Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samolot odlotowy

Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała!

Polecane posty

Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała! Facet zawsze musi przejawiać inicjatywe? Ja chce żeby dziewczyna mnie podrywała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaa
Nie zawsze. Nie każdą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaa
Miało byc, że nie każda dziewczyna uważa że facet zawsze musi przejawiać inicjatywe. Jakiś fatalny skrót myslowy mi wyszedł :-/ Sorry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weterynarzz
Twoje oczekiwania sa sluszne i zdrowe.Trafisz na taka,spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly80
Ale czy musiales to napisac ''100''razy az? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
chcesz buziaka? skąd jesteś? jakie masz oczy? ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chucka Norriska
Ale co Was kręci w tym, że to kobieta Was podrywa? I jak miałoby to wyglądać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
nie chce się przyznać...ja Cię poderwę...skąd jestes moze ze stolicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
jak to jest fajnie? to Ty wolisz być podrywany? :o patrzcie go jaki cfaniak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze przed chwila lilly was here proponowala mi poderwanie a teraz co? a moze ktos sie pod nia podszyl? bo ja bardzoe jestem chetny na takie poderwanie:) tylko moze uscislimy w jakim jestesmy wieku bo jesli ziwli nas duza roznica wieku to....ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaa
"jak mnie podrywa to jest fajnie , jest sama przyjemnosc a ja sie tylko relaksuje" Czy to przejaw lenistwa???? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
o nie Ty pierwszy.... :P (ja się dopasuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly80
A komu chcialo sie liczyc ile bylo To napisane? ja oczywiscie 100 razy powiedzialam w przenosni... Napewno nie jestem z Stolicy Polski :) I sadze inicjatywa zkogo strony zalezy od kazdego znas. kazdy potrochu... a reszta idzie sama...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
wiecie podejrzewam, ze to jest jak z pułapką na myszy...kusi, kusi a potem jak juz zlapie myszę za ogona to ta mysza już moze skoczyć tylko jak ten ser pożreć bez uszczerbku na zdrowiu i życiu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno to kobieta wybiera mężczyznę, który potem ją wybierze. Reszta to kwestia umowna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
metafora...trudne słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilly was here
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaa
Jak lubisz być podrywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilly80
nie ja mam 20 lat. Dla jednych to wiek mlody a dla innych juz stary... Jak dla mnie moze byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak? hmmm zaczepiany slownie, dotykany, taka jedna mnie tk podrywala w sumie nie jedna w podstawowce i liceum wiele mnie podrywalo ale na studiach juz nie..chyba bede musial sam zaczac podrywac nie ma rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentkaaaaa
A samym spojrzeniem? Bez słów. Tak na poczatek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentko! czy to ma sens? takie gadanie tutaj? ja sie wcaiz zastanawiam czat, forum, wszystko to taka iluzja niby mila ..ale iluzja....w ogole to czasem mysel, tzn mam przeblyski, ze zycie jest proste a w necie ja tak komplikuje, szkoda ze te przeblyslki szybko mijaja a tu co moge sie ciebie zapytac gdzie mieszkasz ale to tez bez sensu bo ewnie daleko a spotykanie sie z netu to tez bzdura, probowalem, wiec chyba juz ide, znow popelnilem blad wchodzac do netu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×