Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytankoooo

Czego nie znosicie bedac na diecie????

Polecane posty

Gość pytankoooo

???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy czegoś można nie znosić? Dla mnie dzień z dietą nie różni się zbytnio od normalnego dnia, nie odczuwam w ogóle głodu, jem co chcę i chudnę. Może lepszy tytuł byłby: \" czego nie znosicie na bezsensownej diecie niskokalorycznej?\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to niewykonalne
Liczenia kalorii. Zdania sobie sprawy, że jest dopiero 14, a ja już przekroczyłam limit kalorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liczenie kcal jest super. Ja liczę kalorie codziennie, nieważne czy to dieta, czy nie. Wyobraź sobie, że dzięki liczeniu możesz na całe życie kontrolować swoją wagę, dzięki temu możesz nigdy nie przytyć. Dlatego nie należy traktować liczenia jako czegoś złego, jest to najlepsza rzecz (możliwość liczenia), jaka mogła nam się przytrafić - wszystko w Twoich rękach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytankoooo
dokladnie tekst typu a dlczego ty jesz tak malo??? albo jak ty to mozesz jesc??? no ale zjesc chociaz kawalek... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grapka
tekstów typu :wazysz 46kg i wygladasz jak szkielet i tych ciągłych mysli ze jestem gruba itd...aha no i tego ze nie moge juz zyc bez diety i mysleniu o jedzeniu , kcl...ze nie moge isc ze znajomymi do knajpy na pizze bo nie moge jesc juz takich rzeczy...i wiele wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko zniosę oprucz jednego: Schudłam 10 kilo i jestem z siebie strasznie dumna. Spotykam koleżanke z którą się nie widziałam jakieś 2 miesiące a ona stwierdza z obrzydzeniem \"Jak widze znowu przytyłaś\". Normalnie wrrrr... Za to jak sobie przytyje to mi nieraz wmawia, że schudłam. Co najciekawsze ja kilka takich koleżanek mam. Tylko nie myśłcie że to schudnięcie to tylko na wadze, bo po ciuchach główniewidać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się takimi \"koleżankami\". Gratuluję ubytku wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to zrobiłaś ze schudłaś 10kg i w ile czasu ,z jakiej wagi i wzrostu.Jak mogę zapytac ja mam 167 i 63kg dieta od tygodnia i codzienne ćwiczenia!!!A TY????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E-vie
Neit, nie przejmuj się! Nie mogą przeżyć Twojego sukcesu z zazdrości. To małpy jedne, też bym się wkurzyła! Gratuluję sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Millli---dzięki! :) Nie przejmuje się koleżankami, ale zastanawia mnie bardzo ich sposób \"widzenia\" :) Podejrzewam, że to po prostu ... zazdrość :) Kaśka22-Schudłam na Montignac-u. Bo chyba do tego moja dieta najbardziej jest podobna. No i ćwiczyłam regularnie. Ale nie jadłam mało, bo jak tak kiedyś policzyłam to mi przeszło 2000 kcal wyszło. Po za tym dużo wody. A w sumie to schudłam więcej niz 10 kilo, pisałam o ostatnim czasie (o,k 2 mies) :) Bo startowałam ze 146 kilo przy 180 cm wzrostu. Więc mam za soba w sumie jakieś 40 kilo, z przerwami niestety, bo np na święta zawaliłam dietę i przytyłam, co teraz musze od nowa zrzucać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedz bardzo fajnie ze ci sie udała ja narazie trzymam sie twardo ale zobaczymy!! Ile ten preparat kosztuje i co on dolłądnie robi bo wiesz ja taka poczatkująca jestem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E-vie---dzięki. Też mi tak wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka22--- Montignac to nie preparat tylko dieta :) A raczej sposób odrzywiania :) Tutaj masz stronkę z której ja na początek kożystałam. Możesz też kupic sobie książki. na forum jest sporo gotowych jadłospisów i przepisów. Polecam, bo oprucz odchudzania, metoda jest bardzo zdrowa :) Powodzenia! http://montignac.miniportal.pl/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogółem nie znoszę samej diety,faktu bycia na niej i odmawiania sobie tego na co mam ochotę.a w tej chwili chodzi o paluszki słone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znoszę ciągłego sprawdzania godziny... a kurwicy normalnie dostaję, kiedy zjem np. obiad 5 minut po wyznaczonym czasie :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×