Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

k-ika

czy włosi są tacy przystojni?

Polecane posty

bo mnie się zdaje że są brzydcy ale sympatyczni i to ich czyni atrakcyjnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pozostała część europejczyków lubi czarne dziewczyny a na pewno włoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak to już jest... jak większość kobiet w Szwecji to jasne blondynki, to przecież logiczne, że faceci szedzi lgną do ciemnych... zresztą nie tylko włosi, ale i reszta południowców woli jasne blondynki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehe
a ja czesto słyszałam od samych włochów, ze blondynki to oni wolą ale tylko jako kochanki, a jak mają się żenić to tylko z typowymi włoszkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondyneczka24
Wlosi to dziwkarze! Kazdy z nich ma zone i kilka kochanek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukiwane są polki jako żony. wiem na pewno!!!! Mają dobrą opinię. Są dobre i w nocy i w dzień - podobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Wlosi-nie-
Wlosi przystojni ? Bylam we Wloszech kilkanascie razy i na trasie Turyn -Neapol moze jeden przystojny sie trafil. Reszta to przewaznie kurduple. Jestem brunetka i zauwazylam, ze do brunetek tez sie kleja- tu zapewne rozczaruje panie blondynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołek86
Miałam kiedyś chłopaka Włocha,przystojny,czarujący,poprostu mój ideał,ale tylko na chwile mnie stracił z pola widzenia i już dla niego umarłam,wszyscy Włosi tacy właśnie są.Mam koleżankę z pochodzenia Włoszkę,potwierdza i przestrzega zawsze wszystkie dziewczyny.Miała racje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selli
co wy gadacie! ja byłam z wloskim chlopcem.. aniol. nie generalizujcie! a po drugie: w duzej mierze od was samych zalezy jak potraktuje was taki wloch. Polki maja opinie "łatwych", bo często takie są. Nie mniej jednak potwierdze opinie, ze sa przystojni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Selli
mi bardziej podobają się Włosi... bez porównania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam męża o urodzie włoskiej a jest polakiem. jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie wcale...zależy kto lubi taki typ urody-opalony brunet;P wiele podobnych do siebie...i strasznie podrywają! i nie robią w tego w oryginalny sposób więc nie ma sie czym cieszyć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wypierdki Ci Włosi;/ mało który jest naprawdę warty zawieszenia wzroku na dłużej. Sympatyczni to może są=każdy facet chce olśnic kobietę która chce przelecieć, prawda?? Kobieciarze i łachmyty-tyle co o nich sadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szunieszuka
a ja uważma że są zabujczo przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szunieszuka
a ja uważma że są zabujczo przystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michacha
ależ oczywiście że tak!! To urodzeni amanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomieszkuję czasem we Włoszech bo osiedliła się tam rodzina męża. Wg mnie Włosi generalnie nie są przystojni, choć trafiają się rodzynki. Jeśli chodzi o charakter to są rozrywkowi, z temperamentem i na wiele ich stać jeśli chcą zdobyć kobietę. Faktycznie mają słabość do blondynek, ale to w ogóle kobieciarze i podrywają ot tak, dla sportu - a nuż się uda. Zauważyłam że bardzo się pilnowali jak szłam z mężem, ale kiedy wychodziłam sama bywali napastliwi i to nie zawsze było przyjemne. Niestety są też niestali w uczuciach, maminsynki, niechlujni i leniwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo
jeszcze nie widziałam ładnego włocha to chyba jakaś bzdura,że są porzystojni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamc-ja
jej jej. Ci przystojni to pewnie są bogaci. a ci bogaci to ulicami nie chodzą, tylko w autach z przyciemnionymi szybami jeźdżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ ZGORSZONA
A ZOBACZ JAK NIEKTÓRZY POLACY WYGLĄDAJĄ ZWŁASZCZA JAK UPAŁY PRZYJDĄ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivan Basso:) to jest Włoch. Jak któraś się zna na kolarstwie, to wie o kim mówię:) mioooodzio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaija
są zabójczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antena
ahhh piekni, przynajmniej wiekszosc :) i na ogol zajefajnei ubrani, chociaz wiem ze wiekszosc polskich chlopakow nazwalaby ich styl "pedalskim" ale wbrew pozorom koles w rozowej koszulce i troche przestylizowanych spodnaich tez moze byc meski, zreszta widac ze dba o siebie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawa gustu
moze nie sa brzydcy ale napewno nie w moim stylu- lalusie i podrywacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez jestem brunetka
i moja kolezanka tez, jak bylysmy we Włoszech to nie mogłyśmy sie odgonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z wlochami to tak jak z polakami...jedni przystojni inni nie. Znam wielu wlochow, znam jezyk wloski. Nie mozna generalizowac. Choc prawda jest ze na polnocy, wlosi sa bardziej \'ulozeni\', ci z poludnia w wiekszosci bawia sie zyciem... Mam wielu znajomych, sa przesympatyczni, mam tez przyjaciela...4 lata temu zalezalo mu bym byla z nim, nie wyszlo, bo nie chcialam- odleglosc. Jest na tyle kochany ze do dzis sle mi smski...i wcale nie zrezygniwal. Wiec nie wiem ile w tym prawdy ze wlosi malo wierni sa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×