Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kto

Krwawienie

Polecane posty

od okolo 2 miesięcy biorę tabletki antykoncepcyjne Yasmin. Przyjęlam już 2 opakowania. W dniu kiedy miałam wziąć ostatnią tabletke zaczęłam krwawić podczas stosunku i pomyślałam że jest to okres tzn. to krwawienie z odstawienia.No i rzeczywiście to tak wyglądało jednak skończyło sie po jednym dniu. Następnie znów po 2 dniach od ostatniej tabletki znów podczas stosunku zaczełam krwawić i następnego dnia krwawienie mineło. Teraz mija 4 dzień od ostatniej tabletki a okres sie nie pojawil. Czy to normalne czy powinnam się obawiać że coś jest nie tak? Acha chcialam dodać że nie odczowam rzadnego bólu ani podczas stostunku ani po. Przed miesiącem bylam u ginekologa i nie stwierdzil on też niczego nieprawidłowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę niechsię ktos wypowie bo zaczynam sie naprawde martwić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roxi20
czesc:) ja jestem dopiero przy pierwszym opakowaniu i niebardzo jestem zadowolona:/U mnie tez wystepuja plamienia ale ponoc to calkiem normalne przy zazywaniu tych tabletek.Sama pani ginekolog ostrzegła mnie ze plamienia beda wystepowaly przez 3 cykle i nie mam sie czym martwic:/dla mnie to jest bardzo niekomfortowe i sama nie wiem co mam zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przy pierwszym opakowaniu
miałam krwawienia prawie cały czas, przy drugim pojawiło się przy 18 tabletce. Teraz skonczyłam 3 opakowanie - tym razem wszystko super-czyli wszystko jak w ulotce. PS. Okres miałam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakusia....
a ja mam taki problem, ze biore wlasnie pierwsze opakowanie Novynette,i nie mialam zadnych plamien,15 tabletka a tu prosze pojawilod zisiaj sie plamienie...mowie,spoko,normalne,ale czemu mialam do tego ciagnacy sie sluz??doslownie tak jak podczas jajeczkowania.rano kochalam sie z chlopakiem,a po poludniu dostalam tego plamienia,to znaczy ze pigulki nie dzialaja tak jak powinny??chodzi mi szczegolnie o ten sluz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×