Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ara

czy można przejśc z nanu 1 na humanę?

Polecane posty

Gość ara

Mała nie chce mi pić nanu bo nauczyła się pić mleko tylko zagęszczane kaszką i to tą jabłkowa słodką. Ale nie mogę jej cały czas dawać kaszki do mleka. Czytałam o humanie i pisało że to gęste mleko. Czy ktoś tak przeszedł na inne mleko? Czy humana jest słodka w smaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli dziecku nie smakuje nan to poprostu zmien je na inne podobno humana jest bardzo dobra ale ja nigdy nie uzywalam Nie wiem ktore mleko oprucz nan jest zageszczane Ale sprobuje wyprobowac Humane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że spróbuj. Mój mały natomiast nie chciał Nan i Humany a posmakowało mu Bebiko. Są przecież mleka \"R\" i one są gęściejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dziecko tez nie tolerowało ani NAN ani BEBIKO .Jest właściwie od początku na HUMANIE i naprawde polecam.Nie mial po tym mleko żadnego ulewania,dziecko było syte itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
no tak Kangurek a powiedz mi ile kosztuje humana 2 bo niewiem?? Mała kończy 4 m-ce to dać jej humanę 1 czy 2? chyba 2 ? co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
acha i powiedz mi kangurku czy ta humana jest słodka w smaku ? bo nan jest mało słodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam o tyle pecha ze mieszkam w małej miejscowości i u nas humanne można dostać tylko w aptece gdzie kosztuje 14 zł i to na zamówienie zazwyczaj.Ale w dużych skelepach jak tesco kupuje za ok 8 zł więc róznica jest. Humanna 2 jest powyzej 4 mieisąca,ja mojemu dałam 2 jakoś tydzień przez 4 m.A czy słodkie? mhmmm prawde mówiąc nie wiem bo nigdy nie próbowałam,ale jak zrobie za ok 2 godzinki mleczko to dam znak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na Twoim miejscu dałabym 2 ale gdybyś się bała to daj dzidzi lepiej 1 PLUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ara
mała nie chce mi pić przed chwila dałam jej bebiko 2(od 4 godz.nie piła) i jak zaczeła zachłannie to wypiła tylko 70 ml czy to nie za mało? natomiast jak jej zageszcze kaszka ta jabłkowa to wypije i 180 ml, nauczyła sie chyba geste pić a czy humana jest gesta? a nie orientujesz sie czy real ma humane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może poprostu nie ma apetytu??? np ząbki. Mój mały to na początku tak do 2 miesięcy był głodomorkiem non stop by jadł,potem zjadł 30-50 ml i wystarczyło jemu na 5 godzin .Teraz ma 5 m. i od tygodnia znów mam problem to pewnie przez zeby bo nie chce jesc przez 6 godzin a jak zje to niecałe 50 ml. Im mleko większe to i gęściejsze,no ta 2 żeby była gęsta to aż nie jest .Może poprostu jemu tyle wystaczy co zje?.Co do relala to nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po degustacjii :P no dla mnie jest słodziutka nawet ale czy dla dziecka??? mhmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolabit
mój maluszek ma prawie 3 miesiące i karmie go humaną 1 plus na początku było wszystko dobrze ale ostatnio robi mi brzydką kupke nie wiwm czy to od mleka zastanawiam się nad zmianą mleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×