Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa mowa

jak kobietki dbacie o higienę miejc intymnych?

Polecane posty

Gość nowa mowa

chcę być świeża zawsze i w każdej sytuacji, ale czasami ten cholerny brak warunków.... jaki macie sposoby by być zawsze świeżymi, jakoś nie jestem tak na 100% przekonana do tych nasanczanych chusteczek, ale przecież nie zawsze też mogę się podmyć. macie jakiś swoje sposoby???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam wlasnie te chusteczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łapię się za głowę
NASĄCZANYCH, jełopie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia 25
ja noeszę zawsze sobie trochę w butelce wody z mydlinami i w jakims ustronnym miejscu pomywam sie i wysieram dolna częscia spódnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Zwijany
ja wycieram małego w zasłone :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy co kto
lubi,mój kochany jak Bonaparte - rusza mnie po 3miesiącach nie mycia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirena Gangrena
A ja zawsze jak chce mi sie pierdziec, odsuwam sie na odpowiednia odleglosc od ludzi, podwijam spodnice i pierdze, aby nie zabrudzic bielizny. Jezeli celem moim jest oddanie stolca, zawsze uzywam obwitej ilosci wody z konewki, jezeli taka jest z zasiego moich rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy co kto
Mirena ale po co Ci woda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mowa
jesteście beznadziejni... ale jak przychodzi co do czego to później wypisujecie, że ktoś był nieświeży (np. po całym dniu w pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiula 2222
ja myje cipke zawsze rano i na wieczor , czasami w ciagu dnia - i tak oto dbam o moje miejsce intymne:) chusteczek takich nie uzywam bo jakos nie mam do nich przekonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo to jest tak
te chusteczki sa często nasączane jakimiś zapachami i mnie one drażnią... a jak nie mam okazji się podmyć przez dłuższy czas i czuję się nieświeża to albo rezygnuję z seksu, albo raz-dwa szybko, bez oralu... a tak poza tym to jak to jest? zaraz po pracy biegniecie do samochodu na bzykanko czy jak?!? ja jadę do domu, odświeżam się i kłopot z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo to jest tak
a jeśli chodzi o sytuację w podróży.... no to ok - niech już będą te chusteczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mowa
No właśnie to jest tak ze mną, że ja albo w pracy, albo zaraz po. Nie mam możliwości wstąpienia do domu i muszę być zawsze świeżutka. A głupio by wyglądało jakbym biegała do łazienki wciąż z mydełkiem i ręczniczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz mnie ktos zjedzie, ale uwazam ze nie da sie w tamtych miejscach zachowac 100% swiezosci (takiej w sam raz do orala) w ciagu dnia. Sa pewne miejsca na ciele ktore ulegaja wiekszemu zabrudzeniu niz inne:). Do takich naleza nogi, pachy i narzady rozrodcze. Z pachami problemu nie ma - deo antyperspiracyjny i wszystko gra. Ale z naszym kroczem jest jak z nogami, ktore w ciagu dnia sie poca (zwlaszca w skarpetkach nylonowych albo rajstopach) i grubych butach. Ja bym nie przesadzala, golenie miejsc intymnych wedlug uznania, podmywanie 2 razy dzinnie i starczy. Jak chce sie bzykac ide dyskretnie do lazienki niby na siku i sie odswiezam. Chusteczki niestety tez u mnie wywouja podranienia, nie mowiac o tym ze dla mnie to taki sam wymysl jak szampon do wlosow do mycia na sucho:), rozmazuja tylko \'\'brud\'. Wychodze ze zalozenia prostego - chcesz byc czystym, myj sie jak najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro ale nie mozna
sie za czesto myc bo flora bakteryjna sie wyplukuje co powoduje czestsze infekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×