Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy nigdy tak nie mialam

pomocy- do kobiet

Polecane posty

Gość pomocy nigdy tak nie mialam

mam straszne uplawy.. jestem tam niesamowicie spuchnieta.. wszystko jest rozpulchnione.. i tak strasznie smierdzi.. myje sie co 30 minut.. nie moge wytrzymac tego zapachu.. nawet nie sadzilam ze moze z tamtych okolic tak smierdziec.. nawet maz mi to powiedzial jak ogladalismy tv.. wiem wiem ze musze isc do lekarza... ale co moge robic przez te dni w oczwkiwaniu na wizyte??? podszywaczow olewam , facetow tez-- wiec nie radze sie nie trudzic jezu dziewczyny ja nie wiem jak jutro z domu wyjde!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup
sobie dopochwowe globulki w aptece- zapytaj o takie na stany zapalne pochwy. ale koniecznie jak najszybciej lec do gina- ja na twoim miejscu bym zapisala sie i poszla od razu pierwszego dnia jak bym cos takiego miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy nigdy tak nie mialam
na mojego gina czeka sie miesiac na wizyte.. jutro dzwonie do bylejekiego sie umowic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup
zapytaj też w aptece o płyn do irygacji tantum rosa- ale to pewnie nie za wiele pomoże , widać masz bakteryjny stan zapalny! mąż też pewnie będzie musiał się leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup
pewnie , że tak- leć do pierwszego lepszego gina!- szybciutko- nie czekaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milkaa
..pędem do gina...to chyba jakieś poważne zakażenie bakteryjne (nie czekaj aż miesiąc bo to chyba przesada,,,najlepiej z rana do pierwszego lepszego) jesli ten zapach jest aż tak niedo wytrzymania to na pewno poprsiłabym o pare dni zwolnienia. Moje zdanie jest takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy nigdy tak nie mialam
dziekuje Wam bardzo:) jutro umowie sie z lekarzem.. boze jak mu rozloze nogi na tym samolocie to chyba facet padnie a ja spale sie ze wstydu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu jest lekarzem od tych stref, a tam rózne rzeczy mogą się dziać, nawet może nieładnie pachnieć... W końcu nie jest okulista, zeby mu zawsze wszystko miało estetycznie wyglądać.... Wiec się aż tak nie przejmuj, najwyżej delikatnie uprzedź faceta zanim się rozbierzesz, ze Twoja przypadłośc ma takie oblicze i jakoś to pójdzie... Najważniejsze, zeby to jak najszybciej wyleczyć. Powodzenia! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwester stalone
zrób tak jak sylwester stalone w rambo 3. rorgryż nabój, wsyp proch do pizdy i wypal dzióre - jak zgaśnie nie powinno już śmierdzieć, ale gdyby i to nie pomogło spróbuj z granatem. p.s. tutaj nikt ci nie pomoże - zapytaj na forum "kulturalne rozmowy o seksie i związkach" tam jest wiele kompetentnych osób, a stałym bywalcem jest nawet ginekolog - często udziela porad, ale ma jedną wadę - jest pojebany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×