Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość Werix
Aniołeczku wszystko gra oprócz tego zakresu, ale czemu od razu zwalasz wine na urządzene ? :P CLI 00 i PO 00 to git, faza lutealna trwa srednio 13 dni, cykl 27 dni, widzę że używasz BC dopiero 5ty cykl, a tempka po owuli wzrasta Ci o 0.4 stopnia. Ja chyb a wiem skąd ta robieznosc w zakresie owulacji, mam podejrzenia, w powiedz mi, wprowadzalas poprzednie dane o miesiączkach przed rozpoczeciem uzytkowania ? Nom albo patrzysz na ostatni wskaźnik mówiący o planowanym współżyciu ;p hehe zarcik az tak byś sie nie myliła :P Czekam na odpowiedz zeby móc Cię oświecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
oj zwracam honor skoro mówisz że to pierwszy cykl a a ja sie pytam ile uzywasz;p czyli wprowadzałas poprzednie dane o M, skoro pokazuje ilosc zapamietanych cykli jako 5, więc na bank jak mówi katasha jakis cykl byc zbyt długi albo zbyt krótki, po czym okreslil taki dziwny zakres owulacji bo na jakich dancyh ma sie niby opierac? :D Jak minie 3 ci cykl to wtedy bedzie miał fajowe i wystarczające dane do statystyk i uwierz mi ze pokaze wtedy juz normalnie. Rozumiesz mnie w ogóle ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werix tak wprowadziłam informacje o 4 poprzednich M a mierzenie temperatury to 5 cykl:) Rozumiem twoja wypowiedz i ogromnie ci dziękuje za pomoc, bo już zaczęłam bluźnić że kupiłam jakiegoś bubla ;) wskaźnika o planowanym współżyciu celowo nie wpisałam ;p czyli mam poczekać kolejne 2 cykle i wtedy będzie git?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Aniołeczku polecam się na przyszłość :) Dokładnie, teraz potrzeba troszkę cierpliwości, ponieważ komputerek się dopiero uczy i poznaje funkcjonowanie Twojego organizmu żebyście się idealnie dopasowali :) Mierz regularnie a będziesz szczęśliwa z posiadania tego cuda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werix stokroć dziękuje :) temp mierze regularnie, przyznam się szczerze ze to mój nałóg i jakoś cieczy mnie to mierzenie tej temperatury, nawet w weekendy kiedy nie muszę iść do pracy jakoś nie robię problemu że muszę obudzić się tak wcześnie i dokonać pomiaru:) Miłego dnia życzę i oczywiście wesołych świąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
No regularne pomiary to podstawa aby być usatysfakcjonowanym z działania kompa ;) Tak trzymaj ! Dla mnie też nie jest problemem w weekend zmierzyc tempke, robię to z automatu hehe że nie zawsze pamiętam czy to robiłam :) A jak zapomne to jestem wkurzona xD Dziękuję i również wesołych świąt życzę ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Aniołeczku więcej wiary, nie pisz "może się spełni" tylko bądź pewna że się spełni, trzeba mocno w to wierzyć w świadomości i poswiadomości wtedy sukces murowany :) Ja trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyczka8694
oj, to przepraszam dziewczyny, nie chciałam nikogo w bład wprowadzć, nie znam się aż tak :) I szcześliwego nowego roku wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
werix obiecuje poprawę:) chcociaż nie będzie łatwo .. po latach starań i niepowodzeń cięzko wierzyć że się uda, ale znalazłam te cudeńko jak Baby comp które na nowo dało mi wiarę i nadzieję że może się udać. Migającą czerwoną lampkę miałam wczoraj więc działałam ;) po zakończonym cyklu dopiero okaże się czy owulka był w tym dniu akurat:) trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Noo ! i tak ma być :-) Aniołeczku ale jak masz migającą to już w prognozie można wyczaić kiedy i w zapasie działać, tzn podczas czerwonych a nie tylko raz w dzien kiedy miga bo wiesz ze dzien owuli ma prawo się zmienic po zamknietym cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje dziewczynki dokładnie wiem, że dzień owulacji może się zmienić bo zamkniętym cyklu, wzięłam to pod uwagę ;) wszystkiego dobrego w nowym roku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku myślę że w nowym roku szczęście się usmiechnie i bobasek też się pojawi :) życze wszystkim szczęśliwego nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczku myślę że w nowym roku szczęście się usmiechnie i bobasek też się pojawi :) życze wszystkim szczęśliwego nowego roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jestem na tym forum nowa , przez przypadek szukając informacji o Lady Comp I baby Comp trafiłam na ten wątek .,Jestem matka 2dzieci tuz przed 40 , ze względów zdrowotnych muszę usunąc wkłądke domaciczną , prosze napiszcie jaka jest suktecznośc tych urzadzen czy nie są zbyt skomplikowane ? mam dosyc obfite i nieregularne krwawienia , na kilka dni przed miesćiaczka pojawia sie plamienie , czy to nie bedzie komplikowac uzywania LC ? Nie wiem też jak bedzie zachowywał sie mój organizm po wyciągnieciu wkłądki , chciałabym jesli sie zdecyduje na zakup uzywać LC odrazu ! I jescze jedno pytanie gdzie kupowałyście to urzadzenie ? słyszałam nie wiem czy to prawda ze jest to dostępne juz w aptekach i sklepach typu media markt , bede wdzieczna za każda odopwiedz !Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jestem na tym forum nowa , przez przypadek szukając informacji o Lady Comp I baby Comp trafiłam na ten wątek .,Jestem matka 2dzieci tuz przed 40 , ze względów zdrowotnych muszę usunąc wkłądke domaciczną , prosze napiszcie jaka jest suktecznośc tych urzadzen czy nie są zbyt skomplikowane ? mam dosyc obfite i nieregularne krwawienia , na kilka dni przed miesćiaczka pojawia sie plamienie , czy to nie bedzie komplikowac uzywania LC ? Nie wiem też jak bedzie zachowywał sie mój organizm po wyciągnieciu wkłądki , chciałabym jesli sie zdecyduje na zakup uzywać LC odrazu ! I jescze jedno pytanie gdzie kupowałyście to urzadzenie ? słyszałam nie wiem czy to prawda ze jest to dostępne juz w aptekach i sklepach typu media markt , bede wdzieczna za każda odopwiedz !Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majak one sa skuteczne na 99,3% a więc podobnie jak wkładki tabletki plastry itp. A więc sa bardzo bardzo skuteczne hmm ja kupowałam u dystrybutora bo wydawało mi sie to najpewniejsze źródło. A w aptekach niektórych pewnie sa ale w media markt raczej wątpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnatka
Witam wszystkie użytkowniczki. Chciałabym dołączyć do waszego grona i zaciągnąć informacji w sprawie Lady Compa. Otóż mam go w zasadzie od lipca 2009 roku. To był prezent od mojej mamy. Stosowałam go jakieś pół roku razem z prezerwatywami. Byłam bardzo zadowolona. Nie zdecydowałam się jeszcze wtedy na zrezygnowanie z gumek, bo miałam 18 lat i dopiero się wszystkiego uczyłam. Niestety po pół roku zerwałam ze swoim chłopakiem i od tamtego czasu moje seksualne życie umarło ;). Aż do teraz:):) Gdyż poznałam znów fajnego faceta. jupii W każdym razie widzę,że może coś z tego wkrótce wyniknąć więc wygrzebałam stary prezent z szafy i mam pewien problem. Po pierwsze nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji, choć z tym sobie jakoś poradzę bo raczej nie mam problemów z technicznymi sprawami i obsługą. Problem w tym że zmieniło się moje BMI w ciągu tych 2,5 lat. I to zmieniło się na tyle, że pasuje mi wprowadzić nowe do komputera. Nie pamiętam jak się to robiło, czy ktoś może mi pomóc? Czy uważacie że jest to dobra metoda anty dla 20 latki? (Nie mogę mieć teraz dziecka gdyż studiuję) W zasadzie to gdyby nie moja mama to pewnie poszłabym teraz do gina po tabletki. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj magntka posiadam BC ale napisze ci jak wpisuje sie BMI w BC zaczynając od poziomu czasu : - poprzez jednoczesne naciśniecie przycisków plus/minus przez 5 sekund, mozesz dosyac sie do poziomu wprowadzania tych danych - najpierw wyswietli sie rok urodzenia i pojawi sie ikona narodzin - wprowadz rok urodzenia: nacisnij i trzymaj przez 5 sekund okrągły przycisk, zacznie migac przykładowy rok urodzenia, , poprzez naciskanie odpowiednio przycisków +/- wprowzdz rok urodzenia, potwerdz dane poprzez nacisniecie i przytrzymanie przez 5 sek okrągłego przycisku - wprowadz swój wzrost nacisnij krótki okrągły przycisk, nastepnie nacisnij i trzymaj przez sekund okrągły przycisk, zacznie migac przykłądowa wartość wzrostu, poprzez naciskanie odpowiednio +/- wprowadz swój wzrost, potwierdz dane poprzez nacisniecie okrągłego przycisku - wprowadz swoją wagę nacisnij krótko okrągły przycisk, nastepnie nacisnij i trzmaj przez 5 sekund okrągły przycisk, zacznie migac przykładowa wartosc wagi, poprzez nascniecie odpowiednio przycisków +/- wprowadz swoją wagę, potwierdz dane poprzez nacisniecie i przytrzymanie przez 5 sekund okragłego przycisku - aby zachowac dane nacisnij szybko okragły przycisk, pojawi sie wyliczona wartosc BMI - nacisnij krótko okragły przycisk i powrócisz do poziomu czasu ufff...mam nadzieje że pomogłam, chociaż mam BC to instrukcja mało co się rózni:) a u mnie przytulanki :) prognoza co innego a patrze wstecz i owulka wypadła w inny dzien, jak mam sobie dziewczyny z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katasha7 bardzo dziękuję za odpowiedz...ja dalej sie zastanawiam nad kupnem , ta cena troszke jednak odstrasza .Mam jeszcze pytanie , co jesli mam nadwagę z którą walcze od jakiegos czasu ,co jesli waga sie zmieni a do LC wprowadze obecne pomiary ??? czy to co jakiś czas faktycznie trzeba aktualizowac , jaka jest zywotnośc tego urzadzenia ? i jak wygląda sprawa z serwisem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majaak żywotności chyba teraz już jako takiej nie ma kiedyś mówili że ok 10 lat ale jak dzwoniłam jakiś czas temu do nich to mówili mi że tak naprawdę to może słuzyc nawet i przez 20 lat jak się o niego dba :P A serwis jest ekspresowy znam z doświadczenie i wopgóle strasznie miła obsługa jak masz jakies pytania to smiało dzwoń hehe tam sa babeczki które też stosują więc znaja się na rzeczy. a cena fakt duża ale to w końcu inwestycja na lata. Aniołeczku niestety owulki w 100% nieda się przewidzeć ale urządzenie i tak wskazuje najbardziej płodny czs więc wtedy staraj się poprostu co drugi dzień i powinno byc dobrze Ja trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agra24
Hej dziewczyny,potrzebuję pomocy. Niedawno sweex3 pisała o dużej ilości żółtych światełek i ostatnio u mnie też zaczęło coś się psuć. Stosuję LC od 9 m-cy, moje średnie cykle wynoszą ok. 32 dni. Zazwyczaj mam ok. 11 dni czerwonych, 14 zielonych +5 dni @ i 2 żółte. Tempkę mierzę regularnie. W tym cyklu nie mierzyła tylko przez jeden dzień. No i problem polega na tym,że już dawno LC powinien pokazywać min zielone, a w 25 dniu cyklu mam trzeci dzień żółtego! Skok temp. miałam dopiero na czwarty dzień od przewidyw. owulki. Zrobiłam sobie nawet wykres, gdzieś przeczytałam,że nawet jak nie ma skoku trzeciego dnia to faza płodności kończy się czwartego dnia wieczorem.A u mnie już szósty dzień od owu i nic!Ciągle żółte. Przeczytałam też gdzieś, że jeśli na wykresie narysujemy linię nad najwyższą z ostatnich sześciu niższych temp. przed owu,a po owu znajadą się np. 2 dni temp. poniżej tej linii to oznacza,że owulki nie było więc o co chodzi?Niedługo dostanę @ i wyjdzie na to, że przez cały cykl będę miała 3 dni niepłodne!Myślicie, że to temat nadający się do napisania do dystrybutora. A może sweex3 już coś wiesz?:)Bo ostatnio też pisałaś o tych żółtych? Nie wiem czy mnie zrozumiałyście,ale please help me:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jestem nową użytkowniczką pearly. tzn może już nie tak nową, bo używam tego wynalazku od początku września. Parę dni temu jednak pierwszy raz kochałam się bez zabezpieczenia, polegając na pearly, było to pierwsze zielone światełko po owulacji. Teraz trochę schizuję:O Pocieżcie mnie że niepotrzebnie:O Mój facet nie skończył we mnie, ale wyszedł tuż przed końcem. No wiem, że było zielone (dzień wcześniej było żółte) i wiem też że nasze urządzenia są bardziej uważne od własnych interpretacji, ale mimo to mam taki jakiś strach w sobie. Czy miałyście tak na początku używania? Dodam, że nie mam bardzo dużego skoku temperatury, ale pearly i tak widocznie odczytał owulację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Zwyczajna dziewczyno ! Pamiętaj, że nie po to wydawałaś tyle kasy żeby się teraz stresowac ;) Na zielonych możesz iść na całość a nie kazać facetowi wychodzić przed końcem hehe po co ta panika ? poczytaj badania na stronie producenta, udowodniona jest skuteczność więc nie wiem gdzie jest problem :) No na początku możesz mieć jakieś tam obawy,a ale ja wyszłam z założenia ze mu od razu zaufam skoro i tak chciał się mnie uczyć. Zielone do dla mojego mózgu 100% więc przełam się kobietko :) Poza tym to helooł styczeń jest a Ty masz go od września więc ile mozesz go jeszcze uważać za oszusta ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werix
Agra a przechodziłas ostatnio stan jakiegoś przeziębienia albo cuś ? a może brałaś jakieś medykamenty ? Widzisz, skoro mówisz że skok miałaś na 4ty dzien od przewidywanej owulki, wszystko wskazuje na to ze zwyczajnie się przesunęła, dlatego komp daje zółć oznaczającą naukę albo rodzaj dostosowania się do nowej sytuejszyn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś też z pearly
DO zwyczajnej dziewczyny: Czy pocieszy Cię to, że mam 24 lata, studia, pracę, wizję doktoratu ,BRAK czasu na dzieci i używam pearly już prawie 2 lata, bez żadnych stosunków przerywanych, prezerwatyw czy innych zabezpieczeń - tylko pearly. W ciąży nie jestem i nie byłam i póki co nie chcę być - jestem o to spokojna, więc i Ty dziewczyno się nie stresuj! Do agra24: Z tymi żółtymi to jest róznie - ale to nie jest (raczej) wina urządzenia ale po prostu zmian w Twoim organizmie (nowych sytuacji dla LC). Niestety musisz przeczkać i zobaczyć czy w przyszłym miesiącu ta sytuacja się powtórzy - jeśli tak to można się zacząć zastanaiwać o co chodzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×