Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość spuszczam na ......

jak nie chce sie ze mną kochać .....

Polecane posty

Gość spuszczam na ......

moja dziewczyna jak nie ma ochoty na sex , dostaje ode mnie kare i spuszczam sie jej na twarz np . jak cos ogląda albo leży w wannie , na początku strasznie sie wkurzała , a teraz to po niej spływa jak gdyby nigdy nic . i mówi mi , że jak mi to wystarcza zamiast sexu to moge tak robić . i co myślicie o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo5435435
to dobrze jak tak chce i tobie sie to podoba to spuszczaj sie na nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
dosłownie spływa po niej i spływa tak , że wogule nie reaguje na to , wytrze sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka od kilku lat
Odlotowy wręcz temet do rozmowy...gratulacje dla bezmózgiego autora.Tobie dzieciaku to sie na prawdę musi nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
jaki dzieciaku to jest prawda powaga a tak poza tym mam 20pare lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super prowokacja! :-D Uśmiałem się setnie, bravo autor! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
jaka prowokacja ludzie to wy chyba nie wiecie na jakim świecie wy żyjecie . może i jestem perwerem , że tak robie , ale co mam ją zdradzać czy uderzyć za to , że nie chce dać mi dupy . sama mi mówiła , że jak mi sie chce żebym se zwalil konia , tylko że ja podeszłem do niej i wytrysnołem jej na twarz . proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
Powinniscie rowniez wiedziec o moich eksperymentach z chorymi na astme kozicami gorskimi, niestety tylko takie potrafie dopasc, ale dodam w swojej obronie zebyscie wiedzieli ze ze mnie spoko koles, ze robie to tylko w pozycji klasycznej ucharakteryzowany na koziolka matolka aby biedaczki przezyly ten dreszcz rozkoszy jaki odczuwa sie w czasie aktu seksualnego z serialowym bohaterem. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
Byłoby również niegrzeczne gdybym nie przyznał, że w godzinach porannych z wielkim zapałem buszuję po śmietnikach na Osiedlu Kościuszki w Suwałkach i wygrzebuję z nich zgniłe skórki od bananów, które następnie wpycham sobie w odbyt; po odpowiednio długim leżakowaniu wypycham je na zewnątrz i spożywam mając przy tym twarz natchnioną jak Cyprian Kamil Norwid.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Uśmiałem się do łez podszywaczu. Świetne teksty, trochę takie \"montypajtonowe\". Skąd bierzesz natchnienie, jeśli wolno spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
a jest nas tu juz dwie sztuki :classic_cool:, pomysly sie biora z chorego lepka pozbawionego dostaw alkoholu i swierzego powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
Skąd biorę? Ot, bylem na orgazmie.doradzilem co i jak. Od tego doradzania całe futerko na ogonku mi się powycierało, tak, że nawet płyn na porost futerka kupiony w Telezakupach Mango nie pomaga. Na szczęście Wujek Dobra Rada, którego spotkałem w pobliżu Biedronki, doradził, żebym po urzednim wysmarowaniu ogonka klejem Supercement z Lidla, udał się na topic o depilacji intymnej i wytarzał się w zalegających na podłodze pozostałościach po depilacji. Teraz mam na ogonku włoski czarne i rude, więc udaję kota szylkretowego, co zapewnia mi łatwy dostęp do samic i zasobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
Seventh Son rozejrzyj sie, na pewno odgadniesz, znajdziesz... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spuszczam na ......
Bardzo czesto tez dostaje orgazmu patrząc na zdjęcie Pipi Lungstrumpf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×