie zranic jej uczuc to odstaw chopeczka od piersi. W przenosni oczywiscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×