Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wioletiszcze

jak wyjść z twarzą z nieudanego związku

Polecane posty

witam wszystkich i pytam jak można sie rozstać z facetem ale tak żeby zachować odrobine godnośći dodam że ja do nadal bardzo kocham ale on już mnie nie tylko nasze dziecko i dlatego z nami mieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polarna
wyjsc z twarza? nie bardzo rozumiem? boisz sie o swoja godnosc, honor? Rozumiem, ze dziecko z facetem mialas z milosci, kochasz go, on kocha dziecko i nie masz pewnosci, czy kocha Ciebie? A teraz chcesz go wyrzucic z domu, bo jestes zazdrosna, ze dziecko kocha bardziej niz Ciebie? Proponuje usiasc w fotelu, zalozyc noge na noge i donosnym glosem powiedziec "wynos sie lajzo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym rzecz że on wie że jak go kocham ale powiedział mi że on mnie już nie kocha dziecko i dlatego się męczy ze mną już mam dosyć nie wiem co robić czy czekać aż znowu zacznie być naprawde ze mną czy poprostu wywalić za drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmmmm ...........
To problem, może przestań ciągle siedzieć w domu i na niego czekać ..., wyjdź do znajomej wieczorem, idź do kina ..., moze cos w nim drgnie i przypomni sobie wasze dawne lata, poczuje zazdrość ? ... Myslę, że gdyby jednak cos do ciebie nie czuł, to na pewno by z wami nie był :-D Pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×