Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

emilcia26

poznam fajnego faceta!!!

Polecane posty

Gość
Maryla Wolska Fragment wiersza \"Godzina której nie było\"; \" (..) Na dno zapadam kwitnących traw, Niebo nade mną, jaskry i szczaw, Słońcem opiły klonowy liść — I tak jest cudnie, że mógłbyś przyjść... I tak jest cudnie, że trwać byś mógł, Nim w słońcu zblednie różowy głóg, Nim weroniczki zwiędną i ślaz — Mógłbyś się sercu śnić jeszcze raz, Nim wiatr z pokwiatu odmuchnie mlecz — Potem byś sobie znów poszedł precz... Na trawy leżę płytkim dnie — wciśnięta Twarzą w szczaw chłodny... Wiatr pachnie i mięta... Wszystko jest wokół latem i niedzielą, Gdzieś tam, wysoko, obłoki się bielą. Wolno upływa dzień, jak miód ze słoja — I każda we mnie kropla krwi — jest twoja! Jako się sączy krew z otwartej rany, Cicho upływa czas nietamowany... \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emily Dickinson
is the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Emilly dodam do Twej wypowiedzi: - ......... jako i cała jej twórczość, przpełniona niespełnioną miłością do Ignacego Jana Paderewskiego, tęsknotą i oczekiwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
Właśnie sobie słucham fajnej muzyczki, która zwie się ambient. Cicha, spoikojna, melancholijna, w sam raz na nudne popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
mam dyżur nocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anawa
Card w poznaniu poszukaj laski do elbląga troszkę będziesz miał daleko. Nie widziałes w Poznaniu nikogo interesujacego i pieknego ?? Z twoim kontem to nei będzie trudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anawa
A tak wogole to moze znajdziesz laske ktora nei patrzy na konto takie sie jeszcze tez uchowały. Moze nawets potkasz kogos o imieniu emilka :)) Napewno masz zainteresowania i jestes ciekawa ososba. Masz fotke w necie podaj link chce zobaczyc twoje ocyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ech.... znów zjawił się ów niezdarny prześmiewca. Nie dane nam jednak Emilciu będzie spokojnie tu porozmawiać. Cóż trudno i ... szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teologiczna kobieta
Chyba nie byłas w takim razie w Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teologiczna kobieta
Byłam . Dlatego udzielam odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
Wspólczuję wam dzieci. Przez te swoje podszywy pokazujecie jakie jesteście głupie. Zajmijcie sie wreszcie nauką. Moze wtedy zmądrzejecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teologiczna kobieta
Zresztą gdybys była fajan nie miałabyś problemu ze znalezieniem faceta. Na forum ogłaszają sie tylko desperatki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
i brzydule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę do Ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilko, 5 lat to fajny wiek, dla mężczyzny ;) oni są wtedy tacy kochani, łobuziak i słodka przylepka zarazem :) Card wiersz cudny. Niemal zmysły budzi ze snu zimowego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiadam teologicznej kobiecie: w poznaniu byłam a to że powiedziałam że dziewczyny w elblągu są fajniejsze bo to był żart ale widze że ciebie to bardzo mocno poruszyło ciekawe czemu ? ;-) i desperatką nie jestem nie traktuję tego topiku poważnie jest to forma zabawy no ale widocznie kobiety z poznania tego nie rozumieją ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
Ja mam chobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
Kobiety z Poznania są brzydkie, dlatego szukam gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Słuchamy Card_1. Spróbujemy ocenić Twój rozwój intelektualny po Twych zainteresowaniach. Śmiało.... pisz proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teologiczna kobieta
A czy ja napisałam ze jestem z Poznania ?? W którym miejscu ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorąc pod uwagę jak cię bardzo ugryzł ten mój żart to tak nalezało domniemywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
ekonomia mnie interesuje (wolnorynkowa), słucham ambientu (bo współczesna muzyka to gówno), lubię książki Dostojewskiego, inteligentne filmy (bez przemocy), naukowe teksty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Card_1
z zakresu psychologi, genetyki, fizyki cząstek elementarnych (kwanty itp.), neuroteologii, socjocybernetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×