Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maja1230

DERMABRAZJA- KTO ROBIŁ NIECH NAPISZE MI CZY WARTO, BARDZO PROSZĘ!!!

Polecane posty

Ja również robiłam mikrodermabrazję. Przez 3 dni nie wychodziłam w ogóle z domu bo taka byłam czerwona. Jednak nie żałuję bo efekty są świetne. Może nadal nie mam idealnie gładkiej buzi ale widzę ogormną różnicę. Jednak przy takim zabiegu radzę najpierw iść do dermatologa a później wybrać dobry salon kosmetyczny. Taką listę zaufanych salonów masz na stronie dourody.pl z ktorej ja własnie korzystam :) no i po zabiegu dużo kremów z filtrem na buźke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melodyjjka6
Ja uwazam ze warto i warto tak naprawde jeszcze korzystac z takich cenowych okazji www.wartorazem.pl/index.php/main/oferty/Warszawa poniewaz wiadomo ze nie jest to tani zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaki
Tyle powikłań po mikrodermabrazji , może musisz zrobić inny peeling do problemu skóry polecam przeczytanie o innych zabiegach na www.zpamietnikakosmetyczki.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oolivkaa84
ja jestem właśnie po zabiegu mikrodermabrazji. Robiłam w piątek w salonie Galeria Image w Poznaniu na ul. Wilczak 12a. Po zabiegu w ten sam dzień miałam lekko czerwoną buźkę, ale w sobote wszystko wróciło do normy. Już nie jestem czerwona, skórę mam fajnie wygładzoną. Teraz czekam tylko jak bardzo będę się łuszczyła ;) zabieg chcę zrobić jeszcze z 3-4 razy żeby dał lepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, po zabiegu mikrodermabrazji skóra jest lekko zaczerieniona, ale to normalny objaw, bo jednak zabieg jest trochę inwazyjny. Natomiast efekty są bardzo fajne. Zwłaszcza przy bliznach potrądzikowych czy rozszerzonych porach. Najlepsze efekty daje kilka zabiegów. Ja ostatnio byłam na konsultacjach w estetice w krakowie i chyba się zdecyduję za zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy ciołki
widzicie różnice między dermabrazją a mikrodermabrazją? bo mam wrazenie,że nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbdshgvhjan
Autorka posta pytała o dermabrazję a nie o mikrodermabrazję. To dwa różne zabiegi, więc proszę nie wypowiadać sie mikrodermabrazji bo temat nie o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majestics
Mikrodermabrazja, kwasy AHA, peeling kawitacyjny, peeling ciała, masaż relaksacyjny, makijaż w przystępnych cenach u klienta w domu-Kraków Pytania oraz rezerwacja pod nr tel. 784 930 354 lub mail: majestics@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judyta80
Dziewczyny polecam mikrodermabrazje szczególnie teraz jesienia. Uwielbiam ten zabieg jako złuszczenie naskórka po lecie. Mikro oprocz standardowego zanieczyszczenia skóry usuwa równiez przebarwienia słoneczne oraz blizny potradzikowe. Koszt zaczyna sie juz od 150zł do 250 połączony z odpowiednią pielęgnacją. Szczegolnie polecam mikrodermabrazje AccelaFuze gdyz stosowana jest tam jednorazowa koncówka :) Jesli macie watpliwosci czy taki zabieg jest dla Was zawsze podpytajcie kosmetyczke. ja polecam zabieg i gabinet Vacu-med Centrum w Krakowie, Pani Agnieszka jest bardzo profesjonalna w tym co robi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Juduty
proszę nie reklamowac tu tego badziewia. Poza tym to topik o dermabrazji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia125
Witam z tego co wiem dermabrazja to dosyć mocny zabieg i czasen mawet trzeba go wykonywać przy znieczuleniu miejscowym. Złuszczane jest kilka warstw naskórka naraz więc po zabiegu może być bolesność skóry. Osoby które mają tendencję do bliznowacenia skóry,którym wolno goją się rany zadrapania raczej powinny zrezygnować z tego zabiegu ponieważ mogą miec problemy. Przed zabiegiem Lekarz ( najczęściej wykonują to lekarze) przeprowadza (powinien) wywiad bardzo szczegułowy i decyduje czy taki zabiweg może wykonać. Szczeże powiem że wolałabym zrobić sobie peeling hemiczny niż taką dermabrazję :):) albo nawet kilka zabiegów mikrodermabrazji nie są aż tak inwazyjnę a też przynoszą efekty:):) a pozatym takie zabiegi trzeba robić w sprawdzonych miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igoria
poszukuje rewelacyjnego kosmetyku do mikrodermablazji firmy l,oreal -jak dotad nieosiagalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola Galinowska
własnie wróciłam z kliniki ESTINITY na mokotowie w Warszawie! zapłaciłam tylko 99 złoty i jeszcze nigdy nie miałam tak gładkiej cery ( mają nowoczesna maszyne). Serdecznie POLECAM Panią Magde Wadowską!! http://www.estinity.pl/mikrodermabrazja/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KKm287
Ja robiłam mikrodermabrazje w salonie dr Kulczyckiej we Wrocławiu i mam gładziutka cere. Wszystkie blizny czy nierownosci zniknely. Zabieg najlepiej zrobic kilka razy, ja mialam 3 i to w zupelnosci wystarczylo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JellySQ
KKm287 - mogłabyś podać cenę tego zabiegu? Szukam dobrego gabinetu we Wrocławiu, a o dr Kulczyckiej słyszałam dużo dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wawrzynek87
Jelly nie ciężko znaleźć informacje o dr Kulczyckiej w internecie. Wszystko masz na stronie internetowej http://www.kulczycka.pl/ Mnie również zainteresowała oferta jej gabinetu, dlatego już umówiłam się na wizytę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JellySQ
Wawrzynek87 jesteś już może po zabiegu? ja mam termin w Gabinecie dr Kulczyckiej na 7 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam do czynienia z dermabrazją, mikrodermabrazją i laserowe usuwanie blizn laserem fraxel :) DERMABRAZJA - nie polecam. Chyba że ktoś ma dużo czasu wolnego i lubi siedzieć w domu. robiłam około 5 lat temu, koszt ok. 2000zł - wolałam u dobrego chirurga. efekty widoczne. Minus wielki, że przez 4/5 tygodni na twarzy ma się jednego wielkiego STRUPA!! Ja przez ten czas siedziałam w domu i nigdzie nie wychodziłam - bardzo męczące. Chyba przez pierwsze 2 tygodnie strup tworzył całość i nie można szeroko otwierać buzi, a to wiążę się z tym że jedzenie przyjmuję się tylko w wersji płynnej. Śmiać się też nie wolno, bo strupek może popękać. Po tym jak strup zejdzie, jest czas że skóra jest różowawa i bardzo wrażliwa. Ja robiłam dermabrazję na wiosnę i to był błąd!! Wiosna i lato jest okresem, że jest dużo słońca i nawet niewielka ilość powoduje przebarwienia :) Zwracałam uwagę, smarowałam sie kremem 50, kupiłam kapelusze osłaniające twarz, ale do dziś mam problem z przebarwieniami i coraz bardziej się zwiększają. Jeżeli chodzi to nie należy do przyjemnych. Zanim sie rana zastrupi, bardzo nieprzyjemne jest odkarzanie wodą utlenioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIKRODERMABRAZJA na duże blizny ona nie działa. Efekty są widoczne po wyjściu, skóra odnowiona :) Chciałabym zwrócić uwagę, że są różne intensywności mikrodermabrazji: w większości gabinetów kosmetycznych robi się nie powiem fachowej nazwy, ale takie urządzonko co zasysa, jest ona mniej inwazyjna. Często łączy się z ampułką, czy algami. i robiona przez dermatologa - w jednym gabinecie spotkałam się to jest dermed ( w Krakowie mam najbliżej) http://www.dermed.pl/krakow/zabiegi/kosmetyka-twarzy/mikrodermabrazja usługa droższa, ale głębiej ścierany jest naskórek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LASEROWE USUWANIE BLIZN ja robiłam w salonie dermed w Krakowie, laserem: http://www.dermed.pl/krakow/zabiegi/laseroterapia/laser--fraxel---nowosc/ Polecam! Tu na wstępie, jeżeli decydujemy się trzeba wziąśc pod uwage min. 3 zabiegi. Zabieg nie należy do przyjemnych, zdecydowanie mniej bolesny niż dermabrazja. W porównaniu do dermabrazji i czasem regeneracji to rewelacja. Po zabiegu jesteśmy napuchnięci i lekkie zaczerwienie. W zależności od stopnia i wrażliwości skory mija ono po 3/5 dniach. Nie tworzy się nam rana. Jak przyglądniemy się z bliska to bedziemy mieć takie malutkie strupki wielkości ukłucia. Nie ogranicza nas z aktywności. Jeżeli ktoś ma głębokie blizny, to ten zabieg jest fajny bo przez chyba 2 tygodnie blizny są wypełnione i ma się gładką twarz o jakiej się marzy. Ja tylko zrobiłam 3 zabiegi, ze względu kasowych. Porównując pod kątem efektywności lepsze rezultaty były po dermabrazji. Jeżeli miałabym wybrać ponownie zabieg: to wybrałabym laser fraxel. Nie ogranicza nas w codziennym funkcjonowaniu! i wolałabym poczekać na jesień. Po takich zabiegach skóra jest delikatniejsza i łatwo o przebarwienia! jeżeli chodzi o laser to trzeba zwrócić uwagę jaki, bo z tego co przeglądałam są lasery po których ma sie rany i okres regeneracji jest dłuższy i bardziej uciążliwy. Mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto ale dermabarazje laserową -najlepsze efekty polecam zabieg jak również sprawdzoną klinikę dr mirackiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można wykonać zabieg dermabrazji na śląsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggos
Prosze o namiary na dobrego lekarza wykonujacego dermabrazje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikrodermabrazja nie pomoze na glebokie dziury. Tez mam straszne wertepy potradzikowe. Mialam 2 dosyc inwazyjne zabiegi dermabrazji mechanicznej. Moja dermatolog dala mi skierowanie na taki zabieg do kliniki we wroclawiu na ul. Chaubinskiego. Zabiek polegal na calkowitym zdarciu naskurka do skury wlasciwej. Wszystko robione pod narkoza. Po wybudzasz sie z twarza w bandarzu i chodzisz tak przez tydzien po czym ci sciagaja opatrunek i kolejny tydzien dochodzi skora do siebie. Za zabieg nic nie zaplacilam. Czy bolalo ? Cholernie wkoncu obdarli mnie ze skory. Czy byly efekty ? Byly bo blizny sie splycily, wypuklosci znikly a dodatkowo po takim czyms skora regenerowala sie sama swietnie bo byla pobudzona do produkcji kolagenu. Ale po roku powtorzylam zabieg i juz nie bylo efektu wow. Teraz tez szukam czegos by podiac dalsze kroki w splyceniu tych szpecacych blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, również zastanawiam się nad dermabrazja mechaniczna u chirurga na dziurki/blizny na twarzy szukam dobrego chirurga który jest w tym zakresie doświadczony, możecie polecić jakiegoś doktora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2018 o 01:40, Gość gość napisał:

Mikrodermabrazja nie pomoze na glebokie dziury. Tez mam straszne wertepy potradzikowe. Mialam 2 dosyc inwazyjne zabiegi dermabrazji mechanicznej. Moja dermatolog dala mi skierowanie na taki zabieg do kliniki we wroclawiu na ul. Chaubinskiego. Zabiek polegal na calkowitym zdarciu naskurka do skury wlasciwej. Wszystko robione pod narkoza. Po wybudzasz sie z twarza w bandarzu i chodzisz tak przez tydzien po czym ci sciagaja opatrunek i kolejny tydzien dochodzi skora do siebie. Za zabieg nic nie zaplacilam. Czy bolalo ? Cholernie wkoncu obdarli mnie ze skory. Czy byly efekty ? Byly bo blizny sie splycily, wypuklosci znikly a dodatkowo po takim czyms skora regenerowala sie sama swietnie bo byla pobudzona do produkcji kolagenu. Ale po roku powtorzylam zabieg i juz nie bylo efektu wow. Teraz tez szukam czegos by podiac dalsze kroki w splyceniu tych szpecacych blizn.

Hej, a jaką procentowo poprawę zauważyłaś po 1szej dermabrazji? Czy mała dziura która ma np. 0,5mm glebokosci jest w stanie się wygładzić? Jestem ciekawa twojej opinii, może podasz mi także nazwisko doktora który ma w tym doświadczenie bo ciężko znaleźć w Polsce, w stanach dermabrazja mechaniczna jak i dermasanding czyli manualna dermabrazja papierem ściernym są stosowane bo są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×