Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankha12_

podziekowania dla rodziców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ankha12_

niech ktos pomoże prosze!! chce sama cos zrobic dla rodzicow albo ewentualnie kupic ale noie te tandetne ksiegi "recznie robione" bo sa strasznie tandetne!! i pełno ich wszedzie!! z reszta moi rodzoice juz je maja:)) od mojej starszej siostry!! prosze o radee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze
fajne zdjecie obrob na kompie kup ladna ramke i gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram jak wyżej :-) My mamy ślub we wrześniu. Postanowiliśmy zrobić w photoshopie coś w rodzaju kolażu z naszych zdjęć: od niemowlaków do wspólnych fotografii. Na górze jakiś napis w stylu \"kochanym rodzicom\", na dole nasze imiona i data ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankha12_
dzieki za rady a moze ktoś jeszcze cos podpowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śpiewająca panna młoda
Jeśli masz ładny głos to możesz zaśpiewać "Cudownych rodziców mam":) Ja tak zrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankha12_
chyba to nie dobry pomysł w moim przypadku ale dzieki za rade?? czekam na dalsza pomoc!! pozdrawiam wszystkich biorących ślub 22 kwietnia!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka555
A czy ktoś zna może jakąś inną piosenkę niż "Cudownych rodziców mam"? U mnie problem jest taki, że mojego narzeczonego rodzice są po rozwodzie, tato nie wychowywał go, ale jednak go zaprasza. No i te słowa nie są jakoś tak do końca adekwatne... A może zrezygnować z piosenki w ogóle, a złożyć podziękowania na osobności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko80
ja sie tez zastanawiam co mamy zrobic, gdyz nasi ojcowie juz nie zyja, wiec zarowno na slubie jak i weselu beda mamy , Jak im podziekowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na śląsku
popularna jest piosenka "Najmilsza jest mi w życiu mama" to może być jakieś rozwiązanie... lub w ogóle nie organizować "oficjalnych" podziękowań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej przyjaciółki na weselu była \"Walc dla rodziców\" (orkiestra powiedziała, że to utwór zespołu Bajer Full (nie wiem czy dobrze napisałam) Bardzo fajna piosenka i nadawała się w sam raz, bo rodzice tej przyjaciółki są po rozwodzie :) Tzn moim zdaniem w tej sytuacji była o wiele lepsza niz \"Cudownych rodziców mam\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam nad kwiatkami w koszyku ( w środku są 2 doniczki z kwiatkami) i jakimś winku. Byłam ostatnio na weselu, gdzie młodzi podarowali rodzicom kosze z różami (było ich około 50). Dla mnie to jednak zbyt przesadne, no i drogie. Myślę o czymś skromnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam też z tym problem...bo moj tata nie żyje.....i napewno będę płakać jak będę dziekować mamie i rodzicom mojego lubego.... tez myślałam o piosence \" cudownych rodziców mam\" i koszach z różami......tak było mojej koleżanki ........super to wyglądało.....wszyscy zrobili kóło a młodzi dziękowali w tym czaise rodzicom......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko80
mam pytanie czy byliście kiedys na weselu na ktorym nie bylo podziekowan dla rodziców?? Jak to wygladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze ktoś byl:-) Ja byłam kilka lat temu i wesele sie nie rozlecialo z tego powodu, ze nie bylo podziekowan dla rodzicow. Od jakiegos czasu panuje chyba taka \"moda\" na to. Nie twierdze, ze to zle...wrecz przeciwnie to bardzo szlachetne i mile dla rodzicow. Jednak mysle, ze jesli ktores z rodzicow nie zyje, to moze lepiej sie nad tym zastanowic, czy zrobic takie podziekowania? Moze byc wtedy komus bardzo przykro i w ogóle sytuacja, jakas taka niezręczna moze byc. Sama nie wiem. Ja swoj slub mam za pol roku i bede dziekowac rodzicom, jeszcze dokladnie sie nad tym nie zastanawialismy...ale mysle o kwiatach, dyplomie i piosence dla nich. Pozdrawiam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brat na swoim weselu nie dziękował rodzicom, ponieważ z rodziców jego żony był tylko tata (mama nie żyje). Nikt z tego powodu nie był zawiedziony. Moi rodzice i tata bratowej, zrozumieli że byłoby jej przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko80
dziekuje za mile slowa ( u nas jest tak, ze ojcowie nie zyja i bedzie bardzo niezreczna sytuacja). Chyba podziekujemy tylko w domu przy blogosławieństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poslubiony
ja juz mam to za soba... rozwiazanie ktore przyszlo mi na mysl to mikrofon i toast za rodzicow wspolnie z goscmi ze zwyklym slowem dziekujemy..wszyscy byli szczesliwi i nie bylo rozczulen w stylu sciskamie mamy i taty (u mojej zony ojczym ktory nigdy nie dal jej milosci w zyciu)..po tym w uzgodnieniu z orkiestra pioseneczka dla rodzicow do potancowania...nie koniecznie w temacie ..cudownych rodzicow mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankha12_
Czy ktoś może napisać na temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam tylko wtrącić, że osoby, które mają problem w stylu: brak rodziców, czy któregoś z nich - powinny pamiętać, by poprosić orkiestrę, by nie grała \"Cudownych rodziców mam\". Ta piosenka jest sztandarowa niemal na każdym weselu :( Wszystko jest o.k., jesli rodzice są oboje cudowni i jesli oboje SĄ. :( Bo byłam na weselu, na którym panna młoda zgłosiła orkiestrze, by nie grali tego, a oni chyba zapomnieli i zagrali. A dziewczyna miala w tym samym roku pogrzeb swojej mamy. Resztę wesela płakała. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka
a ja chyba kupie kwia\ty i takie podziekowania robione samodzielnie no i moze jakos to bedzie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinkaska
a co myslocie o trwalszych kwiatach?? np azalii w doniczce?? wypada czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalinka
mi sie wydaje ze to dobrty po,mysl. lepszy od kupowania tych plastikowych ksiazek ze ssztucznymi kwiatami ktorych pelno na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agula 25
wydaje mi sie ze ten pomysl na kwiaty jest troche przestarzaly!!!!!!!!!przeciez i tak zwiedna!!lepiej cos nowoczesnego.jest tyle zajebistych rzeczy w sklepach.lepiej cos kupic co bedzie im przypominalo caly czas o nas!!!!!!my tak chcemy zrobic.nasz slub jest 2 wrzesnia.trzymajcie kciuki bo mam stres!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość validos23
my robimy rodzicom albumy z naszymi wspólnymi zdjęciami z całych 10 lat! tam też ładne wierszyki i reszta wolnych kartek na zdjęcia ze ślubu i na wnuki:) to im zostanie!!będą miali pamiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja mam 18.08.2007 i tez sie nie zastanawiałam nad podziękowaniami. Moja mama też zmarła i nie wyobrażam sobie podziekowania bo bede płakała jak nic bo jak słysze samą piosenke \" cudownych rodziców mam \" to rycze. moja siostra miała wesele w czerwcu i nie miała podziekowania dla rodziców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natura01
Kochani Jestem matką po rozwodzie. Przed slubem mojej corki o tym rozmawialismy. Ustalilismy ze nie bedzie podziekowan ,bo jak piszecie nie wiadomo jak sie zachowac. Jednak mlodzi wymyslili cos takiego: dostalismy male upominki byla jakas fajna muzyka (nie pamietam utworu ,bo adrenalina rosnie) mozna ustalic wczesniej kto z kim tanczy i udalo sie .Tanczylam z zięciem i bylo ok.Oczywiscie usmiechalam sie ,ze wszystko jest super.Nie plakalam.Dopiero za kilka dni,jak odpoczelam. Zycze wszystkim super wspomnien po weselu. Badzcie naturalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co można jeszcze
kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka123
A co z rodzicami chrzestnymi? Czy też są jakieś podziękowania dla nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze panna Joanna
czesc wszystkim! bierzemy ślub 19 VIII (dlatego nie moge zasnac :)) zaspiewamy naszym rodzicom wspolnie cudownych rodzicow mam (narzeczony jak zaspiewa to beda plakac ze smiechu, a ze robimy to razem bedzie mu razniej) to jest pewna odmiana wiec moze namowicie swoich przyszlych mezow?? poza tym myslimy nad jakimis szarfami z tytulem super mama i tata czy cos w tym stylu... troche chcemy na luzaka bo boje sie ze jakbym sama spiewala to tez bym sie rozplakala. pozdrawiam mocno wszystkich i sciskam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×