Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maoolaa

srebro koloidalne do nosa

Polecane posty

Gość Maoolaa

Czy macie doświadczenia w stosowaniu srebra koloidalnego do nosa ? Ja od niedawna stosuję na przewlekłe zatoki i pomaga, moze ktos podzieli się opinią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maoolaa,a moze wiesz czy jest to pomocne w przypadku alergicznego niezytu nosa,bo moj synek od urodzenia z tym walczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maoolaa
Witaj. Ja walcze z alergią kilku lat, przeszłam 3 operacje na zatoki dołączyła się ostatnio astma i mam dosc leczenia które nie skutkuje . Wkraplam srebro z domieszka soli , tak aby był roztwór soli fizjologicznej 2 razy dziennie i czuje dużą ulgę. A czy synkowi to pomoże? Nie wiem ale warto spróbowac. Może najpierw spróbój wroplic mu samą sól fizjologiczną ( nawet lekarze zalecają tak płukać zatoki), jesli się przyzwyczai to wtedy kup srebro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze powiedz czy srebro koloidalne mozna kupic w aptece czy zielarni i jaka jest jego cena.Dzieki,ze zechcialas odpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maoolaa
srebro można kupic w aptece za ok 30 - 40 zł jest tez dostepne w zielarskich sklepach,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filokratka
A jak dokładnie robi sie ten roztwór? Można kupic gdzieś gotowy preparat? napisz coś więcej, bo mnie zaciekawiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askadudek
Na mnie nic tak dobrze nie działa jak srebro koloidalne Pro Aktiv. Zwłaszcza przy bólach głowy widzę duży efekt gdzie myślałam, że już bez ciężkich przeciwbólowych się nie obędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccaca

Nie ma lepszej firmy niż Pro Aktiv jeśli ktoś myśli o medycynie naturalnej za pomocą złota czy srebra. Mają przebadane, sprawdzone preparaty z czystym metalem, na bazie czystej wody. Bez domieszek, bez jakiś zanieczyszczeń i tego typu podobnych historii. Warto sobie u nich na stronie poczytać o procesie produkcji chociażby – proaktiv.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Maria.

Witam.

Ja stosuję złoto i platynę , wewnętrznie, a srebro zewnętrznie od początku czerwca

2019roku. Jeśli ktoś chce poznać moją opinię proszę napisać:

                                                                                        zurawskamaria1@gmail.com

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×