Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kocicamrrrau

znowu trafiłana mamaję//

Polecane posty

czesc wszystkim:) moj problem polega na tym, ze zamiast martwic się o siebie przejmuję się cudzymi sprawami jakis czas temu (znow)trafilam na goscia z problemami przez tę znajomosc sama poszlam na dno ...wiele mies.bylam w depresji.. jak zombi nic niby nie robil, ale wyszlo mi to wszytsko bokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczyna ktos mi sie zalic
to juz na poczatku sugeruje, aby spierdalal. w dupie juz mam te biedne pokrzywdzone laski, teraz jestem egoista i zycie jest piekniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie, ja się cieszę, że nie poznał mnie do końca... na dłuższą metę nie opłaca mi się taki facet, który jeszcze podcina mi skrzydła...on własnie spierdolił a teraz ma depresję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczyna ktos mi sie zalic
zjeby powinny ze zjebami sie dobierac, a nie z normalnymi ludzi i tylko psuc im samopoczucie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj, skąd u Ciebie tyle nienawiści do ludzi, co? może z braku doświadczeń życiowych a więc i braku pokory rób tak dalej i myśl tak dalej, świetnie :o na tym wyjdziesz spadam stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zaczyna ktos mi sie zalic
doswiadczen zyciowych mam az za duzo , a Ty dzieciaku chcialas pomarudzic i nie wyszlo bo szukasz kolejnej ofiary, ktora bedzie mogla sie z Toba pozalic jaki to swiat jest zly, faceci pochujani bo cos tam, tak mi przykro, ze Cie rozczarowalem i ciesze sie, ze spierdalasz stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cham i cwel (Państwo mi wybaczą, bo nigdy się tak nie wyrażam) sorry, ale wrócilam w nadziei, ze to nie cwel a okazało się, ze cwel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×