Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilcia26

poznam fajnego faceta!!!

Polecane posty

niestety na zainteresowania mam malutko czasu , trenowałam kiedyś taniec towarzyski niestety musiałam zrezygnować ale do dziś chodzę praktycznie na wszystkie turnieje tańca jakie odbywaja się w elblągu. Atak poza tym to w wolnych chwilach spotykam się ze znajomymi ;-) opowiedzcie coś o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM KANDYDATEM NR 1 NIE CHciało mi sie zastrzegać tego nicka \"kandydatowego\" więc uzyłem starego którego dawno nie używałem przeczytaj moje posty to sie zorientujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu lamusy..? bo nam słabo idzie podryw.................? hehehehehehe no to co? nie mozna być naiwniakiem.......? na cwane gadki o seksie mam inne nicki, hehehe bardzo lubie kino takie ambitniejsze np: bracia Cohen, Kieślowski... klasyczna literaturę i saaaaaaaaaamoooooooochooooooooooodyyyyyyyyyyyyyyyy... ale brunetki najbardziej... no jedna tą właściwą... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
emiIcia26 to podszywacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak wyglądam ? - zwyczajnie. Zainteresowania; muzyka klasyczna, literatura, poezja NIESTETY :((( Czemu napisałem niestety? Zaraz zobaczysz po komentarzach jakie momentalnie się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje?? hehehehe to jest właśnie urok forum po kilku zdaniach oceniamy czlowieka oczywiscie nie bede sie spierał co do tego czy mam czy nie mam poczucia i tak dalej... miłego dnia........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
nie odrózniasz l od I?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
a Chopina lubiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Card nie pisz TAK ze NIESTETY powinieneś być dumny z tego ze interesujesz sie czymś co wymaga wiekszej wrażliwości i intelektu niż mają ją przeciętni oglądacze tv (bez urazy ja też oglądam brednie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co - mam film z waszego porodu ale horror !!!! Najgorsza część to jak lekarz ciągnie was za nogę po schodach i jak was z mopem ścigali !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
\"Stic\" - Twego wpisu już kompletnie nie rozumiem...... O czym Ty piszesz? To jest na temat tego Topiku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
Stic to umysłowo upośledzony czóbek. Jego matka we wczesnym dzieciwieństwie jebała go młotkiem w głowę i przez to jego umysł nieznacznie wyparował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieńdobry bardzo
masz rację Emilko, straszny bałagan Ci tu zrobili :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic na to nie poradzimy... oni tak muszą bywają śmieszne... :) brunetka, kobieca,, długie włosy, pięknie tańczy... no no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokarz swoją twarz
a powiem Ci kim jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezorientowany nie tanczę pięknie już w ogóle nie pamiętam kiedy ostatnio tańczyłam to było tak dawno.... już zapomniałam jak to się robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Niestety krytyką swą Emilciu26 nic nie wskórasz. Encefalopaci są i będą. Mam wrażenie tylko, że to jest jedna osoba.... biedne dziecko, że też w ten sposób dzieciństwo mu upływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nic nie wskóram ale złości mnie to że zaśmiecają czyjeś tematy !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cóż, jako niezdolni do założenia własnego Topiku (to wymaga chwili namysłu nad tematem) żerują na rozmowach innych. Bo tak łatwiej. Nie przejmuj się jednak proszę dalszymi ich zaczepkami, traktując je w myśl zasady głoszonej przez p. Jana Kobuszewskiego w jednym ze skeczów; - \"Chamstwu i grubiaństwu w życiu należy przeciwstawiać się siłom i godnościom osobistom\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Od siebie dodam, że ..... i cierpliwością. Zobacz Emilciu !! - chyba już im się znudziło, lub... zaczeły się lekcje. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tanczysz napewno ładnie :) bo skoro chodzisz na konkursy tańca nawet tylko popatrzeć to masz wysokie wymagania wiec pewnie siebie niedoceniasz :) co lubisz poczytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to opowiedz mi w końcu coś o sobie bo przez to całe zamieszanie się pogubiłam szkoda że nie zorientowany też sobie poszedł :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Super !!! :))) Napisz proszę więcej o zainteresowaniach. Spotkania z przyjaciółmi to wszak nie jest chobby. Co lubisz czytać, co słuchać - czasy współczesne, modernizm, gotyk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o czytanie to obecnie jestem na etapie kubusia puchatka, czerwonym kapturku itp. niestety mój 5 letni mężczyzna nie da mi nic innego poczytać :-) a Ty co czytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hahahaha, Kubuś Puchatek - SUPER !!! A na poważnie. Wbrew pozorom, to bardzo mądra książka. Co do mnie. Ciekawi mnie ostatnio modernizm w wykonaniu Maryli Wolskiej. Mało znana osoba, choć pisała piękne wiersze. Poszukam zaraz jakiegoś fragmentu, by Ci go tu przytoczyć, jeśli jesteś Emilcio26 zainteresowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×