Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stala bywalczyni

piekny jest sex..ale czy osoba ktora kocha zaproponuje cos tak oblesnego?

Polecane posty

Gość Zgodze sie z widzialnaa
Carrie naprawde nie rozumiem o co Tobie chodzi... Okres Ci sie zbliza czy jak?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn zamiast sie zamartwiac zlościsz się ale powiązania piosenski z chorym dzieckiem też nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd zaczęlam pisać o tobie dyskretnie to omijasz. nie musisz odpowiadać, ale może naprawdę zastanow się komu nie wybaczylaś ( nie pisalabym tego gdybys teraz cokolwiek mi odpisala choćby \"nie\" \"nie wiem\", \"nie znasz mnie\"cokolwiek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stała bywalczyni nie znam twoich wyników. Musiałaś być w dużym szoku i pewnie nie słuchałaś lekarza. W obecnym stanie medycyny, żyje się o wiele dłużej niż 20 lat z wirusem HIV. Przeżycie zbliżone jest do normalnego. Komfort życia jest gorszy,ale w podobnej sytuacji są cukrzycy czy chorzy kardiologiczni-a są ich miliony. Widzialnaa nie będę ci się spowiadać, skąd posiadam taką wiedzę. Jest to wiedza rzetelna, oparta na najnowszych publikacjach, sposobach leczenia i doświadczeniu ludzi siedzących w tym na codzień. Znam bardzo dużo kobiet, które nieświadomie żyły z wirusem HIV, zarażone przez swoich mężów, partnerów, chłopaków. Dzięki odpowiedniej pomocy, są w stanie zakładać rodziny, żyć od nowa, być szczęśliwe. HIV nie równa się śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelie m.
Kafeterija jesteś w tej dziedzinie pełną wiedzy i kompetentną osobą, tylko nie używaj zbędnych przecinków jak w jęz. angielskim, proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mialam zamiaru cię urazić, ani abys mi się \"spowiadal\" . pytałm się, bo studiuję na kieruku, takim dziwnym, eksperymentalnym, gdzie mamy bardzo duzo seksulogii i wszystkiego co z tym związane. mialo byc zupelnie co innego, ale wyszlo to.. i zoabczylam, ze naprawde masz wiedze ( a nie ze np kitujesz. pamiętam pojęcia choćby) i zaimponowaleś mi i bylam ciekawa skad to wiesz, pomyslalam, moze pogadamy troche, skad masz najnowesze źródla wiedzy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uczciwiej bedzie napisać ; jesli odpowiesz mi na moje pytania, bo nie sądzę, abym byla rownym rozmowcą w tej dziedzinie z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry wszystkim za te wpisy jedne po drugich mialam na mysli, ze uczciwiej bedzie napisac, ze to mialby wyglądać, razcej, ze ja zadaję pytania, a ty mowisz, bo... dalszy ciąg zdania już znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, przecinki to rzeczywiście mój problem:-o i rzeczywiście za dużo czytam i piszę po angielsku:-p Po pierwsze jestem babeczką. Po drugie wydaje mi się,że problem interesuje cię bardziej psychologiczno-socjologicznie. Ja znam to od strony medycznej. Mogę podać ci adres, gdzie są najnowsze doniesienia, osiągnięcia(po angielsku-sic!), ale nie wiem czy będzie to dla ciebie przydatne. http://www.cdc.gov/ po polsku-www.aids.gov.pl/ A jeżeli chciałabyś pracować z takimi ludźmi, zapraszam do jednej z wielu fundacji czy stowarzyszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie wierze w te historie .. To co pisze autorka nie ma w ogole sensu na topiku o powyzszym tytule ... O czym to jest ? o HIV, czy o tym co zrobi osoba ktora kocha ? Z tego co ona pisze, wynika ze nienawidzi goscia ... Wspolczuje ludziom z HIV, ale to wszystko tutaj brzmi to jak jakas chorobliwa mitomania ... Moze klasyczna hipochondria ? Jak sie myle to pzrepraszam z gory ... Jak ci ktos mowi ze jest wynik ujemny albo negatywny, to nie znaczy ze jestes chora i umrzesz ... :) Ktos zadal pytanie autorce, na ktore nie widzialem odpowiedzi: czy powiedzialas o tym tej trzeciej dziewczynie ? Czy uprzedzilas ja ? Czy czekasz az zarazi jescze paru innych ludzi ? A co z twoim facetem ? Czy on tez ma HIV ? I co z tym robi ? Kupy sie to wszytsko nie trzyma psychologicznie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Kafeterija - dzięki za adresy! angielski znam :) tak, jak się okuzje w moim życiu glownie problemy ciekawią ,mniee ze strony psychologicznej.. ale nie jestem pewna, czy to zdrowe dla mnie :)). ale mnie wyczułaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abym miala zdecydować, czy chę z nimi pracować to hmm.. chyba musialabym ich poznać bliżej. na razie poznaję kobiety ktore wyszly z krzywdzących związkow, \"wyleczonych\" alkoholikow, żony zdradzane, ktore odeszly i wybaczyly.... ciesze się z tego. nisą ze sobą mądrości zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi :). tak naprawde mam taki dualizm ; ciekawią mnie cierpiący i ci co wyszli z cierpienia.. o ktorych sie mowi, ze są \"zdrowi psychicznie\". stwierdzam, ze nie wazna droga- czy przez chorobę, molestowanie psychiczne, fizyczne, dysfunkcjonalny dom - prowadzi do takich samych wnioskow. jesli ktoś chce się wyleczyć, a leczenie jest trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są przeróżni ludzie zakażeni wirusem HIV. Narkomani. Kobiety i mężczyźni, którzy nie byli świadomi,że partner(ka) seksualny(a) czy mąż(żona) ich zakazili. Prostytutki. Geje. Dzieci. Każdy ma swoją historię. Niestety muszę się już pożegnać, miłej lektury na stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie są różni i kazdy ma swoją historię, jasne. ja mowialm o wniiskach do jakich się dochodzi w pewnym momencie zdrowienia. są jakby takie same. ze wybaczenie niesie uzdrowienie dla osoby ktora wybacza. ze sie czerpie z zycia, cieszy kazda chwilką, ze lubi sie przevbywać tylko ze soba jak i w towarzystwie. ze nabiera sie spokoju ducha. wolnosci od potrzeby aprobaty innych. ze nie przejmuje sie \"pierdolami\", gdzie inni ludzie mowią - trudność - oni wyzwanie, gdzie inni mowią - błąd - oni potrzebna lekcja, uczę się itd itd. to jest cudowne. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się wkopałaś. Kurde, ja takie rzeczy na studiach robiłem, że włos się jeży jak sobie pomyślę, że mogłem się czymś zarazić. No ale żyję i cieszę się pełnią zdrowia. Lubię coś wnosić do dyskusji. Pzdr600

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topol102
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×