Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agama

Przewlekłe stany podgorączkowe

Polecane posty

Gość czerwonamiska
Nie miałam pojęcia, że stany podgorączkowe mogą tak długo trwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozawk
Do czerwonamiska. To nie są stany powyżej 37 st C. Ale górna granica jest ok 37niby to norma bo od 36,6 do 37,00 ale przez te moje skoki temperaturowe latem czuję się spocony po mniejszym wysiłku nie mówiąc o dużym wysiłku. Na jesieni czy zimą podobnie ale jakoś to lepiej znoszę niż lato. Jak to jeden gastrolog mi powiedział, że mam podprogową chorobę autoimmunologiczną i kazał mi zrobić IGG 4 bo wyniki trzustkowe Lipaza mam podniesione norma do 60 a ostatnio miałem 90. A przy tym IGG 4 to najczęściej wiązane jest to z trzustką, Tylko że Trzustka mnie nie boli bynajmniej tak jak to jest przy stanach zapalnych trzustki. Wyczytałem, że sa 2 rodzaje chorób IGG 4 forma łagodniejsza i ostra przypominająca raka trzustki( guzy itd) ja miałem tomografię w październiku 2017 i trzustka w normie Amylaza krew też norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ozawk
A i jeszcze jedno IGG 4 jest wiązane z opóźnioną reakcją alergiczną a mam pełno alergii nie tak ostrych ale dużo tego jak mi powiedział alergolog po testach z całą pewnością są to alergie pokarmowe na metale antybiotyki a ostatnio w czasie badania wyszło że już man alergię na kontrast przy tomografii czyli jod(wysypało mnie całego ze mi podawali po badaniu najpierw zastrzyk przeciwhistaminowy a potem jakiś steryd, gdyby to nie pomogło to miała być adrenalina :))a wcześniej tego nie miałem czyli z czasem coraz więcej tego mi się przytrafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×