Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

padlinka no fajnie czyta sie takie opowiadania ale pewnie wcześniej sie nastresowałaś ale dziecko zawsze potem wynagradza wszystkie nerwy :) ja tez nie patrzę na prognozę bo ona czasem sie zmienia. Ważne jest to co kompik aktualnie pokazuje a ja teraz mam mega luke w pomiarach bo chora byłam przez tydzień i żółtym mi teraz sypie ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no mam juz te moej pearly pare dni i pomijajac ten durny sensor termometru/a ? haha, ktorego zdrętwiałymi z rana palcami nie zawsze umiem wyjąc ;) to póki co wydaje się ze będę zadowolona :) prognozuje mi jutro owulacje i za 5 dni zielone. ciekawe . to pierwszy i w dodatku niepełny - bo mierzony od 8dnia cykl, ale temperatura mimo przeziębienia równiutka, oscyluje kolo 36,18 do 36,21. na rtęciowym tego z tak dobrze nie było widać . pożiwiom -uwidim ;) Dzusta, mno nerwów co niemiara i łez..do dziś mam wyrzuty sumienia z tego powodu, ale tak...kochany mój facecik, wynagradza wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapaloma, napisalam Ci ale mi cos skasowalo..pisze raz jeszcze. Ja jestem bezmózg chyba do czytania instrukcji , ale mi te ich "opisy" nic nie pomogły. i tak musialam zadzwonić na infolinie, Pani szybko wytłumaczyła,pokierować mną jak co zrobić żeby bylo dobrze. a ja zmarnowalam pol godziny życia na instrukcje z której nic nie moglam zrozumiec :) moze pisane dla niemieckich ścisłych umysłow? :D w kazdym razie polecam do dystrybutowa napisac. moze Ci wysla. albo wytlumacza co i jak :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka jak pearly wyłapie ci owulke a tak pewnie bedzie to i zielonego uswiadczysz za niedługo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazaneffa
"Lady-Comp pomaga zapobiec \"estrogenowej dominacji\", która prowadzi do wielu chorób włączając w to udokumentowany 66% wzrost ryzyka zachorowalności na raka piersi. Niektóre dane naukowe wnoszą o wciągnięcie estrogenu na listę czynników rakotwórczych." Fascynujące. Tutaj jest już dawno wciągnięty - w sprawie czynników rakotwórczych w środowisku pracy Dziennik Ustaw z '96 http://www.abc.com.pl/du-akt/-/akt/dz-u-96-121-571

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwsdcv
Seks w niedzielę wieczór, skok temperatury tydzień później w poniedziałek. Nie miałam jeszcze pearly wtedy, dostałam w poniedziałek i mierzę od wtorku, skok był wyraźny, o 0,3, następnego dnia taka sama temperatura, trzeciego o 0,15 niższa (??? możliwe że spałam z otwartymi ustami?) a dziś znowu taka jak te dwie wyższe. Jest co się martwić ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli się ktoś martwi swoimi temperaturami bo radzę popatrzeć na moje :D:D Używam Pearly: 14 dc : 36,10 15 dc: 36,19 16 dc: 36,21 17 dc: 36,27 18 dc: 36,35 19 dc: 36,56 20 dc: 36,41 21 dc: 36,12 22 dc: 36,56 23 dc 36,14 i bądź tu mądry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luizjana jakie dołki i górki juz miałam cos myśleć a tu ciach w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, a Wy się przejmujecie jedną dziesiętną kreski :D U mnie to jest prawdziwy lunapark :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie skok nieznaczny, ale pearly nie zmienia pognoz. to chyba dobrze. ;) jak robilam wykresy nie bylo widac az takich roznic, tutaj jest wszytsko czarno na bialym to sie czlowiek zastanawia ;) ale czuje ze chyba bedziemy sie lubic z komputerkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to tej tempki tak już nie rozgryzam bo wiem ze komp pokazuje światło i wiadomo o co chodzi ja już nad tym dumać nie muszę mam od tego babycompa i niech on mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwsdcv
drogie panie, uspokójcie mnie, bo od zmysłów odchodzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że nie masz co się martwić bo jeżeli skok był ponad tydzien od współżycia to szanse marne więc spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwsdcv
dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałyscie na fb na profilu LC jest konkurs mozna wygrać elektrostymulator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jednak nie daje zielonego. zawsze mialam piekne wykresy..a teraz 18 dc a temperatura w gore, w dol..nieznacznie..mąz sie wkurza..no i ja nei kumam po co sa te prognozy skoro zupelnie nie oddaja rzeczywistosci? moze zle trzymam termometr? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka no to jak z prognozą pogody nie zawsze sie sprawdza bo cos na bieżąco idzie nie tak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja nie mam fc :P więc nie widziałam a co trzeba zrobić żeby wygrać ten elektrostymulator??? no niestety organizm kobiety to nie zegarek i czasem się rozreguluje dobrze że Lady Comp sobie z tym radzi i reaguje odpowiednim kolorem lampki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe jeszcze sa ludzie którzy nie maja konta na fb:) no komputerki daja rade w kazdych warunkach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaa ;) moj slubny dzis tak zareagowal na znowu pomarannczowa lampke: "do tego zeby wiedziec ze ciagle nie mozna nie musialem wydawac 1300 zl" heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam oj tam a jak była by wpadka to co?;) ale jak masz pomarańczkę to widac coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Dzusta :) lepsza pomaranczowa niz zielona w niedobrym momencie. ale dziwne, bo tak jak mowilam, zawsze mialam cacy wykresy..a tutaj temperatura gora-dol. dziwnie.. z tym ze sama mierzylam zawsze w pochwie, a tu w ustach sie mierzy. dlatego myslalam ze zle trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka może ten cykl jest jakiś dziwny. i rzeczywiście lepiej niech daje żółte jak nie jest pewny niż zielone. Ja żółtych w cyklu w ogóle nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powichrowało mnie w tym cyklu, to pewne :P hah Dziewczyny, a ile średnio Wasz komputerek się uczył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, poznawal indywidualny cykl kobiety. bo ponoc sie najpierw "uczy" organizmu, tak slyszalam. i im lepiej poznaje tym wiecej zielonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirek
Mojego cyklu pearly "uczył się" ok 3 miesiące, było wtedy duużo żółtych, chodzi o to, że on po kilku Twoich cyklach wie ile może pokazywać zielonych, szczególnie w pierwszej fazie niepłodności. Z powodzeniem stosuję pearly już ponad 1,5 roku, ale do tej pory pokazuje niekiedy żółte pod koniec pierwszej fazy niepłodności. Ja żółte traktuje jak czerwone, bo skoro nie pokazuje zielonego to nie jest pewny czy jest czas niepłodny. Aha, jeszcze prośba, zagłosujcie na mój projekt pomadki w konkursie nivea, za głosy można wygrać pomadki i gadżety nivea, pomóżcie!:D Można głosować jeden raz każdego dnia. Oto link: http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/zimowe_pocalunki?galeria=10656 A może Wy też zrobicie swój projekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wprowadziłam mu na dzień dobry 3 cykle więc juz po 14 dniach miałam pierwsze zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×