Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolo 265419

Matka pije,dziecko jest u niej....co robić?

Polecane posty

Gość kolo 265419

Oto sytuacja Była żona mieszka na melinie z naszą córką 15 letnią. Mam prawa rodzicielskie ale przed 6 miesiącami wyszedłem z więzienia i mieszkam z konkubiną, ale oboje nie pracujemy. Byla żona utrzymuje się z zaiłków. Co zrobić by zabrać córkę do siebie. Nie chcę mieszać w to Policji bo umieszczą ja w Izbie Dziecka. Chcę ratować córkę. POMOCY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarna
jezeli chcesz ratowac corke, to zastanow sie czy Dom dziecka nie jest dla niej lepszym miejscem niz melina... poza tym jezeli chcesz ratowac corke, zacznij od siebie, jezeli chcesz ratowac kogos nie mozesz sam oczekiwac pomocy, gdyz to sie nie klei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Willheelmina
Idz tam i zabierz ją a jeżeli żona ci nie będzie chciała wydać córki zgłoś to u pedagoga szkolnego, przedstaw prawdziwą sytację, bez kręcenia, szczerze i otwarcie a pedagog na pewno coś poradzi. To że siedziałeś nie dyskwalifikujećie jako ojca, chyba że było to jakieś przestępstwo w stylu:pedofilia,znęcanie się, pobicie czy napaść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polarna
jezeli masz takich rad udzielac to sie wogole nie wypowiadaj .Facet chce dobrze,tylko nie bardzo wie od czego zaczac.I ja sie specjalnie nie dziwie .Autorze napisz cos wiecej o tej sytuacji.Napisales to barddddddzo ogolnie.Jakie sa Twoje stostunki z corka?Bo moze wlasnie z nia powinienes porozmawiac najpierw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez zadzwonic
do policyjnego telefonu zaufania,zupelnie anonimowo,tam tez Ci pomoga,tylko wyjasnij o co chodzi .Jest tez taki ktos jak dzielnicowy,podpowie Ci tak by nie zaszkodzic .Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danutta
poprzedniczka ma rację a tak a propos....dbałeś o dziecko czy dopiero jak trwoga to do Boga? a jeśli skazano cie za pedofilię i znęcanie się to.......sam rozumiesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ty to robisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo 265419
siedziałem za niezapłacone alimenty córka raczej ma mnie w nosie - jestem o.k gdy dostaje ode mnie kasę a jak nie mam to nawet na ulicy mnie nie poznaje przez dwa miesiące córka mieszkała u mojej mamy ale po namowie swojej mamusi poszła mieszkać z nią. tez myslalem o telefonie zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak ty to robisz
?????????????????????????????????????????????????????????????????????? Mieszkasz z konkubina, oboje nie pracujecie, a masz komputer i internet ? :-D Robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo 265419
komputer jest u mojej siostry pracuję we Francji ale na czarno, to dla państwa polskiego jest tak jakbym nie pracował - rozumiesz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez zadzwonic
Hmmm troszke sie to komplikuje.Nie masz dobrego kontaktu z corka,tylko dlaczego? Czy to zona na nia wplywa? Czy poprostu nie udalo Wam sie zbudowac tej wiezi? Mozna to tez tlumaczyc tym ,ze dziewczyna jest w takim a nie innym wieku i to jakis bunt.Teraz proponuje.Porozmawiaj z corka .KONIECZNIE.Robi zeby pisac na forum nie trzeba miec komputera w domu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez zadzwonic
Milalam racje :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo 265419
rozmawiałem z nią gdy mieszkała u mojej mamy wyglądało, że rozumie co do niej mówię, sama płakała że matka pije i że mieszka na takiej melinie, zarzekała sie że nigdy tam ieszkać nie będzie a teraz wpadła w tą melinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ ZGORSZONA
a ty z czego się utrzymujesz? skoro na alimenty nie masz? to utrzymasz 15 letnią córkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez zadzwonic
No wiec opcja pierwsza.Skontaktuj sie z policja ,dzielnicowym,czy jak ktos tam radzil z pedagogiem.Wez corke na rozmowy,tam sa ludzie kompetentni i napewno jakos Wam pomoga a przynajmniej corce wytlumacza dlaczego nie powinna tam zostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisał Kolo że.........
pracuje we Francji w/g mnie musisz poradzić się opieki społecznej oni tam mają fachowców - ci poradzą albo wskażą kierunek działań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez zadzwonic
>>>>do ej zgorszona.Zanim sie wypowiesz proponuje przeczytac posty.Ciut sie zapedziles{as} Kolo pisal ze pracuje we Francji,wiec chyba wiekszych problemow z utrzymaniem corki miec nie powinien.A ze nie placil alimentow?A po co skoro jego pieniadze i tak poszlyby na wodke czy cos tam innego .Nie wiem w czym jego zona gustuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieraj ta dziewczyne od tej kobiety! Znam identyczna sytuacje. U mnie w bloku mieszka taka baba, co ma corke 15 letnia i non stop u niej awantury, wali sie z kazdym, chleje i caly czas sie drze na klatce. Corka, nie wiem, dlaczego, siedzi z ta matka, bo chyba jej dobrze, może palić papierosy, imprezować i chodzic gdzie chce i przyprowadzać facetow. W tym mieszkaniu za dwa piwa jej patka odda sie każdemu. Normalnie, to szok, co tam sie dzieje. Maja jeszcze syna, ale facet z facetem sie zawsze lepiej dogada i on poszedl do ojca mieszkac. Do tej babki przychodzi kurator, ja nie wiem, wlasciwie, dlaczego jeszcze te dzieci z nia sa i o co w tym wszystkim chodzi. Wlasciwie, to cala moja klatka jest porabana. Zabieraj corke, ona juz moze decydowac z kim chce mieszkac. Pogadaj z nia, jakie ma plany na przyszlosc i czy chce zyc w takiej atmosferze, niech sama zadecyduje z kim chce mieszkac...nic na sile, ale musi zrozumiec, wiem, ze w tym wieku, do niektorych dzieciakow to ciezko dotrzec...postaraj sie :) powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 1119
jeżeli sam pójdziesz po córkę to ona pewnie z tobą dobrowolnie nie pójdzie....wykraść jej przecież nie możesz? Proponuję zastosować się do procedur.Opieka, Policja czy pedagog na pewno w tej sytaacji Ci pomogą. Nie wiem jak to jest z zabieraniem na Izbę ale chyba nie w tym przypadku....no chyba że córka też...pije?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ ZGORSZONA
a dlaczego tatuś poszedł do więzienia, a wcześniej nie zajął się dzieckiem???? Coś tu nie gra. Mieszka z konkubiną? pracuje we francji, siedzi za alimenty nie trzyma się kupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ ZGORSZONA
niemniej uważaqm, że skoro chce na prawdę odzyskać córkę to powyższe rady są dobre. Tylko się streszczaj i szybciutko to rób nie czekaj naście następnych lat!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia 1119
czytaj dokładnie siedział może za zaległe alimenty.... a po co ma płacić skoro idą na przelew? oceniasz faceta...a jego była żona...wiesz mi nieraz facet niewiele może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez zadzwonic
Powiem krotko-kupy to sie much trzymaja A zycie to nie bajka tak samo jak wojna nie wycieczka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ ZGORSZONA
mi też taki jeden nie płaci, a taki mądry i takie rady daje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz tez zadzwonic
Do ej zgorszona >>>sa jakies srodki by temu zaradzic..Postaraj sie Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ ZGORSZONA
mnie państwo zostawiło, bo mam normalną rodzinę i męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo 265419
siedziałem za zaległe alimenty te wypłacane przez ZUS teraz nie płacę dalej bo była je przepija wraz ze swoim fagasem córkę ubieram i zaopatrzam w podręczniki i zeszyty do szkoły, opłacam również wszystkie składki szkolne Z rad skorzystam.Jestem już umówiony jutro rano na rozmowę w szkole córki. Może pomogą. Fakt, że kiedyś nie interesowałem się córką, balowałem,miałem inne życie.Dziś tego żałuję i zrobię co w mojej mocy by ją uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ ZGORSZONA
i wiem, że długo gościu musiał nie płacić i nie interesować się córcią skoro go zamknęli za to....mógł dziecku sam coś kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EJ ZGORSZONA
kolo 265419 - gratulacje. Tyklko krowa nie przyznaje się do błędów. Brawo i przepraszam!!! Ale coś w moich wypowiedziach było!!! ale to już za tobą!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam nadzieję Kolo że
zdajesz sobie sprawę z tego, że wychowanie 15 latki jest trudne. masz z nią nie najleoszy kontakt to duży minus, poza tym czy Ona w ogóle zaakceptuje twoją partnerkę zmieniłeś się piszesz - ale czy na zawsze, czy chwilowo? pomóc dziecku musisz, ale bądz odpowiedzialny, powiesz A będziesz musiał powiedzieć B...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×