Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Tomek_

Szukam kochanki

Polecane posty

Gość lachudra
tylko seks i nic więcej żadnych zobowiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolona29
No łachudra widzę że jesteś bardzo napalona Tomeczka oj i to bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam marchewki:( zima jest i na ogrodzie mi nie rosną....chyba będę musiała do sklepu zapierdalać specjalnie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Tomek_
że niby mam uprawiać dziki seks z lachudrą??... chyba nie tak mialo to wyglądać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lachudra
PRZECIEZ SZUKASZ KOCHANKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thomeks2
Ja rowniez szukam kochanki. najlepiej w krakowie.przedzial od 23-44. zarowno seks z mlodszymi kobietami jak i dojrzalymi jest cudowny:) uwielbiam pieszczoty i wole dawac niz brac...oferty prosze na gg 8240285 lub mail thomeks@o2.pl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEZDECYDOWANAPANNA
CZY JESTES ZDROWY? CZY UDOWODNISZ TO STOSOWNYMI BADANIAMI? CZY SZCZYCISZ SIE PENISEM O NORMALNYCH ROZMIARACH? CZY UWAZASZ, ZE JESTES DOBRYM KOCHANKIEM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _TOMEK_
CZY JESTES ZDROWY? - w granicach normy ;-) CZY UDOWODNISZ TO STOSOWNYMI BADANIAMI? - o raju :-/ prawie jak na rozmowie kwalifikacyjnej ;-) CZY SZCZYCISZ SIE PENISEM O NORMALNYCH ROZMIARACH? - Szczycę się pewnisem o naturalnych rozmiarach ;-) (ale tekst!!!!) jak kupuje gumki to zwykle są ciasne... CZY UWAZASZ, ZE JESTES DOBRYM KOCHANKIEM? - uważam że tak, przynajmniej staram się. Ale obawiam się że trudno będzie o referencje. Wystawiła byś mi referencje? ;-) Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiusz tiger
lo matko...... kolo, ty nic nie skumales z tych pytan??????????? gdzie sie takie tempole jak ty rodza??????????? teraz to juz zadna z toba nie pojdzie......... zjebales sprawe podstawowo..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelny omam
tomku chyba nie zrozumiales o co chodzi niezdecydowanej pannie. powiem wiecej: Z PEWNOSCIA NIE ZROZUMIALES. jestes zalosnym i nie myslacym faceciczkiem. szkoda na ciebie czasu. idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEZDECYDOWANAPANNA
A skad wy to wiecie o co mi chodzi?! Byly proste pytania i dal proste odpowiedzi. Tak, badania sa jak najbardziej wskazane co do tych co szukaja wrazen, nie wiadomo czy juz nie sa zarazeni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupelny omam
niezdecydowana, teraz widze ze ty tez jestes niekumata. ale jak ci wystarczaja odpowiedzi tomka to popros kogos, zanim sie z nim przespisz, zeby sie za ciebie modlil.... granice normy....... nie wiem czy wiesz, pusta glowko, ale istnieja "granice normy" dla HIV, z ktorymi mozna zyc. takze powodzenia, bo az mi cie szkoda, laseczko. a na koniec wystaw mu pisemne referencje, bo chyba trafilas na prawiczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×