Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miseczka A

Najmniejsze biusty swiata laczmy sie!!!!!

Polecane posty

Gość Zgłaszam się
Miseczka --> my po prostu będziemy wiecznie młode ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka_
a Waszym obecnym lub poprzednim facetom podobał się Wasz biust? powtarzam że mojemu tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malobiustu
Ja tak sobie mysla, ze moze to nie jest najwazniejsza rzecz. Postaram sie o tym nie myslec. Gorzej jak sie rozstane z chlopakiem, ktory sie do mojego braku biusyu przyzwyczail i bede musiala nowemu pokazac moj plaski sekret. Kurcze boje sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ma 26
oj baby - oni lubia średnie - zawsze a nas kochaja dlatego mówią że im sie podobają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70c
powiem wam jedno dziewczyny lepiej miec mniejszy a ładniutki niż duży i nie za bardzo fajny:( Buziaczki dla was od kolezanki :)(przepraszam ,że sie wtracam w ogole w forum nie dla siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet..
lepszy mały biust niż ogromniasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Moj wlasciwie nic nie mowil, ze sie nie podoba. Nie wiem natomiast co myslal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej niż A
u mnie to w ogole jest masakra a wlasciwie nie ma nic:) ale ja sie tym nie przejmuje:) kiedys mialam 75A teraz chyba 65A albo i mniej, to wszystko dlatego ze bardzo schudlam, mam 24 lata i na pewno mi biust nie urosnie, chyba ze wstawie sobie implanty;p nosze najmniejsze staniki triumph i nie wyglada to zle:) mojemu facetowi tez nie przeszkadza z reszta on lubi takie drobinki (albo tylko tak mowi, ale co tam) pozdrowka dla wszystkich deseczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
Ani mój obecny chłopak, ani porzedni nie narzekali ;) Ja myśle że liczy się "całokształt" a nie tylko biuścik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malobiustu
Ja jednak mam taki naprawde maly, moze nawet taki jak miseczka:) Bez urazy oczywiscie:) Troche jak taka dziewczynka z 4 klasy podstawowki. Moj facet tez nie narzeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NBM
JA MAM miseczkę A/B i mój face uwielbia mój biust. Powiedział, że pasuje do mnie jak ulał i nigdy nie zamieniłby go na inny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Ale ja sobie tak marze, aby moc sobie pochodzic w bluzce bez stanika.... To nie jest mozliwe, bo bym wzbudzila spoleczna sensacje.... Albo zeby poczuc jak on skacze, a niestety nie skacze.... A moze gdzies za darmo powiekszaja? Przeciez duzo robia dla inwalidow w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłaszam się
Miseczka myślisz że nas przyjmą do Związku Kombatantów? :D Albo ciekawe czy renty za to dają? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka_
Widizałam na ulicy kilka dziewczyn z malutkim biustem bez stanika i też fajnie wyglądaly :) ATrakcyjnie, a nawet INTRYGUJĄCO. Więc nie ma co zwlekać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej niż A
Przeciez duzo robia dla inwalidow w Polsce. co???? no dziewczyno to ani choroba ani jakis defekt. kazdy jest inny i ma to co ma. jak mialam wiekszy biust i jechalam np. autobusem i mi sie wszystko przelewalo i skakalo (chociaz moj biust nigdy nie byl wielki, wiec nie wiem nawet co czuja dziewczyny z miseczka C i D) to sie czulam dziwnie i jakos tak "grubo". mam kilka kolezanek z calkiem sporymi biustami i nawet one same sie z siebie smieja, kiedy mowia ze ida kupic namiot (czyli stanik) do sklepu. moim zdaniem ogromny biust to zahacza o inwalidztwo a malutki to po prostu malutki biust i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie jesteś
jak bedzieci w ciązy to urośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka_
a potem sie zmniejszy i zostana flaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie jesteś
lepsze małe flaki niz duże;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobieta
Bidule, leczą się z kompleksów, natrzasając z dużych biustów he he Jesteście żałosne z tymi swoimi tekstami. Kupcie pierwszą z brzegu gazetę dla panów i zobaczcie, co sie naprawde podoba facetom. Jakim prawem obrażacie miliony kobiet z ładnym, KOBIECYM biustem, nazywając ich piersi worami itp. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombka_
nie nazywamy worami tylko mówimy że duże piersi mają większą szansę stac się worami w średnim wieku albo i wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieca kobieta
A Wasze piersi nie mają już szans na nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie jesteś
a mnie to wali;) całe szczeście biust to tylko jeden organ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie nie ma nic gorszego
jak baba z dużymi cyckami. ona już nie jest wtedy kobieca i słodka tylko jeste obleśnie krowiasta, wygląda jak muśka na pastwisku. Jest zdeformowana i wyglada ohydnie. Takie dwa zwoje tłuszczu. Małe piesi są chociaż gruczołowe a te duże to sam żółty tłuszcz ohyda. A jak taka z cycami jest niska lub nieza wysoka to doiero smiesznie i karykaturalnie wygląda. Taki "przejrzały karzeł". OHYDA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
No to sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Chociaz Pan Amant mily, chociaz nigdy nie wiadomo kto tu kobieta , a kto chlop:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
Fakt, że w czasie ciazy sie powieksza, ale to tylko tymczasowa przyjemnosc:) U mojej mamy tak bylo, tylko na czas karmienia i koniec... Ale moze jednak warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miseczka A
No coz widze, ze jednak nas niewiele i tylko 2 amatorow malych biustow. I tak dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do plaskich
A MNIE SIE NIE PODOBAJA LASKI, KTORE ZAMIAST KOBIECYCH KSZTALTOW MAJA DWIE PINEZKI. TO JEST DOPIERO DEFORMACJA, DESKA DO PRASOWANIA WYOBRAZCIE SOBIE ANGELINE JOLIE BEZ BIUSTU, TRACI 30 PROCENT KOBIECOSCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meouw
ja mam takie wieksze A i uwazam, ze moj biust jest piekny i ksztaltny i mimo, ze tez jak miseczka MAM pupe, jestem dosyc drobna i inny jakos by mi chyba nie pasowal. a poza tym za 50 lat bedzie zwisal do pepka, a nie do kolan ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×