Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesc

nienawidze starych bab

Polecane posty

Gość czesc

teraz jesteście młode niektóre nawet ładne a pozniej co stare baby. śmierdzą , pchają się , wydaje im się , że się im należy , wpychają się do autobusu na chama walcząc o miejsce, postękują , są paskudne , chamskie , wiecznie wkurzone , brak im kultury (proszę spojrzeć na starszych panów full kultura) , reprezentują postawę roszczeniową , dlatego nigdy się nie ożenie i dlatego tylu facetów zdradza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara bab a
a Ty niby nie marudny jesteś wcale? My, stare baby, też cię nienawidzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
i bardzo dobrze wredne staruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara bab a
my też się cieszymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a stary facet
to niby nie smierdzi ten to dopiero capi fujjjjjj Ludzie sa rózni i jakie znaczenie ma wiek ? a niby nie sapia fuj smierdz sapia i sa syfiarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
tez takie kiedys będziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
a tak naprawdę to cipkę na zywo widziałem tylko u swojej siostry którą notorycznie podglądam jak bierze prysznic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
przepraszam bardzo , ale starsi panowie są o wiele bardziej kulturalni (widac to choćby w środkach transportu miejskiego) , napewno bardziej pogodni i nie reprezentują takiej postawy roszczeniowej mi się należy bo jestem stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
jestem rozdrażnionym prawiczkiem i szukam nawet grubej dziewczyny ktora mnie rozprawiczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara bab a
zawsze możesz się zaprzyjaźnić z kulturalnym starszym panem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena1
Czesc-sama nie wiem smiac sie czy plakac nad twoja glupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
jak widze te baby w tych nieodłącznych moherowych beretach robi mi się nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara bab a
starsi panowie nie noszą moherowych beretów - będziesz uszczęślwiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
wredne plotkary co wpychają nos w nie swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
wredne plotkary co wpychają nos w nie swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ułamek
Baba babie nierówna. Jak jeżdzą autobusami to się pchają jak szalone. Ale są i takie, ktore rozbijają się luksusowymi samochodami i mają młodziutkich kochaneczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, niektórzy starsi ludzie zachowują się fatalnie... najpierw nie siadają jak im sie miejsca ustąpi, a potem drą pysk z innymi że się im nie ustępuje.... niektórzy śmierdzą... bez wyjątku, czy faceci czy kobiety... ale z higieny się nie wyrasta więc jak się świnia było za młodu to na starość się nią zostanie.... o \"zapaszku\" naftaliny i innych smierdzących na 10 metrów specyfików, które staruszki stosuja, już wspominać nie muszę.....to chyba standard :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara bab a
zdradzę Ci tajemnicę, my wszystkie jesteśmy czarownicami jędzami. Jak tylko którąś z nas zobaczysz, zmykaj gdzie pieprz rośni, bo gdy tylko złapiesz kontakt wzrokowy, a nie daj boże dotkniesz... koniec po tobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
zaczynam się bać może rzeczywiście stare baby sa nawiedzone i szatan nimi kieruje dlatego są takie niemiłe wredne i pełne nienawiści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
oddałbym wszystko aby rozdziewiczyła mnie jakaś gruba 50-latka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
laskay pytona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
jak widze te starsze panie co rzekomo nie mają sił i uprawiają biegi sprinterskie w autobusie to nie wiem czy się śmiać czy płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starzy ludzie maja swoje nawyki i przyzwyczajenia i ta dyskusja nie zmieni ich postepowania. Młodzi ludzie czesto sie nie myja bo im sie nie chce, walcza o miejsca w tramwajach, chociaz pozniej ida na impreze i tancza do rana, a krzyczycie na starych ludzi..chociaz sama czesto jestem wkur***ona na stara babe ktora biegnie z kulami do wolnego miejsca ale nie osadzajmy w ten sposob wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z zapisków
z drugiej strony wiele kobiet do końca życia jest pogodnymi, pięknie starzejącymi się damami, o dużym spokoju i mądrości życiowej... inne do końca życia mają jakieś pasje i coś do przekazania temu, kto chce słuchać... każdy wiek ma swoje wady i zalety a ludzie starzeją się tak, jak sobie na to zasłużyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do z zapisków
Bardzo ładnie napisałaś, a z autora tego topiku juz niedługo będzie stary obleśny dziad, czepiający się o wszystko, bo ludzie diametralnie się nie zmieniają, uwypuklają się tylko ich cechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
ja będe zawsze piękny i młody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli sie nie ozenisz
i nie bedziesz mial dzieci i wnukow, to bedziesz skazany na towarzystwo starych wylacznie. I nikt cie nawet pprzed mlodymi nie obroni. Skopia cie, zanim sie dowelczesz do tramwaju, I diobrze ci tak idioto Najlepiej od razu sie zastrzek,zeby nie patrzec w lustro jak ci zmarchy wyjda. Jak dozyjesz to za 50 lat przypomnioj sobie o tym co pisales. HAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc
kij ci w nos fun - boyu :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×