Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmmm-a więc

Fucking-friends

Polecane posty

Gość Hmmm-a więc

Co sądzicie o takim związku, czy też inaczej mowiąc-relacji między kobietą a mężczyzną?? Umowa na seks i nic więcej-czasami przyjaźń do tego jeszcze... Nie mówię tu o Homo!! Piszcie czy mieliscie takie 'przyjaźnie', co z nich wyszło;) Jak się z tym czujecie, co o tym sądzicie?? Pozdrówko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
Zapytaj się po POLSKU ,a nie w języku DEBILI to się ktoś może odezwie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani socjolog
do "z innej beczki": fucking-friends to określenie, które zaczyna normalnie funkcjonować w języku potocznym, zwłaszcza wśród ludzi młodych, a to, że obce... cóż... nie pierwsze i nie ostatnie, zapewniam Cię :) Trochę więcej obycia, zainteresowania światem zamiast rzucania mięsem... A co do topiku - byyyyło.... staaaare :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki
Jak ktoś ma ograniczony zasób słów zawsze coś wymyśli żeby być Cool, Trendy i chodzić na Lunch ! A ty zastanów się czy \"język Debili\" to \"mięso\";trochę Ci się pomieszało, no ale studia teraz są po to żeby Szkoła zarobiła ,a nie po to żeby czegoś nauczyć !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm-a wiec
Z innej beczki-wybacz, ale takie określenie usłyszałam na taka sytuację, a nie znam innego;/ Daj sobie spokój z ocena mojego, jak to nazwałeś "słownictwa dla debili", i odpowiadaj na topik. Czytałam wiele tematów-i było więcej o wiele gorszych określeń, więc =albo odpowiadaj, albo sobie odpuść. Dzięki. Czekam na kolejne opinie i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm-a wiec
acha- i dziekuję fajnej lasce za linka:) Chętnie poczytam:) Pozdrawiam serdecznie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×