Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość angela007
od trzech dni same pomaranczowe i prognoza 6 dniowa tez na pomaranczowo. Moj LC chyba sie na mnie obrazil ze go ze soba nie zabralam :( Dzusta skok temp byl w 15- stym dniu cyklu a trzy ostatnie temp. to 36.68, 36.76, 36.71 Na to wyglada ze na zielone swiatelko w tym cyklu nie mam na co liczyc, no ale coz nalezy mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina 24
Kacia te badania są na stronie dystrybutora gdzieś bo zanim kupiłam to wiem że czytałam coś o tym. No dzusta ty chyba masz najdłużej z nas wszystkich LC więc przyłączam się do pytania Kaci angela kurcze myślałam że po owulacji da jednak zielone ale cóz widać nie można pomijać aż tylu pomiarów w cyklu. no więc do okresu pomarańczowe szkoda. Ale to nauczka dla nas wszystkich w sumie ja raz nie wziełam LC ale tylko 2 pomiary mi uciekły i to tuż przed okresem i w sumie nie zakłuciło to światełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
No dlatego należy starać się nie omijać więcej niż 2 pomiarów w cyklu a najgorzej jak to jest pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam go od 2006 ciągle ten sam nic się z nim nie działo złego to chyba ok? wiec te 10 lat używalności to prawda odnośnie wpadki to żadnej nie zaliczyłam :) kolejny plus ale fakt ja się go słucham i w czerwone na gumkach lecimy :) angela to chyba faktycznie focha strzela a jakie tempki miałaś przed skokiem bo to ciekawe czemu na pomarańczowo skoro tempki wysoki i skok był??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
No to Dzusta dobrze że się z nim przez tyle lat nic nie działo ja się zastanawiam kiedy mi się bateria w pearly wyczerpie ktoś już wymieniał????? Mają żywotność niby 2-3 lata ciekawe czy tyle moja wytrzyma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wenus0000
Hej dziewczyny 100lat mnie tu nie bylo troche bylam zajeta troche sie doksztalcilam w NPR i cudach innych  oryental kizi mam zdanie tak jak Ty ze LC nie rozni sie niczymy od NPR tylko tym ze jest latwiejszy / o wiele jak juz wczesniej pisalam nie obciaza tak kobiety/ jak wcezsniej pisalam ja jako takiego wstretu do gumek nie mam ale maz czasem z rozanielona mina wspomina czasy tabletek ... /wiec ja mu na to LC/BC/ Gumki jedynie zabieraja ta chwile spontanicznosci wiec coraz czesciej dyskutujemy ze chyba bedzie trzeba sobie to cudo sprawic chociaz by dla urozmaicenia  katasha7 +Justyna8686 co do kosztow to ekonomicznie tez nie wyjdzie i najtansze z tego wszytkiego byly tabletki placilam 34zl jezeli chodzi o gumki kosztuje mnie to na te moment 3 opakowania po 12szt mniej wiecej bo szalejemy sobie 6-7razy w tygodniu a jak zakupimy kompek to owszem jest to 10 lat + gumki 10-12 szt bo swiatelka czerwone jakos tak wypadaja .. wiec taniej jak nic nie pedzie ale troche spontaniczniej inaczej i jak dawniej ale tabletek juz ie chce a teraz pytanko ogolne dzieczyny z Waszch analiz ile wychodzi Wam mniej wiecej dni nieplodnych przed samym okresem bo aj mam cykle 28 dni i prawie nie ma odstepst 24 dnia dostaje ores i 28 sie konczy i normalnie jak w zegareczku wiec moze bbym sobie mogla za ryzykowac troszku  wiec czy prz takiej rekularnosci jakies 3 dni przed okresem sa raczej pewne ? bo nie da sie ukryc ze Wy ze swoimi kompkami znacie wiele lepiej swoje organizmy niz ja ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
Nie chce tu nikogo zanudzac ale dzusta prosila wiec to sa moje temp. 1. 36. 24 zielone :) 14. 36.06 czerwone :( 2. 36.30 zielone :) 15. 36.24 czerwone :( 3. 36.15 zielone :) 16. brak pomiaru czerwone :( 4. 36.12 zielone :) 17. brak pomiaru czerwone :( 5. 35. 94 zielone :) 18. brak pomiaru pomarancz 6. 35.97 pomaranczowe 19. brak pomiaru pomarancz 7. 35. 96 czerwone :( 20. 36.68 pomaranczowe 8. 36. 22 czerwone :( 21. 36. 76 pomaranczowe 9. 35.98 czerwone :( 22. 36. 71 pomaranczowe 10. 36. 21 czerwone :( 23. 36. 76 pomaranczowe 11. 36. 10 czerwone :( 24. 36. 63 pomaranczowe 12. 36. 12 czerwone :( 25. prognoza jest pomarancz 13. 36. 10 czerwone :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WEnus możesz sobie zobaczyć mój cykl tutaj: http://www.fertilityfriend.com/home/1db26e zielone są po pionowej kresce czerwonej ;) (zaczynają się nastepnego dnia po tej pionowej linii, jeśli zobaczysz na poprzedni cykl) i 6-7 dni licząc od 1-go dnia @. Poza tym są czerwone. Na symbole pod wykresem nie zwracaj uwagi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawa czy u dziewczyn, które planowo zmajstrowały dzidziola Pearly/LC od razu pokazało wzrost temp. po zapłodnieniu? Czy po jakim czasie to następuje jeśli się zaciąży? : ) Bo w ciąży temp. skacze do góry i tam już jak rozumiem zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do Justyna8686. Masz Pearly i czy on informuje cię jeśli masz gorączkę czytałam gdzieś, że LC pokazuje wtedy F?? On nie ma podświetlanego ekranu z tempką ale te światełko np. czerwone to jest widoczne..... Czy może trzeba to gdzieś sprawdzać???? A jak długo masz Pearly??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mir
Dziewczyny właśnie nabyłam LC, czy podczas pierwszego ładowania ma świecić się jakiś symbol LC? Pytam bo przed podłączeniem do ładowania nacisnęłam okrągły przycisk i nie wiem czy nie zakłóciłam tym LC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pearly pokazuje jaki jest kolor na dziś samo, zaraz po porannym pomiarze temp. Nie świeci się światełko tylko strzałka na wyświetlaczu pokazuje "cz", "z" lub "ż" kropkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
Mir ja ładuję zawsze włączonego LC i chyba tak się powinno robić. A co do tej gorączki to ja tylko raz miałam sytuację gdzie mi się pojawiło F i nie chciało dalej mierzyć ale wiecie w perly można zobaczyć czy ma sie gorączkę po temperaturze przecież oczywiste że jak ma się zawsze ok 36,6 to jak wyjdzie powyzej 37,7 to już jest jakiś stan podgorączkowy i wtedy lepiej sobie pomiary odpuścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angela noż kurka powinien dać zielone ale ewidentnie brak pomiarów jest w czasie owu i może dlatego czeka i czeka choć na mój gust już powinno być zielone a p[przypomnij mi który to cykl z urządzeniem? wenus to cykle masz 23 dniowe nie 28 skoro @ zaczyna się 24 dnia cyklu. Pierwszys dzięń @ to pierwszy dzień cyklu. Jak dla mnie to strasznie krótkie te cykle i chyba poszłabym do gina bo zdaje się że do 25 jest norma a poniżej to juz nie bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
Angela to jednak nie dokonałaś pomiarów nie po owulacji tylko chyba w jej trakcie dlatego komp nie mógł jej chyba wyłapać i woli się zabezpieczyć. Kacia ja mam pearly od stycznia tego roku. I szczerze nie wiem czy mu się coś wyświetla jak mam gorączkę bo jeszcze gorączki nie miałam:P A ze światełkami jest tak jak pisze oryental kiz to nie są światełka tylko taka strzałka która ci wskazuje odpowiedni kolor ( zielony, czerwony, żółty) na obudowie. Strasznie mnie to na początku wkurzało bo jak rano jest ciemno to nie widać ani temperatury ani jaki dzisiaj kolor. Ale kupiłam sobie lampkę przy łóżku i teraz jak nie widze to zapalam ją i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Justyna8686 Czy mogłabyś sprawdzić w instrukcji czy Pearly ma tą funkcję z temperaturą??? DZIĘKI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
hmm przeglądam instrukcje i nie widzę nic na temat gorączki. Ale mam inny pomysł wsadzę sensor do gorącej wody i sprawdzę co się pokazuje:P napiszę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
juz sprawdziłam i pojawia się Fi sygnał dźwiękowy a potem kreseczki i dalej się nie mierzy:P więc funkcja z gorączką też działa w pearly ale miałam pomysł :) kiedyś jak byłam mała to tak oszukiwałam rodziców:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, weź nie podgrzewaj tego biednego pearly bo Ci się przypali :P Ja ostatnio zaczęłam coś naciskać i nagle wyświetliły mi sie wszystkie symbole naraz (nie światełka, tylko temp., M,data godzina wszystko!) Miałyście kiedyś tak? mam nadzieje, że mi pearly sie nie psuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Justyna8686 ;) Jesteś wielka... niezła pomysłowość... o to mi chodziło.... Widzisz bałam się że przez brak oświetlenia mogę się nie połapać, że mam temperaturę..... Ja często orientuje się, że mam gorączkę dopiero po paru godzinach od wstania.... a teraz jeden problem z głowy ;) Teraz tylko muszę odłożyć kasę :( ach te pieniądze Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela007
Dzusta to jest moj czwarty cykl z LC i moze dlatego tez tyle pomaranczowych swiatelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
No zawsze byłam pomysłowa.:P oryental kiz włączyłaś pewnie testowanie urządzenia więc się nie przejmuj, bo nic się nie stało. Testowanie można sobie robić kiedy się zechce ja raz w ten sposób mierzyłam temperaturę mojemu chłopakowi żeby sprawdzić czy ma goraczkę bo termometru zwykłego nie mam w domu:P Ale nie miał temperatury a szkoda bo bym wiedziała przynamiej od razu czy to F się wyświetla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna na przyszłość nie wsadzaj do wrzątku bo te sensory są bardzo czułe i może ci się coś nie wiem poprzepalać albo rozpuścić. hehe jak miałam rtęciowy termometr do wsadzałam do wrzątku tez jak byłam mała żeby nie iść do szkoły. I powiem szczerze że ja tez teraz nie mam termometru w domu i mój BC też czasem za niego robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna8686
Spokojnie do wrzątku nie wsadziłam tylko do takiej ciepłej wody i nic się z sensorem nie stało działa tak jak zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętna na zakupo
Nie wiecie czy za granice też wysyłają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina 24
oryental kiz włączyłaś na pewno testowanie urządzenia więc się nie przejmuj. Justyna z tym włożeniem sensora pearly do wody to niezły pomysł kacia Kasa duża ale warto :) Chetna na zakup : z tego co wiem to wysyłają za granice ale trzeba zadzwonić i się dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×