Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sasza_i_ja

CO MAM TERAZ ROBIC?

Polecane posty

Gość Bardzo mi
Jemu zaufać?To chyba nie możliwe.A związek opiera się przecież na zaufaniu i uczciwości.A on lubi się zabawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Ty nie jesteś!!!!!To on jest wielkim idiotą!!!!!!i nie daj się już więcej mu zranić.Jak nawet wróciłby do Ciebie to robiłby to samo.Nie warto wiązać się i być z takim człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz dzieki za odpowiedzi. wszystko mi sie teraz przypomina i mam metlik w glowie.dobrze ze wy macie obiektywne spojrzenie na sprawe.a ja mu prace chcialam zalatwiac.!!serce na dloni po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Przemyśl sobie jeszcze wszystko na spokojnie.Czego chcesz od życia?czego pragniesz?Napewno on nie jest wartoścowym człowiekiem i może Cię jeszcze sporo zranić.Czy warto z nim być?Na to pytanie sama sobie musisz odpowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje.on jest idiota i tchorzem do tego.nawet nie ma odwagi zerwac ze mna.jak tam mozna kogos traktowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze nie chce z nim byc.wiem to na pewno tak jak i to ze nie wybacze i nie uwierze mu juz nigdy. zastanawiam sie tylko czy w takiej sty potrzebne jest oficjlane zerwanie?czy po prostu nie dzywac sie juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak mowilam dla niego to super syt ze je nie robie zadnych problemow,awantur.. mam wrazenie ze usuwam sie tak po cichu w cien bo juz mu jestem niepotrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Ciężka decyzja.Musisz to przemyśleć.Czy chcesz się na nim wyładować?czy nawet słowa z nim już nie zamienić? i traktować jak powietrze.Napewno Ja bym nie pytała dlaczego mi to zrobił,bo mialby wielką satysfakcję.Uwierz bardziej boli milczenie i traktowanie tej osoby jak powietrze tak jakby nie istniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
On jest okropny!!!Nie mam na niego słów!!A jego eks z którą teraz jest.Za jakiś czas tak samo ja zdradzi.To taki typ faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to zbieg okolicznosci
ale też znam takiego sasze i zachowal sie w stosunku do swoich bylych dokladnie tak samo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za ta odpowiedz.chyba wlasnie takiej potrzebowalam.porobuje postawic sie w jego syt i chyba rzeczywiscie bardziej by mnie dotknal(a na pewno zastanowil)totalny zlew i zero odzewu.jak mi starczy sily i ta zlosc sie ulotni to sie wiecej nie odezwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to zbieg okolicznosci
aha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Najlepiej tak będzie.Nie ma sensu być z kimś kto tak postępuje.On się już nie zmieni.A Ty zasługujesz na Wartościowego Mężczyznę i takiego znajdziesz:)zobaczysz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawde mowiac to na poczatku naszego zwiazku to ja zdradzal ze mna. jaka bylam glupia ze nie dalo mi to do myslenia tylko sie cieszylam ze wybral mnie.boze jaka glupia!jak moglam myslec ze mnie to nie spotka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to zbieg okolicznosci
no to jak juz sie wtrącilam to moze napisze coś od siebie moim zdaniem jak go olejesz udasz ze masz go w nosie pokazesz sie z jakimś nieznanym mu facetem to on oszaleje obudzi sie w nim duch zdobywcy :o faceci to przewidywalne matoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze nadz ze kogos fajnego spotkam tylko myslalam ze tym razem sie udalo.a tu znowu trzeba zaczynac wszystko od poczatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Przeważnie tak właśnie jest.Jak jest najlepiej poznać mężczyznę?Właśnie po tym jak traktował swoje poprzednie kobiety,związki.On jej to samo zrobi i ją zdradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to zbieg okolicznosci
calkiem mozliwe ze jesli ty odbilas go innej to facet mam poprostu taki "styl" i to go kręci :o babiarz pewnie straszny :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieby przewidywalne matoly a ja jakbym miala klapki na oczach.nie widzialam nic. chyba macie racje.najlepiej jak nie bede sie odzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Lepiej zacząć wszyszystko od początku.A nie męczyć się w takim związku.Jak on teraz coś takiego Ci robi to co byłoby później?Strach myśleć,naprawdę.Napewno znajdziesz mężczyznę,który by zasługiwał na Ciebie.A jemu brakuje odpowiedzialności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to zbieg okolicznosci
nie widzialas bo go kochasz to naturalne:) i tak bardzo szybko dopuszczasz do siebie prawde zazwyczaj kobiety w ogole osoby zakochane wolą sie oklamywac a mini zalety osoby kochane podnoszą do rangi czegos niebywale niesamo2witego popatrz na to tak ze swietnie ze umiesz popatrzec "trzeźwym okiem" na to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rzeczywiscie to go kreci bo nie dojrzal do normalnego zwiazku.tylko ja myslalam ze mu zalezy skoro zerwal z tamta. a ze mna to mu sie nawet zapomnialo zerwac...szkoda slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz kiedys mialam bardzo podobna syt,i moze po prostu za drugim razem juz tak nie boli?a moze to i tak zmierzalo ku koncowi?nie wiem.wiem tylko ze trzeba miec odwagi choc na tyle ale zerwac zanim zacznie sie nastepny zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Widać,że jest strasznym kobieciarzem.Napewno brak mu dojrzałości.To jest typ mężczyzny,który skacze z kwiatka na kwiatek.I nie przejmuje się konsekwencją swoich czynów.Liczy się tylko on.Nie patrzy czy rani.On jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to zbieg okolicznosci
niektorzy maja ze soba taki problem ze kreci ich ta pierwsza faza związku w ktorej jest namietnosc wg statystyk namietnosc taka najwieksza trwa góra dwa lata od poczatku związku, jest to maksymum....potem taka osoba nie potrafi byc w zwyklym codziennym zwiazku i nadal szuka podejrzewam ze on tak bedzie przez cale zycie potem urodzi mu sie dziecko, pozornie zostanie w rodzinie ale bedzie mial kochanki na boku pomysl z jakiej rodziny pochodzi czy nie rozbitej ? bo tak wlasnie maja czesto osoby z rozbitych rodzin :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge po prostu jak sobie pomysle jak on mnie potraktowal.jestem wsciekla!!!!!!!!!!!!!!!!!! i smutna!i tak na zmiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on pochodzi z normalnej rodziny z tym ze jest najmlodszy z rodzenstwa plus nadopiekuncza mamusia ktora jak nie zadzwoni raz dziennie do synka to jest chora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo mi
Tak zgadzam się większość facetów postępuje z rozbitych rodzin choć nie jest to reguła.Niektórzy mężczyźni są z kobietami wyłącznie dla sexu a nie z miłości.[to tak ogólnie o facetach] A on jest perfidny.Ja myślę,że jak Ci nie powiedział,że jest teraz ze swoją ex to będzie próbował działać na dwa fronty.Może myśli,że się o sobie nie dowiecie?Napewno coś kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×