Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość utropet

dżinsy...nogawki proste i wąskie

Polecane posty

Gość utropet

modne czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dobrze będziesz się
takich czuła? takie portaski to raczej dla dziewcząt z chlopięcą sylwetką (z wąskimi biodrami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utropet
jestem szczupla i nieduża...ale czy modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbvb
zależy do jakich butów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jens modny w różnych
wesjach zależy od sylwetki i w różnych kolorach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dobrze będziesz się
mnie się wydaje, że chyba modne, bo co druga dziewczyna w takich teraz chodzi więc jeśli Tobie się też podobają to śmiało mozesz kupować takie spodnie teraz to nawet trudno znaleźć jeansy w innym kroju niż właśnie ten:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utropet
właśnie jakie buty? sportowe?czy raczej na koreczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskowa
Ja proste to nawet lubię.Takie zwężające sie ku dołowi to mi juz nie podchodzą, w życiu takich nie włożę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takie ale też mam
problem z butami sportowe czy eleganckie poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaaaaaaaaaaaaa
i eleganckie i sportowe, do dzinsu wszystko pasuje :) proste dzinsy są teraz bardzo modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggg
proste! jeśli jesteś szczupła! mi nie pasują bo mam duży tyłek i grube uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fijołkowa zapytajka
jezeli jestes szczupła masz długie nogi to możesz zakładac i sportowe, jak nie do końca jest idealnie to wiadomo zawsze ładne pantofle na obcasie lepiej wyglądają, przy okazji wyszczupli to sylwetkę i wydłuży nogi.Ale zalezy tez jakie to spodnie , na jaką okazję i jaka góra.Nie ma przepisu który nakazywałby założyc takie ,a takie buty do takich spodni i całe szczęście.Wszystko trzeba traktowac całościowo.Nie wiem co chcesz osiągnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opola_nka
sportowo - top i but sportowy na imprezę - elegancki top i szpilki jedna uwaga tez jestem szczupła i niewysoka ale mam dość długie nogi więc nie przesadzam z wysokością szpilki i bardzo lubię wąskie spodnie bo ładnie na mnie leżą i cieszę się że wróciły do łask. Nie lubiłam tych dzwoniastych bo byłam jakas taka niesymetryczna i ogólnie zle się w takich czulam Noś to w czym dobrze się czujesz i co uważasz jest dla ciebie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =========
mam takie w szafie i na wiosnę jak trochę schudnę też się w nie wbiję i potwierdzam takie spodnie są modne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie dżiny sa
NAJLEPSZE! waskie, prosta nogawka - najlepiej jednolity kolor bez badziewiastych haftów i cekinów! i wcale nie dla dziewczyn z chłopięca sylwetką! optycznie wydłużają nogi a nie jak te okropne dzwony robią z sylwetki trójkąt! a co najgorsze ile sie trzeba naszukać by kupic takie dzisny - wszędzie tylko dzwony . ja znalazałm i jestem bardzo zadowolona i Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkopo
też mam i jestem zadowolona jestem chudzina więc w takim fasonie mi lepiej niz w tych cholernych dzwonach...i też nie znoszę haftów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kayka
jeansy z rroszerzana ogawka pasuja tylko wysokim i szczuplym. Proste natomiast wszystkim. Zero przetarc - bo to strasznie pogrubia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wąskie modne,ale nie zawsze dobrze wyglądają na puszysztych ;-) Własciwie wcale dobrze nie wygladaja dobrze;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malutka__Anittka
lubię proste bo też jestem szczupła i to bardzo mam jasne niebieskie a teraz poluję na ciemniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dużą pupę :O chyba nie będę fajnie wyglądała w wąskich spodniach, nie?:O a chciałabym.. zauważyłam, że one fajnie wyglądaja tylko na bardz szczupłych osobach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
Nienawidzę prostych, rurkowatych spodni ;/ W takich nie wszystkuim jest ładnie... na przykład jesli sie ma wiekszy rozmair stopy to takie spodnie wygladają lipnie..... nei chce takiej mody :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie podobaja mi sie takie spodnie, tylko ze jest problem z sylwetka:O nogi nawet mam spoko, tylek tez niezyb wielki,ale za to na gorze jestem troche wieksza, wydaje mi sie ze to moze smiesznie wygladac:O jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko magda.
ja kupilam z waskimi, ludzie mowili mi ze nie za bardzo pasuja do mojej figury, bo mam typowa kobieca figure, tzn. biodra okragle, pupa, no ale rozne byly zdania. ale mi sie podobaja waskie nawet na mojej figurce:) hm... butki? ja nosze balerinki do tego typu spodni :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
sluchajcie dziewczyny... a gdzie moge kupic markowe spodnie z prostymi ( nie rurki) nogawkami?chodzi mi o ciemny dzins... no i oczywiscie biodrowki....nigdzie nie moge takic znalezc pomozcie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Magda.
firmy - wrangler, lee ja tam kupuje spodnie. ale one kosztuja ok.250zl..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
a jakis konkretny model? moze masz zdjecia? prosze bardzo o pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda ...hm...
słuchaj ostanio ogladałam program tv na temat mody i jedna przenterka sie wypowiadałą że nie am czegoś jak kanon mody, bo niby kto ma go stanowić???? Każdy powinien sie ubierac tak jak mu wygodnie, ja nie ,,małpuję'' stylu innych i naprawdę uwierz mi pomimo to nie jestem dzieolągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko Magda.
nie mam konkretnych modeli.. u mnie w sklepie znalazlo by sie cos.. poszukam Ci, przynajmniej sie postaram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martooshka
kurcze no szkoda... no ale trudno :( kurcze chce kupic te spodnie ale wlasnie nie wiem czy w ogole znajde taki model o jaki mi chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×