Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k-ika

czy włosi są tacy przystojni?

Polecane posty

Gość blondynki z reguly maja
wieksze branie ale te naturalne ..ktore wlosi na kilometr wywesza...jest ich mniej dlatego w grecji, hiszpani wloszech robia furore...ale w usa..tez , w niemczech to samo austri szwajcari..moze ze jest tam tylu cudzoziemcow , zawsze zauwazylam wieksze zainteresowanie blondynkami ale naturalnymi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna ma biodra
do : --->blondynki z reguly maja ,możesz trochę więcej na ten temat napisać?????? to ciekawe bo ja jestem naturalną blondynką, ale te farbowane też mają branie-myślałam że faceci z południa i w ogóle takich bzdur nie zauważają:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynki naturalne widac
maja jasna cere i blekitne oczy a farbowane sa sztuczne co nie znaczy ze takie nie maja brania , chociaz teraz co druga wloszka farbuje sie na blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się Włosi nie podobają
bo są zbyt czarni (kojarzą mi się z Rumunami czy Cyganami) i ogólnie są niscy. Mam 175 cm wzr podobnie jak moja koleżanka, która ma 172 i jak wyjechałyśmy do Włoch w jedne wakacje to wszyscy prawie byli albo równi z nami albo niżsi:-( Beznadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się Włosi nie podobają
chodzi mi o zbyt czarne włosy, krzaczaste prawie złączone brwi:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to gdzies ty byla...
sa ciemni i wysocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się Włosi nie podobają
tiaaa. Wysocy? Chyba że ty masz półtora metra to może ci się wysocy wydawali:-( Byłam nie raz to wiem. Jestem wysoka jak na dziewczynę ale nie bardzo wysoka. Natomiast mężczyzn wysokich (wyższych ode mnie) było mało. Baaaardzo mało. Na co jeszcze zwróciłam uwagę: Włoch w wieku 35 czy 40 lat to już stary gruby dziad:-( Niestety tak jest bo oni szybciej się starzeją od NAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wam powiem
że zawsze myślałam że Włosi to wspaniali, cudni, idealni mężczyźni. Bo prawie każdej dziewczynie podoba się taki niby ideał faceta: czarne włosy, ciemna karnacja, super przystojny, umięsniony, wysoki:-) Byłam przekonana, że oni tacy są. Wyjechałam 2 lata temu prawie na miesiąc do Włoch i powiem wam szczerze, że byłam rozczarowana! W okół tylko przeciętni mężczyźni, raczej niscy i często otyli:-( Owszem zdarzali się przystojniacy ale powiem wam że widziałam takich rzadko. Ogólnie rzecz biorąc bez rewelacji to wszystko;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi sie wlosi nie podobaja..
dziewczyno pojedz sobie do milano, turynu venecji zobaczysz wysokich , przystojnych zadbanych wlochow swietnie ubranych , ja mam1,73 i widzialam wysokich wlochow ...apropo polacy starzeja sie za to wolno i wogole brzuchow nie maj a:-) w jakiej ty podupadlej wsi bylas chyba na sycyli bo tam ponoc sa niscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalala
a mi to się najbardziej podobają ci z włoskiej reprezentacji w piłce nożnej....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlosi jak kazdy narod sa
wysocy i niscy ale sa ..bardziej zadbani nosza dobre ciuchy i lubia zyc na pokaz ,ladny samochod markowe ubranie wyperfumowani ze czuc z daleka polaka takiego zadbanego zobaczyc to zadkosc, choc i tu wyjatki sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się Włosi nie podobają
miastowa się znalazła że ja na wsi byłam. buhahah. Dobrze wiem co piszę bo nie raz byłam;-) Każdy ci to prawie potwierdzi!!! A że ludzie o ciemnych karnacjach się szybciej starzeją to chyba Ameryki nie odkryłam więc nie wiem o co ci chodzi że taka zdziwiona jesteś. Porównaj sobie chociażby siwiejącego blondyna i bruneta i powiedz u kogo bardziej widać siwy włos(?) To tylko najbanalniejszy tego przykład. Poza tym oni dużo przebywają na słonku więc rezultaty tego niestety są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi się Włosi nie podobają
do "wlosi jak kazdy narod sa" Z tymi perfumami i zadbaniem zgadzam się bo rzeczywiście tak jest:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty pierdoly gadasz
nie generalizuj wszystkich jednakowo jeden bedzie sie starzal szybciej drugi wolniej , ten co pracuje 12 godzin na roli bedac blondynem zestarzeje sie szybciej niz brunet gnijacy cale zycie w fotelu takich przykladow jest wiele , pozatym mowie Ci raz jeszcze ze sa wysocy wlosi zalezy w jakim rejonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próóóba
💤 [] U U /__\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próóóba
💤 U U /__\ I I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana 27
hmmmm, moj maz wloch 1,90 i co wy na to???;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeny przecież nikt tu nie
napisał (Mi się Włosi nie podobają) że wszyscy bez wyjątku są niscy. Jednak muszę przyznać rację co do ich wzrostu że przweważnie są raczej przeciętnego wzrostu. Podobnie można powiedzieć że więkkszoś Polaków ma jasną karnację. Ale przecież z łatwością możemy znaleźć Polaka z ciemniejszą karnacją (tytu włoskiego). To chyba normalne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeny przecież nikt tu nie
przed tym nawiasem miałobyć słówko " nawet"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wole wlochow jest
na co popatrzec w przeciwienstwie do polakow;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka_19
nooo ja bylam kilka razy we wloszech...dokladnie region marche i z tego co zauwazylam to wlosi sa bardzo przystojni,jasne ze nie wszyscy ale powiedzmy ze1/3...wysocy,szczupli,zadbani,dobrze ubrani faceci...jest na czym oko zawiesic;D ale sa tez oblesne,male typki...fUUUUj.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasna blondyneczkap
Ahh Włosi są świetni, po prostu lubią ładne kobietki i chyba jak każdy facet, lubią się zabawić, czy to z blondyną , czy z brunetką. Nie ulega wątpliwości, że Polki są ładne:p A dla nich blondynka jest rzeczą odmienną. Przeciwności się przyciągają:). Ja poznałam wielu Włochów na wakacjach, w innym egzotycznym miejscu, niż Włochy. Są czuli, mili i gorący, nie są takimi bufonami, jak co drugi Polak.W wakacje dałam pewnemu kosza, a ON odzywa się do teraz. nawet mnie odwiedza w kraju. A co do grubości są szczupli i wysportowani, mają na to kasę. Grube są w zasadzie Włoszki, gdyż wcinają makarony ect.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość informacja
Włosi wydają krocie, by uwieść kobietę Gdy idzie o kobietę, pieniądze nie grają roli. Pamiętają o tym Włosi, ilekroć trzeba sięgnąć do portfela. Przeciętny Włoch wydaje na kobiety średnio 1200 euro, czyli 4,5 tys. zł rocznie. I nie ma się czemu dziwić - mężczyzna musi kobietę trzymać nie tylko za rękę, ale także w... kieszeni Ankieterzy pytali singli z Półwyspu Apenińskiego, ile pieniędzy przeznaczają rocznie, by uwieść obiekt swoich samczych westchnień. Okazało się, że przeciętna kwota to równowartość 4,5 tys. zł. Nic więc dziwnego, że kobiety wzdychają, myśląc o kochanku z Włoch. Najlepiej, by pochodził z Mediolanu, bowiem z całego kraju największy gest mają właśnie mediolańczycy. Wydają na kobiety co najmniej 2400 euro rocznie. To aż 9 tys. zł. Drugie miejsce zajmują w rankingu mieszkańcy Neapolu z przeznaczonymi na amory 2 tys. euro rocznie. Wobec tych liczb szczególnie blado wypadają rzymianie. Przeznaczają na konkury jedynie równowartość 2 tys. zł. W samym ogonie znaleźli się natomiast faceci z Bolonii, którzy ograniczają się do 1500 zł rocznie. Ankietę przeprowadzono wśród włoskich samotnych mężczyzn w wieku 25-40 lat, których w kraju żyje aż 6 mln. Ponad 80 proc. z nich wyznaje, że nigdy nie pozwoliłoby, aby kobieta zapłaciła za kolację. Filip Jurzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anunia79
sa zazdrosni,i lubia kobietki,i latac w boki.mam meza wlocha ale cale zycie spedzil w niemczech,na szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 tys rocznie
to moj Polak daje mi wiec ej miesiecznie na ciuchy nie mowiac juz o samochodach wycieczkach itp bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edziaa
nie ma jak Steffano Terrazzino!!!;) mioodziooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa mali i krzykliwi.i te ciagle mecze,porazka.a co do mody to juz nic nie dodam.kto sie ze mna zgadza.....dajcie znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KANIMORA
WŁAŚNIE POZNAŁAM WŁOCHA W UK JEST POPROSTU ZAJEB..... WIĘC NIE OPOWIADAJCIE ŻE TAK NIE JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×