Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lenata

ochota na trojkat...

Polecane posty

Gość lenata

hejka... ja mam 22 lata a moj facet 25. oboje jestesmy goracymi kochankami ktorzy maja tysiace pomyslow na sex. ostatnio wpadlam na pomysl by urozmaicic to z jakas kobieta.... moze sa jakies chetne panie ktore maja ochote do nas dolaczyc ?? jesli tak to zapraszamy ... my jestesmy z lodz i mamy swoje lokum pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa mowa
Kurczę, my też szukamy jakiejś kobietki ... i nic :( Jesteśmy z Warszawy. Powodzenia lenata To nie takie proste, jak się wydaje. Tutaj większość tylko o tym głośno mówi, ale raczej zdecydowanych to nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OIUHFIORHFROIKNF
poszukajcie na czacie, tam jest duzo chetnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianin
A nie szukacie przypadkie faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianin
Czerpiąc niewypowiedzianą rozkosz nadstawiam swoją zmęczoną wedlowską jamę ponętnym uczestnikom XV zjazdu kombatantów ziemi kieleckiej. Ponadto moim wyglądem przypominam leśnego trolla po chorobie Creutzfeldta-Jakoba, a mój młodzieńczy zarost wygląda jakby w gówno zapałek powbijał:O Dodam że moja stara wygląda jak zula z bagien:O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodzianin
Codziennie rano pani Stasia z osiedlowego warzywniaka upycha mi w moje rdzawe oko kilogram soczystej kapusty kiszonej co zbawczo działa na mój zwieracz, który po tych zabiegach jest świeży i prężny niczym usta pani Bożeny Dykiel w słynnej „Sztuce Kochania”...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h2.
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×