Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k-ika

czy włosi są tacy przystojni?

Polecane posty

Gość biu.
Włosi są słodcy, chodź niektórzy przyglupi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malalandryna
Aniu z Poznania. Nikt się nie chwali męzem Włochem. Tutaj, męzatki dzielą się swoimi spostrzezeniami. Tak się składa że mieszkam w Twoim Poznaniu od pięciu lat. Przypadkowo poznałam Włocha! Cudowny, romantyczny, inteligentny. Po raz pierwszy od tych kilku lat poczułam się kobietą. W Poznaniu wieje emocjonalnym chłodem i nie ma nikogo ani niczego. Nikt stamtąd mnie nie zafascynował. On tego dokonał. Odzyskałam utraconą wiarę. Narodowość nie stanowi zadnego wyznacznika. Mógłby równie dobrze być Polakiem, Rumunem... etc. lecz z taką osobowością. To najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresska
Mi sie najbardziej podobają Francuziii. mhmm Widzialas dwoch fracuzow na krzyz i juz oceniasz caly narod:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniettina
nie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochanica_Wlocha
Wlosi sa.. intrygujacy. Dla nich priorytetami nr1 jest rodzina, i to nie koniecznie ta najblizsza, ale wszyscy kuzyni, ciocie, wujkowie, bratanki i siostrznice. kazdy Wloch chcialby byc dobrym mezem, ojcem, glowa rodziny i to ON ma decydowac o wszystkim. w kulturze tej, kobieta otwiera swoja mordke w dojrzalym wieku, mlodki z malymi dziecmi sa pod skrzydlami meza i niewiele maja do powiedzenia. wlosi aby zdobyc kobiete zrobia wszystko... pokaza swoja rycerskosc, swoja hojnosc, same najlepsze strony. bardzo pewni siebie. nigdy wloch nie pokaze sie ze swojej slabej strony!!! Wloch sie tym nie schanbi...Wloch oczaruje swoja wybranke tak, ze straci dla niego glowe a pozniej.. kompletnie mu sie podda, on tak potrafi "wychowac" sobie przyszla partnerke, ze ona nawet nie tego nie zauwazy... Ja tez nie zauwazylam.. Zaszlam w ciaze. A on mi powiedzial, ze chyba raczej nie jest do konca pewny czy jest na to gotowy... Nieodpowiedzialni, potrafia byc ogromnymi egoistami i snobami. Wlosi sa inteligentni ale.. bardzo wybiorczo! potrafia byc w czyms perfekcjonistami, aby okazac sie idiotami w innych,czasami naprawde przyziemnych sytuacjach! baaardzo wielu Wlochow, do poznych lat mieszka z rodzicami albo "tuz obok" , mamusia zawsze obok.. tak im jest wygodnie, i moga sobie toczyc zycie takich lovelasow jakich ich czasami widzimy i nie jest to zludne!!!! Nie sa przystojni... ale maja to COS Maja piekne oczy. Usta. Karnacje skory. Czasami podobaja nam sie ich bujnie meskie torsy na ktorych uwielbiaja powiesic medalion rodzinny albo zloty lancuch dla krowy! Swietni na romans-przygode. na maly skok w bok. ale nie widze zwiazku partnerskiego pomiedzy Wlochem a Polka. NIe mozliwe do przetrwania na dluzsza mete... Powodzenia. ciao!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quate
A mi się nigdy włosi nie podobali. Ogólnie taki typ urody nie jest w moim typie. Jeśli już miałby mi się jakiś spodobać, to jakiś taki nietypowy Włoch (np. Sebastian Colloredo, który jest naprawdę przystojny i na pewno nie ma typowej włoskiej urody). Ja uwielbiam blondynów z jasną skórą, najlepiej niebieskimi oczami,... Moim takim "ideałem" tej urody (tak się złożyło, że to znowu skoczek xd) jest Thomas Morgenstern. Ale nie o tym teraz mowa. Wniosek? Zdanie nr. 1. Dziękuję, że mogłam wyrazić swoje zdanie na temat Włochów. PS. O charakterze nie wiem nic, poza stereotypami typu "podrywacz".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" [zgłoś do usunięcia] kochanica_Wlocha Wlosi sa.. intrygujacy. Dla nich priorytetami nr1 jest rodzina, i to nie koniecznie ta najblizsza, ale wszyscy kuzyni, ciocie, wujkowie, bratanki i siostrznice." Rodzina cosa nostra ma się rozumiec:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vinadio
Moje spostrzezenia dot. wlochow: *bardzo dbaja o relacje z przyjaciolmi *bardzo lubia wychodzic wieczorami, wlasciwie prawie nidy nie odmawiaja wyjscia na impreze, na kolacje czy po prostu na spacer w centurm miasta chyba ze jest wazny mecz ;) *sa wiernymi fanami swoich klubow pilkarskich, nawet dziewczyny, dzieci i starsze osoby *mowia glosno, duzo, jeden przez drugiego *lubia sie smiac i korzystac z zycia *wydaja duzo pieniedzy na wycieczki *lubia ladnie wygladac, dbaja o ciuchy, bardzo lubia dobre marki, szczegolnie wloskie, faceci reguluja sobie brwi, depiluja klaty i ramiona albo nogi, dbaja zeby ubrania byly odpowiednio dobrane, pasek musi byc w kolorze butow :) koszula tylko z dlugim rekawem, ewent podwinientym nawet w upaly, itp *bardzo duzo pieniedzy wydaja na prezenty dla znajomych na urodziny, najczesciej kupuja markowe ubrania, nowinki technologiczne albo oplacaja wyjazdy *jedza makaron przynajmniej raz dziennie, pizze w kazdej wolnej chwili , uwielbiaja cocacole *narzekaja na upaly jak sa, na chmury jak na chwile przycmia slonce, na deszcz jak popada przez godzine... na korki ktore uniemozliwiaja ruch (Szczegolnie te wywolane przez deszcz, bo wiekszosc wybiera wtedy samochod zamiast skutera) *prowadza jak szaleni, wyprzedzaja na trzeciego, nie uzywaja kierunkowskazow , nie zachowuja odleglosci itd *bardzo lubia podrywac, szczegolnie dziewczyny innych narodowosci ( ukrainki, hiszpanki ale w zasadzie wszystkie obce;) ) *bardzo przestrzegaja godzin posilkow, nie dojadaja pomiedzy, jesli juz to oliwki albo kawalek salami czy sera * prysznic biora przewaznie przed kolacja (podobno woda blokuje trawienie wiec nie kapia sie po jedzeniu) *uwielbiaja robic zdjecia, szczegolnie na wakacjach i potem chwalic sie przed znajomymi (faceci prosza napotkane na ulicy dziewczyny zeby zrobily sobie z nimi zdjecia) *ci na polnocy sa bardziej ulozeni, lepiej wychowani i bardziej cenia prace (wg nich samych i w cynicznej opinii tych z poludnia) *ci z poludnia sa biedni, halasliwi, wlasciwie NIE WLOSI (wg tych z polnocy) *wlosi uwazaja sie za bardzo przystojnyuch i atrakcyjnych, dobrze ubranych i mysla o wloszech jako o pepku swiata *wloszki bardzo lubia dobrze wygladac, dbaja o figure szcfzegolnie przed okresem wakacyjnym *wg mnie tak ajk w kazdym innym kraju spotyka sie tych wiernych ale i tych co zdradzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KIKA1544
WŁOS, TO JEDNA WIELKA KUPA ALFĄSIAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaretusas
Mieeszkam we Wloszech kilka ladnych lat.moj maz jestWlochem.Niewierzcie w te wszystkie bzdury.Jak we wszystkich innych krajach sa bardzo przystojni i mniej.co do podrywania dziewczat czy kobiet.BZDURA.Moze jakis stary satyr.Mlodzi mezczyzni czy chlopcy zachowuja sie lepiej niz Polacy.Jesli przechodzi ladna dziewczyna(obojetnie blondynka czy brunetka)to tylko patrza bezglosnie bez glupich docinkow.Jesli dziewczyna swym zachowaniem(nie strojem) nie prowokuje to NIC przykrego jej nie grozi.Zawsze takie sytuacje bacznie obserwuje bo wczesniej tez sie nasluchalam bzdur a pozniej nikt mnie nie podrywal i nie podrywa(nie jestem taka do wyrzucenia i naturalna blondynka),co do zdrad.Tez mysle ze podobnie jak w innych krajach,sa co zdradzaja sa i wierni. Moj mnie nie zdradza bo i kiedy?Po pracy do domu,niedziele i swieta razem.Smialo przyjez dzajcie na wakacje do Italii to przyjazny kraj.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×