Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ALE FRAJER ZE MNIE

ZOBACZYŁEM JĄ WCZORAJ W METRZE 21.02.2006 godzina 8,16

Polecane posty

Gość wielkie nosy
niestety nic nie znalazlem :O ale jakby nie bylo odchodze, zostalem potraktowany dokladnie tak jak zle dziewczynki traktuja dobrych chlopcow 😭 ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
potrafisz czytac w myslach? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam mail z tym biciem za poglady kolegow mnie rozsmieszyles do łez , :classic_cool::classic_cool: :D odpisze jutro, ok? na dzis wystarczy tego dobrego idziemy 😴 co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
ok, niech i tak bedzie :classic_cool: nie wiedzialem czy przypadkiem agresor sie nie zalaczy, wiec wolalem uniknac tego :P dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielkie nosy
jeszcze mialbym sie wystraszyc? ;) dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE FRAJER ZE MNIE
WITAM. JESTESCIE WIELCY !!! BARDZO DZIEKUJĘ ZA ......WSZYSTKO.!!!! JEŻELI CHODZI O MAILA TO NIE WIEM DLACZEGO "GAZETA" NIE DZIAŁA. DO TEJ PORY NIE MIAŁEM PROBLEMÓW, ALE TO NIE WAZNE. PODOBNO LICZĄ SIE CHĘCI. JEZELI CHODZI O TYTUŁY PIOSENEK TO JA ICH WOGÓLE NIE ZNAM. RACZEJ CHODZI MI O PIOSENKI STARE, DOBRZE ZNANE, MIXY, REMIXY ITP. MIMO WSZYSTKO JESZCZE RAZ NAPRAWDE BARDZO, BARDZO DZIEKUJĘ !!!!!!! PS. JESTEM CIEKAW CZY WASZE SPOTKANIE W ARKADII DOSZŁO DO SKUTKU ?? TAKA ZWYKŁA CIEKAWOŚĆ STAREGO ZGREDA. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierzant onufry
🖐️ mloda :P przemyslalem sprawe, za rzadko jezdze metrem abysmy mogli sie spotkac w nim, chyba, ze bedzie to przypadkowe umowienie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×