Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewekar

Jaka praca po OCHRONIE ŚRODOWISKA???

Polecane posty

Gość ewekar

Witam. Jestem studentką V roku Ochrony Środowiska, ale mimo wszystko chciałabym pracować w szkole (gimnazjum, liceum) jako nauczyciel przyrody lub przedmiotów dot..ekologii. Co powinnam zrobic po skonczeniu studiów, jak szukac pracy w szkole? Czy powinnam zrobic jakieś dodatkowe studium pedaogiczne? PROSZE POMOZCIE: co zrobić abym mogła uczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kka
Czesc, na pewno musisz zrobić studium pedagogiczne, popytaj na uczelni, a apropo, co to za szkoła, ze nic nie wiesz na ten temat, u mnie (polibuda w gliwicach) był przedmiot fakultatywny - pedagogika, który kończył się własnie dyplomem takiego studium, w trakcie robiło się też praktyki w szkole i takie tam badziewia....także musisz popytać, najlepiej u milutkich pań w dziekanacie, pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oriflejm
a jak ngdzie cię nie przyjmą, nie martw się. Zawsze możesz rozwinąć skrzydła w Oriflejm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też skończyłam ochrone środowiska , a w miedzy czasie studium pedagogiczne, ale co z tego, poskładałam papiery do szkoły i nic , czekam, a czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownica z marginesu
Najbliższe 10 lat to rozwój gospodarki (przemysłu) pod znakiem ochrony środowiska. Już teraz pojawiają się firmy, które inwestują w "ekologię". Bardzo przyszłościowe wykształcenie, ale nie do pracy w szkole ale dla prywatnych firm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby jest tak jak pisze pracownica z marginesu, , ale co zrobić jak firmy takie istnieja w ilości mikro? moja specjalizacja jest ergonomia , a firmy , które musza zatrudniać ergonoma musza mieć powyżej 100 pracowników, może w wiekszych miastach sa wieksze szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno jeżeli nie masz znajomości to zapomnij o pracy w tej dziedzinie. Lepiej kombinuj jakiś kurs lub idźjeszcze do szkoły. Ochrona środowiska to mogło byćtwoje hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernia
a ja w firmie konsultingowej, kujawsko-pomorskie jako inspektor ochrony środowiska zarabiam 3,6 tyś. (podstawa) i premia w zależności od ilości prowadzonych spraw w dobrych okresach można wykręcić do 5 tys. wykształcenie wyższe -inżynier oś (na mgr nie szłam bo to już by nic nie dało) ponad 3 lata stażu pracy, w tym 2 lata w branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wszystkim szukającym pracy po ochronie środowiska chcę polecić stronę Ecojobs-cee gdzie publikowane są ogłoszenia pracy w tej dziedzinie i pokrewnych, więc może pomóc Pozdrawiam i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszły nauczyciel
Witam. Mam pytanie w związku z pracą po ochronie środowiska. Chcę ukończyć studia:ochrona środowiska i studia podyplomowe:przygotowanie pedagogiczne. Czy mam szanse zostać nauczycielem? Jeśli tak to jakich przedmiotów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako nauczyciel widzę to cienko brak godzin i dzieci chyba że dyrektorem jest rodzina to wieże że sie zahaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po ochronie środowiska zajmuje się raportami oddziaływania na środowisko i współpracuję z firmą http://kikecolab.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej rozpocząć w firmie, która zajmuje się pomiarami środowiskowymi oraz sporządzaniem raportów. Sam prowadzę inwestycję, która wymaga współpracy z takimi ludźmi i pracuję z http://www.ekolab.pl/ . Firma bardzo dobrze sobie radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×