Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość świnszuszyńska

Tu świntuszymy od rana do nocy !!!!

Polecane posty

Gość świnszuszyńska

Hej, chciałabym założyć taki topik, gdzie wpisywalibyśmy jakieś opowiastki, fantazje.. przy których robiło by się mokro :).. a może niektóre z tych fantazji ktoś np. wypróbuje :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co swintuszyc
zapros mnie do siebie to Ci sie mokro zrobi momentalnie , jestem mistrzem bara-bara :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co swintuszyc
gorrraca jakbym nie musial dymac do tego Twojego Poznania 400 km z mojej Silesi to Tobie bym tez zrobil dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokofacel
a poki co moze ktos by mi doradzil jakas dobra masc na stuleje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnszuszyńska
ja np. czasami sobie fantazjuje, że idę do pokoju mojego szefa (ale gość !!!!!) zamykam za sobą drzwi na kluczyk i proszę o roamowę na temat podwyżki.. argumentując moją prośbę rozsiadam się wygodnie na krzesełku i rozchylam nóżki.. na sobie mam spódniczkę.... widzę, że on ciągle patrzy się na moje uda i próbuje zajrzeć gębiej.. denerwuje się, oblizuje... wtedy ja podchodze to niego i mówię, że najważniejszy powód podwyżki zaraz mu pokażę.. i zaczynam zdejmować mu spodnie... pasek, guziczek, suwak... robię to szybko, bo nie mogę się doczekać tego widoku... Gestem usadzam go na fotelu i od razu biorę do buzi jego już sterczącego, twrdego kutasa, który wydawał się tylko czekać na moje usteczka.. Najpierw go oblizuję i ciągle spoglądam na niego, jest taki duży, kształtny.. wodze językiem od góry do dołu... aż wkońcu połykam go całego.. jest rozpalony, aż się zatrząsł.. poczułam jego spermę.. czyli jest mu przyjemnie... zaczynam więc ostro podejść do sprawy, i teraz szybko go masuję ssąc góra dół.. góra dół.. jest rozpalony.. zaczyna pojękliwać, w pewnym momencie łapie mnie za włosy obiema rękoma... o tak.. jesteśmy w domku... cały czas pracuję mając nadzieję jednak, że nie wystrzeli.. poczeka na mnie i zrobi spustoszenie w mojej dziurce... jest rozpalona jak piec... nagle odsuwa mnie od siebie delikatnie ale stanowczo.. wstaje, bierze mnie w ramiona i kładzie na brzegu biurka... podwija spódniczkę... o tak. widać że czekał na to tak samo jak ja... dobiera się do moich majteczek, zwinnie i jednym ruchem leżą już na drugim krześle... a ja nagle poczułam jego języczek w mojej cipeczce.. och jest niesamowity... dociera do wszystkich moich najczułych miejsc.. cdn. jeśli będziecie chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spokofacel
nika mam bojowego ale tak naprawde mam 160 wzrostu , waze 60 kilo i gole sie raz na tydzien jednym slowem az kipi od testosteronu :-o p.s dawajcie ta masc na stuleje bo strasznie piecze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dupa blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnszuszyńska
jego język jest taki zwinny, szybki, cała płonę, aż kręci mi się w głowie, teraz dołączył jeszcze paluszek.. wkłada go do mojej szparki i posuwa mnie a do tego ten języczek.. nie wytrzymam tego dłużej... już prawie krzyczę z rozkoszy... chyba widzi, że jestem na granicy wytrzymałości... odsuwa się z paluszkiem, spogląda na mnie i uśmiechna się... "No to ma pani podwyżkę.. ale bardzo chciałbym dodać jeszcze premię w tym miesiącu.. " w tym czasie już pakuje swojego cudownego, nabrzmiałego, penisa w moją gorącą cipkę ... ku mojemu zdziwieniu od razu zaczął mnie ostro posuwać... wchodzi głęboku.. aż czuję jak obijaja się jego jądra o mnie... wkłada rękę pod moją bluzkę i bardzo mocno ściska mojego cycka.. aż wyje z bólu . z bólu a jednocześnie z rozkoszy.... o to mu chyba chodziło, bo widzę, że już nie wytrzymuje... czuję że zarz wystrzeli.. a to mnie tak podnieca.. że chyba dojdziemy razem... aaaa o tak.. on krzyczy...spojrzeliśmy się na siebie ... ta chwila mogłaby trwać wieczność... w pełni uniesienia... oooo tak mój szefie... spisał się pan na 6.... wychodzi ze mnie... a było mi tak dobrze... mogłabym się z nim bzykać w nieskończoność ... no dobra, ale koniec zabawy... zbieram swoje rzeczy, zakładam majteczki.. i dziękuję za rozmowę... kłaniam sie ładnie i podchodzę do drzwi... Wkładam kluczyk do dziurki i czuję na karku jego oddech.. przytrzymał ręką moją dłoń.. nie chce mnie wypuścić.... cdn.. to jeszcze nie koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłoby fajnie
gdyby jakiś facet zabrał sensownie głos,Przedłurzacz wyślij mi całuska - Twoja cicha wielbicielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłoby fajnie
nie, no to jestem zdołowana,wszystkie kobiety całujesz Przedłurzaczu a ja !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Fajna ze mnie babeczka,tyle komplementów ode mnie dostałeś,a Ty nawet całuska nie chcesz dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłoby fajnie
no masz szczęście,ten kwiatek Cię uratował,lecę po jakiś rozgrzewacz, a Wy tu świntuszyć,ale to już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnszuszyńska
e tam... drętwiaki straszne z Was... to ja tu piszę, bo myślałam że fajne forum.. a tu nic... tylko jakieś lizydupy i nibyto bossy.. e tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgorzata Waliszewska
Niezły temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnszuszyńska
już nie mam ochoty.. wszystkie żądze mi przy Was opadły.. idę do kościoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnszuszyńska
sam coś z siebie wyduś.. rozkręć..a nie tylko daj.. faceci to tylko jedno potrafią... brać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I po podwyżce, musisz to dostać na piśmie świntyszyńska, albo dupczyć się jeszcze raz. Najlepiej podsuń mu podanie o podwyżkę jak będzie dochodził:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajawiemnapewno
że, świnszuszyńska ,to jakiś fagas w markecie albo w zakładach odzieżowych,który tylko się podnieca takim pisaniem i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłoby fajnie
no i rację miałam bo ja zawsze ajawiemnapewno rację mam miłej nocy Przedłurzaczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawajcie swintuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×