Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Miseczka A

Najmniejsze biusty swiata laczmy sie!!!!!

Polecane posty

Gość meouw
a poza tym :P, gdy chodze w lecie bez stanika przykuwam wieksza uwage niz kolezanki z wiekszym ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety im mają mniejszy bust tym mają wiekrzy rozum, dlaczego tak sie dzieje ??? nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzie co ja mam też A a dziecko karmiłam ponad półtorej roku, wciąż zalewałam sie pokarmem, a są mity że jak sie ma małe piersi to jest mniej pokarmu - NIEPRAWDA, a dzieki temu ze mam maly biiust po karmieniu nadal jest sexi jędrny, dziewczęcy. A nie jak inne laski mające C teraz mają z rostępami, po dzieciach wiszą im do pasa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniej niż A
a ja się boję, że w kiedy w trakcie ciąży biust zacznie się powiększać pojawią się rozstępy, bo piersi zaczną się gwałtownie powiększać, albo może być jeszcze taka sytuacja żę powiększą się ale nie na tyle żebym mogła karmić dziecko piersią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, ba - jestem przekonany, iż malutkie piersi są naprawdę bardzo sexy, nawet gdy nosi się stanik AA lub w misie i inne zwierzątka. Moja przyjaciółka ma bardzo, naprawdę bardzo malutki biuścik i, przyznam się, że zarówna Ona jak i jej mikroskopijny biuścik są super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tzytze
DZIEWCZYNY! :D polecam WSZYSTKIM staniki z H&M :)) od 25zł, bardzo wygodne, łądne, świetnie eksponują biust! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam odwrotny problem.. mój biust to D75... nie wime czy się cieszyć czy płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaił
Dla was to duży problem i próbujecie się pocieszać, rozumiem to, tylko wytłumaczcie mi, po co dodajecie do tego wszystkiego bzdury. Że na przykład jak niewysoka dziewczyna ma duży biust, to źle wygląda. Kto wam takich głupot naopowiadał? Spójrzcie na Salmę Hayek, przecież to sam seks. Ja nie mógłbym być z dziewczyną z biustem jak rodzynki, choćby miała piękną twarz czu super pupę, bo bardzo brakowałoby mi tego elementu kobiecości, jakim jest duży, kształtny biust. Ale nie napiszę o was nic obraźliwego ani złośliwego, bo to nie ma sensu. Starajcie się jakoś zachować w sobie to zgorzknienie. Po co wypisywać głupoty, że im dziewczyna ma mniejsze piersi, tym mądrzejsza. Przecież same nie wierzycie w takie bzdury. Jedno jest natomiast pewne - jest jakiś tam odsetek facetów lubiących małe piersi, więc zawsze znajdziecie kogoś, kto was w pełni zaakceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co lamentować "O Boże". Każda z nas jest inna, wyjątkowa i na pewno podoba się facetom;) A stanik dobrze dobrany to większa część sukcesu. Sama mam średni biust. Coś między B a C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zupapomidorowa
Hm, pytanie podstawowe: a zmierzyłyście się dokładnie? Bo wiecie... też kiedyś nosiłam staniki w tym rozmiarze. I myślałam, że płaska jestem jak deska. a tu okazało się, że mam duży biust, tylko stanik do kitu. Ostatecznie nie jestem zbyt gruba i nie mam pod biustem 80 cm żeby nosić staniki o obwodzie 70 cm. wy pewnie też nie macie 70 pod biustem, tylko mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryhY
do Michail- i właśnie lepiej jest mieć mały biust zeby nie spotykać sie z takimi osobami jak ty, którzy u dziewczyny cenią tylko duzy biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaił
Nie cenię tylko dużego biustu, to głupie uproszczenie. Przede wszystkim dziewczyna ma być MĄDRA. Ale przeciez nikt nie ma wątpliwości, że w udanym związku musi być też wzajemne przyciąganie fizyczne. A kobieta z ładnym, dużym biustem, jest po prostu znacznie bardziej kobieca i ponętna. To tak jak kobiety zwracają uwagę na wzrost facetów. Większość woli wysokich. A większość facetów woli "biuściaste". Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam mniejszy niż A!! Mam 16 lat ale to mnie nie pociesza, bo piersi nie rosną mi od 12 roku życia!! :(( Kupuje te najmniejsze staniki i nadal mi odstają, a strój kąpielowy nie ma się nawet na czym zahaczyć :( Ponadto jestem \"dobrą babą\" z grubej kości :P i to sprawia, że piersi w ogole mi nie widać.. :( chciałam jechac do włoch ale tam same cycate laski no i nie dość, że jestem wieża to jest o obfitych kształtach (niestety nie tam gdzie trzeba) :( i wcale nie widac żeby piersi mi rosły :(:( no i co ja mam zrobić? da się jeszcze je jakoś podratować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PeterPiper
Nie ma czym się zamartwiać. Moje dwie ostatnie dziewczyny miały bardzo małe biusty i jakoś ani mi to przeszkadzało ani o tym myślałem. Kobieta to całość ciała i ducha a nie poszczególne elementy, chociaż nie przeczę, że można jakieś ulubione elementy mieć ;) Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .14lat
ja mam 14 lat i nosze stanik C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małe jest pięne
Ja tam lube jak dziewczyny mają mały biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 17 latka
a ja mam kompleks na punkcie biustu chociaż mój kolega mówi że są duże mama mi powtarza że cycki mam wielkie ale i tak się czuje dziwnie w klasie chociaż do mnie do klasy chodzi koleżanka i widać że ma mniejsze odemnie !;)dziewczyny nie przejmujcie się dobrze się wymierzcie i włącznie na internecie przelicznik na miseczki mi z tego wyszło 65C i jak kupuje takie staniczki to są nawet za małe;)) dam wam linka do przelicznika;))http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedobra śliwka
nie ma co sie oszukiwać ze mały biust jest fajniejszy :P nie jest pod żadnym wzgledem... jestem ciekawa czy jeszcze rośnie w wieku 16 lat, to moze bede miała szanse na normalne życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam za male
Nie oszukujcie się, faceci już tak mają, że lubią duże biusty, lub po prostu biusty a nie brak cycków :) jak widzą kobiete z głębokim dekoltem, to nie myślą o tym, że za 20 lat ten biust jej zwiśnie, tylko się ślinią. Sama marzę o większym biuście i nie oszukuję sie w ten sposób, trudno trzeba z tym żyć, najważniejsze, że jestem zdrowa, bo patrząc na cierpienie ludzi takie rzeczy od razu stają się nieważne i aż się głupio robi, że nie doceniam tego co mam. Dobry stanik to pół sukcesu, gorzej się z niego potem rozebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez foty temat
sie nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia julia
jau fuj jak można mieć taki mały biust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agentka csi
ja mam 70 A i jakos zyje juz dobra 3 dyszki, ladny biust mialam bedac z ciazy i zaraz potem :D myslalam o powiekszeniu, moj facet uwaza ze jest fajny, ale ja uwazam inaczej, jednak za bardzo boje sie operacji, wiec zostaja mi te pancerniaki - fajna nazwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On 29 wawa
uwielbiam małe biusty, nie podobają mi się większe jak A. Najpiękniej i najbardziej seksi kobieta wygląda z małymi piersiami. Nigdy bym nie wziął sobie dziewczyny z większym jak A. Jeśli jakaś kobieta chciała by poznać faceta, a ma małe piersi zapraszam. mail: Robercik64@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce toras *****c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubie małe biusty. Są kochane i słodkie. A wielkie cyce...ble... Każdy woli co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michail. Dlaczego porównujesz rozmiar piersi ze wzrostem. Porównaj z wielkością penisa. Powiedzmy tal dziewczyny lubią z dużym zaganiaczem a nie pieprz o wzroście. Zobaczymy jak ci wtedy uszy oklapna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×