Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KosaKosa

Faceci to frajerzy

Polecane posty

Gość Mądra Pani
O jezu, przecież ja twierdzę inaczej - to znaczy popieram Kosę itp. To raczej Ty swoim pierwszym postem dałeś do zrozumienia, że z Kosą jest coś nie tak. A teraz piszesz, że to normalne.. To ja już nie wiem... Suma sumarum - cieszę się, że się przyznałeś. Mam nadzieję, ze Twoja żona też Cię zdradza na boku, a Ty nawet o tym nie wiesz :) To byłoby całkiem fair, nie uważasz? Wszyscy byliby szczęśliwi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A na starość zostaniesz starą
Jesteś dokładnie taka sama, jak faceci, którzy bawią się kobietami (czyli ci, których krytykujesz). Nie możesz powiedzie,ć że jesteś od nich lepsza, bo postepujesz tak samo jak oni (bawiąc się facetami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O moj boze.... Wy w ogole mnie nie czytacie... Albo nie rozumiecie co do was mowie!!!! Po pierwsze - nie dostalam od zadnego faceta po dupie!!! Pisalam juz, ze to moje kolezanki, siostry, matka, ciotki itd. dostawaly, a ja tylko patrzylam i chlonelam, uczylam sie, dzieki czemu uniknelam takiego samego losu!!! Zaden samiec nie zdazyl mnie olac, byc moze kiedys mu sie uda nie przecze, bo nie wiem co bedzie. Po drugie - nie pisze tutaj, zeby sie wyzalic i powalczyc z sama soba. Napisalam wyraznie ze kieruje ten post do kobiet. Ze chce im cos poradzic. Zerknijcie raz jeszcze na moj pierwszy post. Nie pisze tam nic o sobie, tylko o tym, co powinno sie robic. Czy to naprawde takie ciezkie do zrozumienia???? dystrofia - rozczarowalas mnie, na poczatlu pisalas co innego i zgadzalas sie ze mna (chyba ze tobyl jakid podszywacz), a teraz i ty brutusie przeciwko mnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak czytam co piszecie, wyglada to jak bitwa a wy ustawieni po przeciwnych stronach barykady, to śmieszne trochę bo przy ostrożnym szacunku istnieje sto milionów galaktyk, a wszechświat, poszerza się z prędkością 2000000 mil na sek, można przyswoić to sobie jako fakt lub spojrzeć z innej perspektywy, wybór należy do nas:) ps.przedłurzaczu skopiowałeś stopkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam powiem, ze mam cudownego faceta, jestem z nim juz dosc dlugo i milosc nie umiiera, a wrecz przeciwnie wzmacnia sie z dnia na dzien. Mam w rodzinie przyklad pary, ktora po 20 latach malzenstwa kocha sie wciaz tak samo, nie ma w ich zwiazku mowy o zdradzie, monotonii czy znudzeniu sie soba. Napiszecie mi skad to moge wiedziec, ze ze mna i moim mezczyzna bedzie tak samo - opowiedz, nie moge, ale wierze w to i zrobie wszystko zeby tak bylo. Mozna to nazwac idealizmem lub naiwnoscia, ale myslenie takie jak Kosy to dla mnie zabijanie podstawowych wartosci w zyciu jak milosc i zaufanie. One istnieja, tylko trzeba trafic na odpowiednia osobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO :) zartowałam, nie zawsze się zgadzam z tym co wypisujesz na topikach, ale spox:) miłosc rodzi się przez świadomosc, innej drogi nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna Mądra i Kochana
wspolczuje wszystkim facetom, ktorzy szlajaja sie po burdelach czy pierdola obce malolaty. Po prostu wasze partnerki wam nie daja, a wy biedni nie mozecie sobie poradzic z nadmiarem spermy w jadrach. Tak mi przykro. Jestescie tak od nas kurwa zalezni, ze az mi sie smiac chce. Zalosni do kwadratu, juz nawet zwierzeta sa bardziej wyrafinowane. Ale wiecie co. Ja juz zaczelam ofensywe. W liceum wymyslilysmy sobie z kolezanka, ze wypuscimy w eter fajna suke, ale chora. I juz kilku sie nawinelo. Mam nadzieje, ze w koncu i do ciebie dojdzie przedluzaczu, a wtedy juz nie bedziesz mial co przedluzac, bo nie przedluzysz sobie zycia. Tak wlasnie tak. Jestem diablem wcielonym i dzieki mojej marionetce, ktorej place, pozarazam was wszystkich, az w koncu w ktoryms tam pokoleniu odechce wam sie latac z chujem na wierzchu i puszczac sie z kim popadnie. Skonczy sie eldorado moi drodzy chlopcy. Ale poniewaz mam dzis dobry humor, napisze, ze marionetka jest blondynka, ma zajebiste cialo i jest nosicielka wirusa hiv. Dzieki mojej kasie podrozuje po calej Polsce, odwiedza wszystkie kluby i zalicza coraz wieksza ilosc kolesi. Uruchomie swoje wtyki i do cienie przedluzaczu tez dotre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz? nie podoba mi się cofanie do przeszłości, nie przekonuje mnie to, panta rei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy, tak naprawde od was zalezy jak pokierujecie swoim zyciem. Ja tylko chcialam pomoc, ale widze, ze malo osob to rozumie. Tak wiec zycze wam abyscie sie zakochiwali i zyli dlugo i szczesliwie.. w iluzji. Moze to i lepiej. Tak zyje sie latwiej. Czlowiek generalnie lubi byc nieszczesliwy. Moze wy, kobiety (te ktore sa zapatrzone w facetow) lubicie byc po prostu zdradzane i upokarzane? Moze to wam daje jakas wewnetrzna sile do zycia. A moze po prostu chodzi o licytowanie sie z kolezankami - ktora ma gorzej. Nie wiem. Nie chce wiedziec. Ja czuje sie zajebiscie, jestem szczesliwa, nikt i nic mnie nie ogranicza, jestem pelna milosci i uczuc, ale nie do facetow, a ten, kto tego nie rozumie i mysli, ze tylko na milosci do faceta to polega, jest po prostu niesamowicie ograniczony. Ja nie robie tego z jakichs powodow - z zemsty czy z checi przedluzania gatunku. Robie to z czystej przyjemnosci, z egoizmu, czy to zle? Wiem, ze to jest niespotykane, zwlaszcza wsrod kobiet, ale coz. Widocznie jestem wybrykiem natury. I dobrze mi z tym. A swojego zdania o facetach nie zmienie. Wszyscy sa tacy sami, tylko jedni dzialaja z opoznieniem ;) A do przedlurzacza i innych jemu podobnych niech w koncu dotrze prawda, byc moze bolesna, ze my to robimy z PRZ JE MNOS CI!!!!! Z tego, ze lubimy tak robic i chcemy. A nie z rozpaczy, smutku i zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obiło mi sie cos o uszy, ale nie znam tematu, teraz zerknełam \"podświadomość bywa przywiązana do tego, co nas obciąża karmicznie i utrudnia życie, bo może się to jej wydawać przyjemne lub ważne\" rozumiem, ze te sesje mają od tego uwolnic:) wiesz? troche inaczej to pojmuję, wierze w ewolucję świadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piękna Mądra i Kochana
No tak, zapomnialam - ty ruchasz tylko siostry, hehehe... Wszystko zostaje w rodzinie.. Brat po bracie na jednym warsztacie. ;) To chyba bardziej zalosne niz wizyta w burdelu... No to zarazimy siostrzyczke, ona tez na to zasluzyla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PO jak to???? niedawno się chwaliłeś, że musi byś Barbie inne zwalasz noga z łożka:P nawet Cię objechalam za to na orange

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEDŁURZACZ...
nie wiedziałam, że z Ciebie taki beznadziejny DYMACZ!!! bleeee zero szacunku dla takich jak Ty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KosaKosa ... masz racje, faceci to frajerzy, oprócz facetów naszych Kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogie kolezanki
dajcie spokój przedłużaczowi...to stary dziadek..co on może :-) jedynie pofantazjowac czego to niby nie robił za młodu... tylko współczuć mozna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogie kolezanki
dajcie spokój przedłużaczowi...to stary dziadek..co on może :-) jedynie pofantazjowac czego to niby nie robił za młodu... tylko współczuć mozna hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój:) niepotrzebnie Ci przykro, nigdy nie ufamy ludziom, jedynie swoim o nich wyobrażeniu, nie mam w zadnych zbiorach, nie przejmuj się, płyn w z życiem, jak powiedział Konfucjusz: \"ten, który stale jest szczęśliwy, musi się często zmieniać\", nie oglądaj się za siebie , gdy chcesz słuchać symfonii nie zatrzymuj się na kilku nutach, powinieneś to wiedzieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEDŁURZACZ...
pewnie nie tylko mnie zawiodłeś, też mi przykro bo miałam Cię za porządnego faceta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dystrofia, to normalne , to się zdarza:) człowieka od człowieka dzieli jedynie długość światła:) dlatego nie rozumiem waszej \"wojny\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herenbn
wez idz do psychiatry albo zabij się od razu takie jak ty są zbędne na tym świecie kreują problemy i szukają dziury w całym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEDŁURZACZ...
NIEPRAWDA.. co możesz powiedzieć, puszczasz się.. wiec nie wrzucaj wszystkich do wora w krórym sam siedzisz, są porządni faceci i ne stosuj tych żałosnych wymówek, mierząc innych facetów swoją miarą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coscie się człowieka uczepili? a skąd wiecie? moze tylko o tym opowiada? nawet jesli to prawda to kazdy orze jak może, ważne by przykładajac rękę do pługa, nie oglądać się wstecz:) tacy swieci jesteście? nikt z Was nigdy nie zrobil nic złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
maluuutka, przedłurzacz jest już dużym chłopcem i na pewno sam sobie poradzi na topiku! :-) prawda czy nieprawda nie jest ona chwalebna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojoooj
czasem doprowadzam się do szczytowania oglądając prognozę pogody na beduińskim kanale Al-Arabija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojoooj nie mówię, ze nie:) tylko co to ma za znaczenie wobec wieczności? systemy tworza ludzie, Arabowie np. moga mieć niezliczoną ilość żon:) to ma byc dyskusja a nie nagonka na PO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEDŁURZACZ...
jasane, bycie cynicznym to chyba jedyna rzecz, która Ci dobrze wychodzi... i masz racje idź się leczyć :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZEDŁURZACZ...
Chciałam przy tej okazji dodać, że przeżywam obecnie załamanie nerwowe ponieważ po dwóch tygodniach zerwano ze mną kontrakt na darmowe obciąganie z połykiem w kolonii trędowatych w Timbuktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wracam do tematu
zawsze tak było, że durne baby przyciągały durnych facetów i na odwrót.... a potem taka durna baba wylewa swoje żale na tego typu forach pod postacią feministycznego bełkotu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgadzam sie z przedmówca
:) Baby do garów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×