Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Puma_

Lady-Com i Pearly najlepsza antykoncepcja,czy ktos stosowal?

Polecane posty

Gość vitaminkace
Czyli podejrzewasz nieplanowaną ciążę trochęto dziwne z lady compem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
kto podejrzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś zaszła w ciąże
stosując ten rodzaj zabezpieczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś zaszła w ciąże
podwójna owulacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś zaszła w ciąże
interesuje mnie temat gdyż ja sama mam 28 lat nigdy nie stosowałam innej antykoncepcji jak prezerwatywy Chciałabym zobaczyć jak to jest kochając się bez niej ale dziecka nie chce - nigdy :) Szukam zatem czegoś dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy któraś zaszła w ciąże
a długo już stosujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary30
witajcie dziewczyny;) od poniedzialku stosuje Lc wprowadzilam daty miesiączek 6 mies wstecz aktualnie jestem w 16 dc cykle mam 30 dniowe. caly czas czerwono...w prognozie tez. Owulacji nie widac. Wiem ze lc musi sie nauczyc mojego cyklu. Ale zeby owulacji nie bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary30
dziekuje. Musze uzbroic sie w cierpliwosc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
do dziewczyn ktore zaszly z lc..jakie swiatelko wam pokazywal zanim pokazal ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala911 To jasne że pokazuje zielone więc to się potem nazywa WPADKA :D Gdyby pokazywał czerwone, to nie byłaby wpadka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
no ja tak pytam bo jakos dziwnie strasznie mam w tym miesiacu.34 dc a mi dalej tymi czerwonymi wali.a okres tez juz powinnam miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala organizm to nie zegarek więc może w tym miesiącu @ pojawi się później albo będzie bez owulacji. A zauważyłaś skok temperatury ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kala organizm to nie zegarek więc może w tym miesiącu @ pojawi się później albo będzie bez owulacji. A zauważyłaś skok temperatury ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Długo nie udzielałam się na tym forum, chociaż nie ma dnia, abym na nie nie weszła. Odkąd mam Pearly na bieżąco śledzę Wasze posty. Jest to moje ulubione forum. Mam do Was pytanie. Moje cykle trwają 22-24 dni. W internecie wyczytałam o tabletkach Castagnus (są to tabletki ziołowe,bez recepty). Regulują cykl kobiety oraz pomagają przy PSM. Jednym wydłużają, a innym jak mają za długie cykle, to skracają. Chcę zacząć je brać z nadzieją, że mi się wydłużą te moje cykle. Czy któraś z Was je stosowała i czy mają wpływ (chociaż nie sądzę) na temperaturę. Bardzo proszę Was o pomoc. Czy warto spróbować, bo mój ginekolog twierdzi, że taka moja uroda i nic nie chce przepisać, a jest to uciążliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Mam do Was pytanie. Moje cykle trwają 22-24 dni. W internecie wyczytałam o tabletkach Castagnus (są to tabletki ziołowe,bez recepty). Regulują cykl kobiety oraz pomagają przy PSM. Jednym wydłużają, a innym jak mają za długie cykle, to skracają. Chcę zacząć je brać z nadzieją, że mi się wydłużą te moje cykle. Czy któraś z Was je stosowała i czy mają wpływ (chociaż nie sądzę) na temperaturę. Bardzo proszę Was o pomoc. Czy warto spróbować, bo mój ginekolog twierdzi, że taka moja uroda i nic nie chce przepisać, a jest to uciążliwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja je brałam. ale nie pamiętam już co mi robiły z cyklem. Pamiętam jednak, że mnie akurat na PMS nie pomogły, chyba właściwie na nic- ale nie twierdzę ze z Tobą też tak będzie. Może....warto tą urodę zaakceptować?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
o tak mam od 9dc: 9dc 36,31czerw 10dc 36,25czerw 11dc 36,26czerw 12dc 36,24czerw 13dc 35,25 czerw 14dc 36,11czerw 15dc 35,91czerw miga 16dc 35,87czerw 17dc 35,27czerw 18dc 36,26czerw 19dc 35,55czerw 20dc 35,93czerw 21dc --- czerw 22dc 36,10czerw 23dcdc 36,06czerw 24dc 35,91czerw 25dc 36,17czerw 26dc 35,68 czerw 27dc 36,17 czewr 28dc 35,34czerw 29dc 35,50czerw 30dc 35,62czerw 31dc 35,34 czerw 32dc 35,77 czerw 33dc 36,57czerw 34dc ---czer 35dc 36,44pomar wy madrzejsze to ocencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
tak zawsze o tej samej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owulacji jeszcze nie było, albo była teraz (3 ostanie temperatury są wyższe). to pierwszy taki długi cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kala911
dawnoa temu zdarzyllo mi sie raz cos takiego,a od tamtej pory mialam ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnei to chyba cykl bezowulacyjny.. a ja mam zielone:) ale chyba poczekam do jutra dla pewnosci hyhy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×