Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOCY2006

Pomocy - czy to ciąża??????????

Polecane posty

Gość POMOCY2006

Dziewczyny pomózcie!! Nie miałam stosunków cały styczeń, dopiero 31 stycznia, 2 lutego powinnam dostać okres i do tej pory nie ma. Mój chłopak miał wytrysk na moje piersi i po 15 minutach wszedł we mnie, ale równiez się nie spuścił. Czy to możliwe abym była w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiiiiiiiii
możliwe wystarczy że nie umył penisa po wytrysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIUHFIORHFROIKNF
to na co czekasz, rób test, mozliwe ze jestes w ciazy, we wszystkie dni cyklu mozna zajsc w ciaze tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś w ciązy na 100%....moja skromna rada: nazwij dziecko Bunny:D to takie piękna imię dla bobasa:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, dlaczego się nie zabezpieczacie, a potem zakładacie kolejne topiki: pomocy, czy to ciąża? Prezerwatywy nie są drogie, a na pewno tańsze niż aborcja, tudzież utrzymanie i wychowanie bachora. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo skąd ja to znam. tez tak miałam, lekarze na podstawie badań mówili, że jestem bezpłodna więc..... Do tej wyżej TYLKO NIE BACHORY!!!!! Każde dziecko zasługuje na miłość i ciepło nie zależnie od tego jak i przez zostało poczęte i czy ma mądrych czy głupich rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supermamo
a pelerynke masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Plemnik...
Melduję że to ja ! Teren rozeznany, baza postawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tej wyżej, ta wyżej ma imię, tudzież nicka. O dzieciakach, będę mówić jak mi się będzie podobać, zresztą podobnie jak o wszystkim i o wszystkich. Może i każde dziecko zasługuje na miłość, ale 3/4 jej nie dostaje. Dlatego lepiej usuwać niż wychowywać w poczuciu, że są niekochane i niepotrzebne. Ale to już insza inszość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilIli
wpierdalam martwe płody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdaniem.................
to nie ciaza jak zwykle wszyscy wyolbrzymiacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziesz mówic o dzieciakach jak cię się podoba. OK, ciekawe co zrobisz jak kiedyś kyos powie o twoim dziecku bachor. Nigdy nic nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak to zwykle na kafe bywa nastąpiło zboczenie z tematu :P :P :P hmm co do pytania : nie bardzo mi sie wydaje zebys mogla byc w ciazy choc wszystko jest mozliwe no i ten brak okresu od 2 lutego tez moze byc niepokojacy najlpeiej zrobisz jak udasz sie do gina ew. po test do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy2006
zrobiłam test - jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermamo, nie nazwałam żadnego konkretnego dziecka bachorem i zwykle tego nie robię, chyba, że jakieś mnie mocno zdenerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sorki, trochę moze mnie poniosło. HA ha ha dziewczę w ciąży!!! Dasz radę, będzie OKi. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no to gratuluje Pomocy2006 :) heh jak to niewiele potrzeba szkoda ze Twoj facet nie pomyslal i nie umyl czlonka po wytrysku a przed ponowna penetracja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Supermamo --- zdarza się :) Pomocy --- upsss, no cóż, gratuluję. Mam nadzieję, że urodzisz zdrowe, śliczne maleństwo. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrob jeszcze jeden test
dla pwewnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIUHFIORHFROIKNF
ale to chyba ktos inny napisal i sie pod nia podszyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×