Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALE FRAJER ZE MNIE

ZOBACZYŁEM JĄ WCZORAJ W METRZE 21.02.2006 godzina 8,16

Polecane posty

Gość wielkie nosy
nie ma sprawy 🖐️ pewnie nie kupiles czekoladek i ich zapach nie przyciagnal pieknej nieznajomej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniczek
🖐️ witam wszystkich ja chyba tez jestem frajerka ,dalam taka plame ,ze szok wiec chyba ten topik jest dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nosek dziekuje za muzyczną niespodzianke, wiesz jak je lubie;) juz sciągnęlam i slucham.:classic_cool: wyslalam maila, bo jak sam bys pisal to nic by z tego nie bylo;):P musze szybko zorganizowac zdjecia.nie przeklinales mnie dzis rano?;) ALE FRAJER ZE MNIE - moze zacznij rozgladac sie za inna, wiesz los jest przewrotny, jak nie chcesz to masz;) lata 80:classic_cool: tylko Ty widze bardziej pop a ja disco. samotniczek -nie przejmuj sie kazdy czasem daje plamę, gorzej jesli czlowiek jest zakrecony jak słoik i zawsze ma wpadki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
🖐️ niestety skrzynka jest pusta :( nie wiem czemu mialbym przeklinac, a powinienem? :P sam sie zaskoczylem, ze udalo mi sie je znalezc i sciagnac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zaraz wysle jeszcze raz, chociaz pewnie tamten dojdzie tylko za duzo emotikonek powstawialam i dlatego tak dlugo:P, teraz wysle bez;) dlaczego mialbys przeklinac?- bo wczoraj tak pozno sie polozyles;) ja dzis wstalam o 10 :classic_cool: ale jutro czeka mnie wczesna pobudka, wyjezdzam jutro rano na caly weekend do rodziny,nie bede miala netu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
poczta na o2 ostatnio zawodzi, a zalozylem maila z przywyczajenia :O bedzie nauczka na przyszlosc, ze z o2 sie nie korzysta ;) spokojnie, nie mialem byc za co zly bo tez sie wyspalem :P odpoczniesz sobie, poobzerasz sie, napijesz sie, same plusy rodzinnych zjazdow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej skonczyly sie czasy kiedy slyszalam ciagle jak to uroslam:D i napic mi sie wolno czegos mocniejszego:P tylko nie za duzo, bo przy rodzinie , lepiej nie podpadac, bo pozniej wstyd;) jedzonko napewno bedzie dobre jak zwykle na takie okazje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniczek
🖐️ witam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
u mnie czasami jeszcze sie zdarza wsrod rodziny, ktora mnie nie widziala od dawna. z rodzina baaardzo rzadko pije, wole wtedy sie objadac, zawsze przy takich okazjach jest mnostwo jedzenia i ciasta, wiec gdy pijacy zajmuja sie flaszka ja glaszcze swoje podniebienie :D hehe trzeba utrzymywac pozory grzecznej dziewczynki :classic_cool::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniczek
siedze w domu i sie nudze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz pamietam ze jak bylam mala to wbrew pozorom,strasznie lubilam takie rodzinne spotkania. najbardziej lubilam jezdzic do rodzinny ktora mieszka w takim malym miasteczku niedaleko Trojmiasta wtedy jeszcze moja kuznka i kuzyn tam mieszkali, zawsze im zazdroscilam tego ze mieszkaja na \"koncu swiata\" , gdzie jest tylko koscilo , szkola , rynek i wszyscy sie znaja, a oni mi ze mieszkam w big city. teraz mi przeszlo, kocham moje miasto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
nie ma co sie nudzic tylko trzeba gdzies wyjsc, a noz spotkasz faceta z czekoladkami i tulipanem biegajacego jak szalony w poszukiwaniu Ciebie ;) kiedys strasznie nie lubilem rodzinnych imprez, ale teraz nauczylem sie z nich korzystac jak najlepiej i nie jest zle, a zjesc lubie sporo wiec na reke mi to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taki lakomczuch z Ciebie;) obecnie jestem zmuszona uczyc sie gotowac, bo moja mama ma zlamana reke-biedaczka i z tata zarzadzamy w kuchni , dobrze mi idzie:classic_cool: dzis byla rybka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
chwali sie bo to bardzo przydatna umiejetnosc na przyszlosc :classic_cool: a maila jak nie bylo tak nie ma, cos mnie kantujesz z tym wyslaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
durne o2, moze tutaj bedzie szybciej 😭 slij_maila@interia.pl z tym zoladkiem to trafione jak najbardziej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
to dlatego, ze irytuje mnie poczta na o2 od dluzszego czasu i na wiadomosc trzeba czekac stanowczo za dlugo :O to powiedz mi w miedzy czasie cos o sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze Ci w mailu co tylko bedziesz chcial wiedziec;)no prawie wszystko:P Ty wiesz o mnie duzo wiecej niz ja o Tobie , bo ja od czasu do czasu cos zdradze a Ty nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
bo ja jestem porzadnym czlowiekiem, ktory nie zdradza :P;) wiesz jaka muzyke lubie :classic_cool: na poczatek napisz mi co lubisz jesc, co robisz gdy nie jestes na wykladach, czy uprawiasz jednak jakis sport, gdzie lubisz wychodzic, chwilowo wystarczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
1. pierogi :classic_cool: 2. jestes na ogol wieczorami klamczuszku :P 3. czemu okazjonalnie? rok sie dopiero zaczal ;) 4. co robilas w wakacje? 5. co robilas w sylwestra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 w wakacje milam praktyki a pozniej bylam w gorach:classic_cool: 5 w Sylwestra bawiłam sie na imprezie w akademiku u znajomych tez bylo:classic_cool: znow nie przestrzegasz regul tj odp za odp;) czekam na nie w mailu. moze jutro rano uda mi sie jeszcze odczytac:) musze zmykac bo jutro nie bede mogla wstac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
wszystko zostalo uregulowane poprzez surprajsowe mp3 :P no to wyspij sie zebys mogla zaszalec z rodzinka tym razem :classic_cool: mam nadzieje, ze fotka po weekendzie wyladuje na mailu, moze anwet imprezowa :P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
dobrej nocy 🖐️ cos czuje, ze mam dar przekonywania :classic_cool: baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez samochodu ani rusz
fajne panny lubia się wozic niezłymi samochodami ;-) poznasz ją i co? bedziesz jeździł z nią do kina, na randki autobusami,czy tramwajami w tak niesprzyjającą pogodę? kupuj auto nawet sie nie zastanawiaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SES
Frajerze ile ty masz lat i na ile ona lat wyglądała??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×