Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankha12_

podziekowania dla rodziców!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

sdnh - fajnie, że kupiliście rodzicom pobyt w uzdrowisku, ale wręczanie tego na weselu to dla mnie trochę nie smaczne - wszyscy goście muszą wiedzieć, jaki macie gest :O wycieczkę to sobie można wręczyć w zaciszu domowym. a na wesele kwiaty są jak najbardziej ok - elegancko i bez szpanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty
jesteś materialistką sdnh. Materializm kipi z calej Twojej wypowiedzi. Wedlug Ciebie podziękowac mozna tylko przy pomocy drogiego prezentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritta27
Widziałam ostatnio na ślubie, jak znajomi wręczali grawerowane kryształy z dedykacją. O ile dobrze pamiętam, kupli to chyba tutaj: http://www.krysztaloweupominki.pl Z bliska nawet nieźle wygląda, chociaż na razie chyba to mało popularne. W każdym razie ich rodzice wyglądali na zadowolonych. Ja się waham między tym a drukowanym dyplomem z podziękowaniami. Co byście wybrały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeżynka__20
REKLAMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karenek
ale wiocha te krysztaly hhahahha jeden z tych upominkow ktory sie gleboko do szafy chowa;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niunkas25
A ja się zastanawiam nad kupnem takich kryształów - z całej oferty podziękowań ślubnych są chyba najlepsze. Co innego jest do wyboru - książeczki, albumy? Chyba że macie jeszcze inne pomysły na droższy prezent, piszcie - kwiaty to dla mnie za mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek placek:D
daj im róże i bedom szczęśliwi dobra rada :D?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacek placek:D
to dobra rada uwież mi ja tak zrobilem i mama i tata byli szczęśliwi dobra rada??????? jacek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosmopolitka123
A my mieliśmy tak:, po pierwszym tańcu DJ poprosiła na środek naszych rodziców (ja mam tylko mame, tato nie żyje) a maż ma oboje, powiedział, że para młoda chce rodzicom zlożyc krótkie podziękowania,ja powiedziałam do mikrofonu pare slów po czym dalismy im skrzyneczki z zestawem herbat, filiżaneczkami a na wewnętrzenj stronie wieka było nasze zdjęcie i podziękowania,Jak podeszliśmy do rodziców to DJ poprosił goscie o odśpiewanie sto lat i tyle.Moja mama była zadowolona bo było szybko, sprawnie, miło i nie było "ciężko" przez to , że nie mam juz taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopolitka a gdzie kupiłaś te skrzyneczki z herbatami ??? i ile zapłaciłaś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śmieszny prezent
Czasem Młodzi poszukują czegoś wykraczającego po za banał, czegoś z humorem i pomysłem. Polecam portretowe karykatury w wykonaniu profesjonalnego karykaturzysty http://www.zewecki.pl/podziekowanie-dla-rodzicow.html http://www.zewecki.pl/grafika/karykaturatesciow.jpg Można tez zamówić portret http://www.zewecki.pl/portrety.html http://www.zewecki.pl/portrety/medium/portretpary-019.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moi rodzice sobie nie życzą
takich pokazówek od publiczkę. Jak mamy im podziękować to niekoniecznie trzeba z tego robić szopkę :o sztuczne są takie podziękowania na weselach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesfornakicia
Myslałam o karykaturze, ale wesele mam za kilka dni i troszę za późno mi to wpadło do główki:P Podziękowania mamy w domu po błogosławieństwie. Będziemy my, moja mama, mój tato nie żyje i rodzice mojego M oraz dziadkowie, bo ich w takiej chwili też nie mam zamiaru pominąć - w końcu byli ze mną od zawsze:) Sama nie wiedziałam na co się zdeycdować ale w pezedbiegach odpadały kwiaty i inne bzdety. Sama nie chciałabym czegoś takiego dostać a ich znam jak samą siebie :P Wkońcu zdecydowaliśmy sie na pobyt spa dla cześci damskiej oraz dobrym alkoholu dla mojego dziadka i teścia (bo ich nie wyobrażam sobie okładanych czekoladą:P ) Laski się zrelaksują, Panowie napiją więc powinno być Ok :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko45764657n
nie czytałam całego wątku i jeśli takie cos sie juz pojawiło to przepraszam nasi rodzice to straszne łasuchy;) czy moze byc tak, ze zamiast kwiatów itp podarujemy im kosze ze słodyczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak zajebisty pomysł
Kosze ze słodyczami na weselu gdzie jest pełno ciasta itd, które pewnie i tak zostanie i bedziecie to jedli jeszcze nie wiadomo ile i wszystkim zbrzydnie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata112
mój brat z bratową kupili rodzicom wypad w góry na 3 dni,rodzicom nie za bardzo podobało się takie wyrzucanie pieniędzy,stwierdzili ze wystarczyłoby tylko podziękowac,mojej ciotce kuzyn kupił kosz rozmaitości i tez nie była zadowolona ale głośno mówiła że się cieszy no bo co miła powiedzieć, moja mama już mi zapowiedziała żebym nie kupowała żadnego prezentu nawet kwiatów,wystarczy że powiem dziękuję ci mamo,słowa są wazniejsze niż prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martakol
Jeśli poszukujesz oryginalnego prezentu mam dla Ciebie idealną propozycję - słodki bukiet wykonany z rozmaitych słodkości w dowolnej kolorystyce. Prezent idealnie się sprawdzi jako upominek w dniu ślubu, imienin, czy urodzin. Wszystkie moje bukiety to małe dzieła sztuki, wykonane ręcznie z największą starannością. Możesz mieć pewność, że prezent będzie wyjątkowy, niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla Ciebie. Zapraszam do polubienia mojej strony ;) https://www.facebook.com/slodkieeebukieciki/?fref=ts

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×